پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آموزش دفع مزاج به سگ

آموزش دفع مزاج به سگ

این آموزش باید قبل از سن 3 ماهگی و بعد از جدا کردن سگ از مادر شروع شود. و بهتر است سگ بیاموزد که عمل دفع را در دستشوئی انجام دهد. چون معمولا صاحبان به علت مشغلۀ کاری نمی توانند مدام حیوان را برای عمل دفع به خارج از منزل هدایت کنند و ممکن است با مخالفت همسایگان روبرو شوند و یا در فصول سرد و بارانی نتوانند به صورت مداوم در حیاط یا بالکن را برای خروج سگ باز قرار دهند. به همین دلایل این روش بهترین و ساده ترین روش در آموزش دفع شناخته شده است.
قبل از ورود سگ به خانه باید برای جلوگیری از دفع سگ در منزل و آلوده شدن خانه به بوی ادرار، برای حیوان محدوده ای را تهیه کنید و بعد از ورود سگ او را در این محدوده قرار دهید و تا یادگیری کامل آموزش نباید حیوان را از این محیط خارج کنید.
مراحل آموزش: سگ را در محیطی محدود کرده کف محیط را با روزنامه مفروش کردنید. اگر مشاهده کردید که سگ روزنامه ها را به دندان می گیرد و پاره می کند از ورقه های بزرگ مقوا استفاده کنید.
ظرف آب، غذا، رختخواب، اسباب بازیهای سگ را در اختیارش قرار می دهیم و بعد از اولین دفع یک تکه از روزنامه را بر داشته تا کف محیط مشخص شود و اگر از مقوا استفاده می کنید قسمتی از آنرا با کاتر برش دهید. این روش خالی کردن محیط از یک قسمت شروع می شود و در امتداد آن ادامه پیدا می کند. و نیازی نیست که حتما همان قسمت آلوده شده جدا شود.
اگر سگ در جای خالی عمل دفع را انجام داد دوباره جای خالی را فرش می کنید و در غیر این صورت این روش آموزش تا زمانی که یک تکه مقوا و یک ورقه روزنامه باقی بماند ادامه پیدا می کند.
حتی اگر نیمی از محیط خالی و نیمی پوشیده بود و سگ در منطقۀ خالی عمل دفع را انجام داد دوباره آموزش به مرحلۀ اول باز می گردد.
بعد از یادگیری کامل آموزش در محدوده، حال می توان سگ را در خانه رها کرد اما کل محیط خانه را در اختیار حیوان قرار نمی دهید زیرا در این صورت امکان خطا در سگ به علت بازیگوشی و دوری از مکان دفع بالا است. برای جلوگیری از این خطا خانه را به دو قسمت تقسیم کرده و سگ را در آن قسمتی قرار می دهید که سرویس بهداشتی موجود است و یک تکه روزنامه و یا مقوا را خارج دستشوئی و یک تکه را داخل قرار می دهید و در را باز می گذارید، سگ از روی کنجکاوی به داخل دستشوئی خواهد رفت و در این زمان شما با دادن خوراکی تشویقی مورد علاقۀ سگ حیوان را به انجام این کار تشویق می کنید. بعد از یکی دو روزی که سگ بر روی روزنامۀ خارج در دفع را انجام داد این تکه از روزنامه و مقوا را هم حذف کرده و فقط همان تکۀ داخل دستشوئی باقی می ماند.
بیاد داشته باشید: هیچگاه زمانی که سگ برای دفع وارد دستشوئی می شود در را بر روی حیوان نبندین چون این عمل باعث ترس سگ شده و ممکن است دیگر از این مکان به عنوان مکان دفع استفاده نکند.
در این زمان صاحب سگ در هر مکانی که روزنامه قرار دهد، سگ فقط همانجا عمل دفع را انجام می دهد و حیوان نمی تواند بین روزنامۀ مخصوص دفع و دیگر مجلات و روزنامه های شما تفاوتی قائل شود، پس از قرار دادن هر چیزی بر روی زمین که تدائی مکان دفع برای سگ است باید اجتناب کرد.
مدت این آموزش یک تا دو هفته می باشد و در این مدت سگ نباید از محیط آموزش به هر دلیلی خارج شود و صاحب می تواند برای بازی و آموزش سگ خود وارد محدوده شود.
شما در روند این آموزش می توانید بجای روزنامه و مقوا از پدهای آموزشی سگ که در پت شاپها موجود است نیز استفاده کرده و به همین روش از تعداد پدها کم کنید.
سئوالاتی که صاحبان در این آموزش با آن روبرو هستند:
برای شستشوی سگ در زمان آموزش چه باید کرد؟
شما سگ را از محوطه خارج کرده و بعد از شسیتشو و خشک کردن (بدونه رها کردن سگ در خانه) حیوان را به محوطه بر می گردانید.
آیا می توان در روند آموزش محوطۀ سگ را تمیز کرد؟
بله، ما در روند آموزش نیازی به بوی ادرار حیوان نداریم بلکه قصد ما شناخت کفپوش به عنوان مکان دفع می باشد. و شما می توانید هر دو روز یکبار تمام کفپوش را تعویض کرده و دوباره تا همان مرحلۀ قبل سطح را با روزنامه و یا مقوا فرش کنید.
آیا استفاده از قطره و اسپری آموزش دفع تاثیر پذیر است؟
استفاده از این لوازم کمک آموزشی تا زمانی تاثیر پذیر است که سگ در هیچ کجای منزل عمل دفع را انجام نداده باشد. و استفاده از آنها تنها به عنوان نشانه ای است که حیوان را به منطقۀ مورد نظر راهنمایی می کند، اما سگی که در خانه بوی خود را باقی گذاشته باشد به هیچ عنوان نسبت به این بوها از خود واکنشی نشان نخواهد داد.
آیا از این روش را برای سگهایی با سنهای بیشتر هم می توان استفاده کرد؟
بله، هرچه سگ سنش بیشتر باشد نسبت به محدود شدن مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد و زمان آموزش بیشتر خواهد شد.
چرا سگ در خانۀ جدید مکان دفع را فراموش می کند؟
اگر سگ بالغ و نر باشد علت مشخص کردن محدوده و قلمرو می باشد. و یا در گذشته سگی در منزل وجود داشته و علامت گذاری کرده و سگ جدید با استشمام بوی ادرار به تبعیت از آن عمل دفع را انجام می دهد.
از آنجایی که سگها حافظه کوتاه مدت دارند به علت تعویض مکان زندگی نتوانسته خود را تطبیق داده و باید آموزش دفع دوباره یادآوری شود.
سارا رنجبر
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle