پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پیایامی از طرف روباه مادر خطاب به بریتنی: "اگر تو فرزندات را دوست داری، من هم فرزندانم را دوست دارم

."
دیگر کسی نیست که در مورد علاقهء وافر مادونا، جنیفر لوپز و ریحانا به پالتو پوست چیزی نداد. این خانم های به اصطلاح موفق و سرشناس سالانه میلیون ها دلار به موسسه های خیریه کمک می کنندو از بازسازی هاییتی گرفته تا کمک به مبارزه با ایدز در آفریقا. چک های میلیونی این خانم ها همیشه آماده است. اما واقعا چرا؟ چرا وقتی نوبت به کمک به حیوانات و رعایت حقوق حیوانات می شود این خانم های به اصطلاح متمدن و بافرهنگ از کوچک ترین کمک دریغ می کنند؟ چرا با وجود علم کامل به نحوهء تولید پالتو پوست همچنان تعداد بیشتر وبیشتری پالتو پوشت می خرند و با افتخار در مهمانی های شبانهء لوکس خود با آن پز می دهد؟ چرا برایشان اهمیت ندارد که روباه ها و گرگ ها در مزارع پرورش پالتو پوست زنده زنده پوست کنده می شوند؟ مگر ترک استفاده از پالتو پوست واقعا ان قدر دشوار است؟

جدای از بانوانی که در بالا به آنها اشاره شد ، خانم بریتنی اسپرز هم جدیدا به جمع معتادین پالتو پوست پیوسته. اعتراضات گستردهء فعالین حقوق حیوانات به بریتنی مبنی بر ترک استفاده از پالتو پوست فایده ندارد. گویی خانم اسپرز کر و کور می باشد و تصاویری که توسط پتا از پوست کنده شدن حیوانات زنده برای او فرستاده شده را نمیبیند.

زن مظهر لطافت ، عطوفت و محبت است. جایگاه مادر جایگاهی هنوز بالاتر و بارزش تر است. مادر نمادی از عشق بی قید و شرط و رقت قلب و احساسات پاک است. سوال طرفداران حقوق حیوانات از خانم اسپرز این است. شما که خود مادری و معنای عشق و محبت فرزند و مادری را با تمام وجود حس کردی ، چگونه دلت برای روباه های مادری که فرزندانشان را از آنان می دزدند تا برای شما پالتو پوست ساخته شود نمی سوزد؟ شما فرزندت را دوست داری، چرا درد آن راکون مادری که محکم به زمین کوبیده می شود و مغزش متلاشی می شود و سپس درحالیکه هنوز کاملا نمرده پوست کنده میشود را درک نمی کنی. او هم زندگی و فرزندانش را دوست دارد، دقیقا همانگونه که شما فرزندت را دوست داری.بریتنی دیوانه وار پالتو پوست هایش را دوست دارد:


خانم اسپرز، چگونه است که شما توله سگت را دوست داری و در اغوش می کشی ، ولی برای بچه روباه هایی که به خاطر شما زنده زنده سلاخی میشوند پشیزی اهمیت قائل نیستی؟!
خانم اسپرز، لطفا به این چهره به دقت نگاه کن! او را می شناسی؟! غم و اندوه و درد در چشمانش را میبینی؟! او هم یک مادر است. او هم فرزندانش را دوست داشت، همانند تو
آیا مادر شما یک پالتو پوست دارد؟! مادر من پوستش را از دست داد!__________________
من دوست ندارم گوشت بخورم چون کشته شدن بره​ها و خوک​ها را دیده​ا​م. من دیدم و درد آنها را حس کردم. آنها فرا رسیدن مرگ را حس کردند، من نمی​توانستم تحمل کنم و مثل یک بچه گریه می​کردم، به بالای یک تپه دویدم در حالی که نمی​توانستم نفس بکشم. ناگهان احساس کردم که میخکوب شده​ا​م، من مرگ بره را حس کردم.

واسلاو نیجینسکی (Vaslav Nijinsky)هنرمندان روسی، بالرین و طراح رقص​های باله (۱۹۵۰-۱۸۸۸)
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos