پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

ارزشيابي شرطي سازي كلاسيك

ارزیابی شرطی سازی کلاسیک پاولف

درفصلهای بعدی معلوم خواهد شد که توصیف شرطی سازی کلاسیک توسط پاولف نقش مهمی درتحول اولیه روان شناسی داشته است. این واقعا قابل توجه است که تحقیق انجام شده توسط این فیزیولوژیست روسی که درمطالعه کلاسیک سگی که یاد می گیرد درپاسخ به زنگ بزاق ترشح کند جلوه گرشد. بیش ازیک قرن بعد هنوزبخش مهمی ازدرسهای مقدماتی دانشجویان روان شناسی را تشکیل می دهد. ازاین گذشته تعدادی ازاصول شرطی سازی کلاسیک مانند تعمیم وخاموشی هنوزدرروان شناسی بالینی. آموزش و پرورش. صنعت وحوزه های دیگربه کارمی روند.

یادگیری هیجانی

واتسون می گوید چنین برمی آید که رفتارهیجانی مانند سایررفتارها صرفا نمونه دیگری ازشرطی سازی کلاسیک است. اوفرض کرد که تفاوتهای فردی درابتدا تقریبا وجود ندارند یعنی همه آدمها با بازتابهای هیجانی. ترس. عشق وعلاقه یکسانی متولد می شوند. این پاسخهای بازتابی درواکنش به محرکهای خاصی روی می دهند: برای مثال صداهای بلند وازدست دادن ناگهانی اتکا موجب واکنشهای ترس می شوند. نوازش کردن علاقه را فرا می خواند وحبس شدن درلباس تنگ موجب خشم می شود.

اما سرانجام انسانها به چیزهایی واکنش هیجانی نشان می دهند که درابتدا اصلا اهمیت هیجانی نداشته اند. واتسون می خواست این پدیده مهم را برحسب شرطی سازی کلاسیک توجیه کند. اواعلام داشت که همه واکشنهای هیجانی بعدی ازهمایندی محرکهایی که درآغازخنثی بوده اند با محرکهایی که با پاسخهای هیجانی ارتباط دارند حاصل می شوند. او برای نشان دادن واثبات کردن این عقیده با کمک دانشجوی خود روزالی رینریکی ازمشهورترین وبحث انگیزترین تحقیقات خود را انجام داد: آزمایش آلبرت کوچولو(واتسون ورینر1920).

معنی این قانون چیست؟

گاتری ادعا می کند که "این حکم کوتاه وساده ای است) اوتا اندازه ای حق داشت : این حکم کوتاه ولی ظاهرا ساده است. آنچه این قانون می گوید درواقع این است که وقتی ارگانیزمی دریک موقعیت کاری انجام می دهد اگرآن موقعیت تکرارشود دقیقا همان کاررا انجام خواهد داد. ازاین گذشته گاتری معتقد است که نیرومندی کامل پیوند محرک وپاسخ دراولین همایندی کسب می شود.تمرین نه آن را ضعیف نه نیرومند می کند. به زبان رفتارگرایی اگرمحرکی اکنون موجب پاسخ خاصی شود درآینده به همان پاسخ منجرخواهد شد. بنابراین یادگیری دریک کوشش روی می دهد وکامل نیزهست .

یادگیری یک کوششی

گاتری می گوید: چرا این درست است. انسانها وحیوانات دریک کوشش یاد می گیرند. آنچه آنها یاد می گیرند رابطه دومحرک نیست( به صورتی که مثلا درشرطی سازی کلاسیک پاولف اتفاق می افتد) بلکه رابطه بین محرک وپاسخ است . اگرشما درموقعیت X,Y را انجام دهید دفعه بعد که درموقعیت Y قراربگیرند دوباره X را انجام خواهید داد. برای آموختن X نیازی ندارید دوباره آن را تکرارکنید. لزومی هم ندارد که تقویت شوید. اگرX یک باردرپاسخ به Y انجام شده باشد پیوند بین Y,X مانند گذشته نیرومند است .

بنابراین اگرخانمی فریاد بزند "گی!" ومن سرخود را به طرف اوبرگردانم آیا این بدان معنی است که هرباراین خانم نام مرا صدا کند سرم رابه طرف اوبرگردانم؟

گاتری می گوید نه. به نحوه بیان این قانون که ارزش آن را دارد یک باردیگرتکرارشود توجه کنید: ترکیب محرکهایی که با یک حرکت همراه بوده است وقتی دوباره تکرارشود گرایش دارد به اینکه آن حرکت را به دنبال داشته باشد. علت اینکه گاتری کلمه گرایش دارد رابه کارمی برد این است که به گفته وی "پیامد هرمحرک یا الگوی محرکی را نمی توان با قاطعیت پیش بینی کرد زیرا الگوهای محرک دیگری هم وجود دارند. بنابراین پاسخ مثبت است ومن گرایش خواهم داشت به سمت این خانم برگردم زیرا وقتی که قبلا دراین موقعیت بودم این آخرین کاری است که انجام دادم اما پاسخ درعین حال منفی است ممکن است به سمت خانم برنگردم زیرا "ترکیب محرکها" دفعه بعد یکسان نخواهد بود. هرچیزی می تواند متفاوت باشد: شاید خسته باشم صدای او ممکن است غم انگیزتر یا گوشخراش ترباشد شاید صداهای دیگری درمحیط با آن همراه باشند امکان دارد به چیزدیگری توجه داشته باشم ممکن است سرم توی یخچال باشد .

تمرین

حالا به ارزش تمرین وتکرارمی پردازیم .گاتری می گوید کاری که تمرین انجام می دهد روشن است: تمرین فرصتی را برای دادن پاسخ یکسان درموقعیتهای گوناگون فراهم می آورد او تاکید دارد که یک عمل با یک باروقوع آموخته می شود. نیازبه تکرارازنیاز به انجام دادن آن عمل درموقعیتهای گوناگون ناشی می شود. (1935وص 138). هرچه یک عمل بیشترتمرین شده باشد دامنه ترکیب محرکهایی که درمعرض آن قرارگرفته وبه آن پیوند خورده است گسترده ترمی شود. به همین خاطربه احتمال بیشتری دریک موقعیت معین تکرار خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)