پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

بدترین مکانها برای سلامتی شما

 برای حفظ سلامتی خود، رعایت كنید.
شما وسایل خود را از جمله، تلویزیون، مسواك، لوازم ورزشی و... را در كجای منزل قرار می دهید.
1. Gerba Chuckاستاد میكروب شناسی دانشگاه آریزونا معتقد است، بدترین مكان برای نگه داری مسواك، روشویی می باشد. نه به دلیل اینكه خود روشویی مشكلی دارد، بدی كار در این است كه روشویی در مجاورت سنگ توالت قرار دارد كه خود منشاٌ هزاران میكروب و بیماری است. وقتی كه فلاش تانك یا همان سیفون را می كشید، تا شش قدم دورتر از سنگ توالت میكروبها پراكنده می شوند. چه برسد به سینك روشویی یا مسواك شما.
ایشان معتقد است بهترین جا برای نگه داری مسواك، پشت در دستشویی و كنار جعبه كمكهای اولیه می باشد.

2. بدترین جا برای نگه داری كفشهای كتان و اسپورت كمد لباسی در اتاق خواب شماست.
استفاده از كفش در داخل خانه مواد آلرژی زایی را از بیرون وارد خانه می كند. مطالعات نشان داده، ذرات شیمیایی درون چمن و سبزه ها كه با كفش وارد خانه می شوند، بعد از گذشت یك هفته در خانه متمركز شده و ایجاد بیماری و حساسیت می كنند. كفشها همچنین گرده های گیاهان و دیگر مواد حساسیت زا را با خود وارد خانه می كنند.

بهترین جا: كفشهای خود را در ورودی منزل درآورده و برای نگه داری آنها از سبد یا جا كفشی استفاده كنید.

3. بدترین جا برای خوابیدن در زیر انبوهی از پتوست
در ساعات مشخصی از شب بدن شما آماده خواب می شود. كمك كنید تا بدنتان گرمای موجود در پاها و سرتان را بیرون كند.جورابتان را درآورید و اجازه دهید پاهایتان از پتو بیرون باشد تا
را حت تر بخوابید.

4. بدترین كار برای سرد كردن غذا، استفاده از یخچال است.
گذاشتن ظرف بزرگ غذای گرم در یخچال یكی از بدترین راههای خنك كردن غذاست كه ایجاد سم خطرناك می كند.دلیلش هم این است كه دمای قسمتهای میانی غذا دیرتر از جاهای دیگر پایین آمده و تولید باكتری درمحیط غذا را تسهیل می كند.

بهترین كار این است كه ابتدا ظرف حاوی غذا را در محیط آشپزخانه خنك كرده ویا در ظرفهای کوچکتر ریخته و سپس آنرا در یخچال قرار دهید.


5. چسباندن یادداشت برنامه ریزی و یادآوری برای ورزش روی در یخچال روش مناسبی نمی باشد.
به گفته یكی از روانشناسان دانشگاه ایووا قرار دادن یادداشت در معرض دید، خوب است اما به شرط اینكه به آن توجه شود. در مطالعات انجام شده مردم با یك گوشزد كوچك از پله ساده استفاده می كنند، اما اگر پله برقی و معمولی در كنار هم باشند،هیچكس به این فكر نمی كند كه استفاده از پله معمولی برای سلامتی بهتر است ، بر روی کناره تلویزیون یا فرمان اتومبیل برچسب كوچكی بزنید تا یادتان بیاید كه كلاس ورزش دارید و... به هر حال در نظر داشته باشید پیشرفتی كه از یادداشت كردن كسب می كنید، كوتاه خواهد بود ، بنابراین سعی كنید از روشهای در معرض دید قرار دادن استفاده نكنید.


6. بدترین جا برای نشستن در هواپیما عقب هواپیماست.
مریل گت لاین، كه خود در سیستم هوانوردی بوده، می گوید موقع سوار شدن به هواپیما یك الاكلنگ را در نظر بگیرید كه بالا و پائین میرود كه در هواپیما قسمت عقب بیشترین حركت را دارد. پس بهتر است در وسط كه نزدیك به بال هواپیماست، بنشینید.

7. گرفتن نسخه در داروخانه ها
بررسی ها نشان داده اند داروخانه هایی كه از پنجره شیشه ای برای دادن نسخه های دارویی استفاده می كنند ، بیشتر دچار سردرگمی و گیجی مشتریان می شوند. بنابراین بهترین راه این است كه پس از دریافت دارو آن را چك كنید كه با آنچه دكتر در نسخه نوشته، یكی باشد.


8. بدترین جا برای قرار دادن كیف دستی خانمها، گوشه ی آشپز خانه می با شد.
آزمایشات نشان داده اند در كیف خانمها در هر اینچ حدود 10000 باكتری وجود دارد. حتی در بیشتر موارد جواب آزمایشات مدفوعی مثبت بوده است. كیف های خانمها در مكانهایی چون كف دستشویی های عمومی و كف اتوبوس و حتی زیر میز ناهارخوری در رستورانها میكروبها را جذب می كنند.

بنابراین بهترین مكان برای نگه داری كیف دستی در درون كشوها یا روی صندلی و یا به هر حال هر جایی به جز مكانی كه در آن غذا آماده می شود مناسب می باشد.

9. در حمام و توالت عمومی، در مركز آن بیشترین میكروب وارد بدن اشخاص می شود.
با نشستن بر روی كاسه توالت هیچگاه دچار بیماری نمی شوید اما اگر دست خود را به كاسه بزنید و یادتان برود كه آنرا بشویید به انواع و اقسام بیماریها مبتلا می شوید.

پس سعی كنید در دستشویهای عمومی حتما دستانتا ن را بشویید.تا میكروب وارد بدنتان نشود.

10. در كلاسهای تناسب اندام بدترین مكان برای ایستادن، در قسمت جلو یا مركز صف می باشد.
در سال 2003، یك سری تحقیق بر روی 58 زن نشان داد ، كسانی كه در سالن در برابر آینه قرار می گیرند نسبت به دیگران بیشتر احساس بی انگیزه گی دارند و از تناسب اندام خود ناراضیند اما در سالنی كه آینه نداشت افراد با اعتماد به نفس و انگیزه بیشتر به حركات خود ادامه می دادند.
بنابراین بهترین مكان در سالنهای ورزشی ایستادن در آخر صف و دور از آینه می باشد.


11.بدترین مكان برای چراغ مطالعه در شب، قسمت بالای سر می باشد.
مطالعات نشان داده اند لوازم برقی موجود در منزل كه دارای روشنایی هستند، به اندازه كافی میزان ترشح ملاتونین در بدن را كاهش می دهند. در واقع ملاتونین ماده ای است كه بدن را برای خواب شبانه آماده می كند.
برای مطالعه در شب نور كمرنگی را بر روی كتابی كه می خوانید ، قرار دهید با این روش بقیه اتاق تاریك مانده و مغز شما كم كم آمادگی رفتن به خواب را پیدا می كند.


12. نگه داری دارو ها در قفسه دارو جای مناسبی برای آ نها نیست.
دمای هوا در دستشویی حمام كه قفسه داروها در آنجاست گاهی اوقات به 100 درجه سانتی گراد می رسد كه این درجه برای داروها به خصوص داروهای كلسترول كه نباید بیشتر از 77 درجه را تحمل كنند، بسیار بالاست بنابراین نباید آنها رادر قفسه ای كه در این مكان قرار دارد، بگذارید بلكه یك جای خنك و خشك بهترین مكان می باشد.

13. گذاشتن میوه ها قبل از شستن، در سینك ظرفشویی كار اشتباهی است.
به گفته ی كِلی رِین اُلدز، استاد دانشگاه آریزونا و میكروب شناس محیطی، سینك ظرفشویی بیشتر از توالت میكروب و باكتری دارد.

بنابراین میوه ها را قبل از شستن روی پیشخوان آشپزخانه قرار دهید . اگر میوه ای درحین شستن له شد، آنرا به سطل آشغال بیاندازید، نه به دهانتان!

14. هواپیما، قطار و مترو جای مناسبی برای استفاده از هدفون نیست.

مطمئناً در زمان مسافرت گوش دادن به موسیقی بهتر ازشنیدن مكالمات همسفرتان با موبایل می باشد. اما مطالعات نشان داده اند استفاده از هدفون در مكانهای شلوغ باعث می شود تا صدای آنرا بیشتر كنید.
تحقیقات دانشگاه هاروارد بر روی افراد نشان داده زمانی كه در یك مكان خلوت به هدفون گوش می دادند، از صدای با وولوم پائین استفاده می كردند اما به محض اینكه مقداری صدای مبهم در دور و بر اضافه شد، این وولوم تا 80% افزایش پیدا كرده و 89 دسیبل افزایش می یابد كه برای گوش و شنوایی بسیار مضر می باشد.

اگر در مكانهای شلوغ خواستید به موسیقی گوش دهید، از هدفونهای خنثی كننده صدای اطراف استفاده كنید. تنها 20% از افراد مورد آزمایش قرار داده شده با استفاده از هدفونهای خنثی كننده دچار اختلالات شنوایی شدند.

15. استفاده از دانه های قهوه در یخچال و فریزر توصیه نمی شود.
فرض كنیم كه شما قهوه را در فریزر گذاشتید ، حالا تصور كنیدكه آنرا از فریزر خارج می كنید ، درش را باز میكنید ، دانه ها جا به جا می شوند، دما متغیر می شود ، رطوبت وارد بطری شده و طعم اصلی قهوه را از بین می برد. مثل این می ماند كه یك قهوه را چندبن بار پشت سر هم دم می كنید.

بهترین كار این است كه دانه های قهوه یا چای را در ظرف تیره كه نور واردش نشود و همچنین هوا وارد آن نشود در یك مكان خنك مثل پیشخوان یا قفسه قرار دهید.

16. بدترین موقعیت برای تماشای تلویزیون جایی است كه در آن غذا میل میكنید.
مطالعات نشان داده اند، بدترین دشمن کاهش وزن حواس پرتی هنگام غذا خوردن است. غذا خوردن به هنگام تماشای تلویزیون مانع از این می شود كه متوجه مقدار غذای خورده شده خود باشید. در تحقیقاتی كه در سال 2006 بر روی تعدادی داوطلب انجام شد، نشان داد كسانی كه به هنگام خوردن غذا تلویزیون تماشا می كنند، 71% بیشتر از كسانی كه موسیقی گوش می دهند، پنیر و ماكارونی می خورند. اگر از هدفون هنگام غذا درست کردن استفاده می كنید، قبل از شام آنرا باز كرده و كنار بگذارید و در هنگام صرف غذا تلویزیون را خاموش كنید.

بهترین مكان برای صرف غذا دور از آشپزخانه است كه مجبور باشید فقط غذا درست كنید و زیاد نخورید.
__________________
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle