پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • جانوران برگ ◄ جانوران برگ
    هنرمند ژاپنی باکو مائدا مجسمه های شکننده ای از حیوانات و موجودات زیبا از برگ های ریخته شده می سازد. "جانوران برگ" عجیب و غریب از برگ های افتاده ماگنولیا اوبواتا ساخته شده اند.
 • سگ ها وقتی غذا میخوان ◄ سگ ها وقتی غذا میخوان
    مجموعه عکس های خلاقانه سگ های شایان ستایش را در فرآیند گرفتن غذا نشان می دهد. پروژه Dogs Catching Treats توسط عکاس آلمانی Christian Vieler.
 • پرتره های باورنکردنی از سگ ها ◄ پرتره های باورنکردنی از سگ ها
    مجموعه ای از عکس های تیم فلاچ پرتره های باورنکردنی از سگ های شایان ستایش را نشان می دهد. عکاس با استعداد توانست شخصیت هر سگ را به تصویر بکشد. از حیوانات بدون قلاده و برچسب عکس گرفته شد. برای دیدن این تصاویر به صورت چاپی، کتاب Tim Flach’s Dogs را خریداری کنید.
 • عینک های اسکی پلاریزه ◄ عینک های اسکی پلاریزه
    عینک های اسکی پلاریزه و عینک آفتابی طراحی شده برای سگ ها از چشمان حیوان خانگی شما در برابر آفتاب، شن، برف و آب شور محافظت می کند. عینک آفتابی سگ BoatwithDogs خنک به نظر می رسد و از چشم سگ در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کند. عینک ها دارای بند های قابل تنظیم هستند تا به راحتی روی سگ شما قرار بگیرند، و می توانید قاب ها / لنزهای مختلفی را برای سفارشی کردن آنها خریداری کنید. چه کسی می گوید فقط انسان ها می توانند عینک آفتابی را تکان دهند؟ برای دوست پشمالوی خود یک جفت سگ تهیه کنید و تماشا کنید که سرشان را می چرخانند!
 • حمل حیوانات خانگی خلاقانه ◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط Shannon Beach به شما این امکان را می دهد که به راحتی سگ خود را حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • راه پله برای سگ ◄ راه پله برای سگ
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش ◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
    چراغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش بامزه که می توان تا کرد و به عنوان یک آویز کاربردی برای لامپ استفاده کرد. لامپ به شکل اسم حیوان دست اموز طراحی شده توسط MUID. برای روشن کردن لامپ کافی است به آرامی روی آن ضربه بزنید. گوش‌های تاشو آویزان کردن لامپ را در هر کجا که به آن نیاز دارید آسان می‌کند و پاهای خرگوش به عنوان یک نگهدارنده گوشی مناسب می‌شوند. چراغ اسم حیوان دست اموز چیزی بیش از یک چراغ شب است - این یک قطعه نمایشی بازیگوش و کاربردی است که شخصیت را به هر اتاقی می آورد.
 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29237    |     صفحه 1 از 2924
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

گوشت سبز نیست

www.persianpet.org/forum/showthread.php/-23156/index.html!


Emily Deschanel بازیگر مشهور فرانسوی است که بیشتر به خاطر نقش خود در سریال جنایی Bones یا استخوان ها شناخته شده است. در این سریال امیلی نقش یک پزشک زیبا و بسیار باهوش انسان شناس را بازی می کند. ولی جدای از بازیگری بی نظیر خود ، امیلی ثایت کرده که به محیط زیست و زندگی جاموران دیگر هم اهمیت می دهد ، و برای همین قبول کرد که در آگهی ویدیوئی تبلیغاتی جدید پتا (واحد فرانسه) به عنوان
« La viande n'est pas verte » یا "گوشت سبز نیست" شرکت کند.

امیلی عمیقا معتقد است که انتخاب یک رژیم غذایی گیاهی بهترین کاری است که شما می توانید برای حفظ محیط زیست انجام دهید. در واقع مراکز دامپروری تولید گوشت مهمترین عامل در ایجاد گازهای گلخانه ای اند. گازهایی که بزرگترین و اصلی ترین دلیل ایجاد پدیدهء گرمایش زمین اند. نتیجهء تحقیقات جدیدی که توسط سازمان ملل متحد به تازگی منتشر شده بیان کنندهء این واقعیت است که مراکز تولید گوشت ، به تنهایی بیشتر از تمام اتومبیل ها ، تراکتورها ، موتور ها و ویگر وسایل نقلیه ، گازهای گلخانه ای تولید می کنند.

امیلی معتقد است با انتخاب یک رژیم سالم گیاهی ، شما می توانید برای مبارزه با گرمایش زمین بسیار مفید عمل کنید ، حتی بیشتر از خرید لامپ های کم مصرف !

در زیر بخش هایی از مصاحبهء گروه پتا (جمعیت طرفداران رفتار اخلاقی با حیوانات) با امیلی را مشاهده می کنید :

پتا (واحد فرانسه) : آیا شما حیوان خانگی ای دارید ؟

امیلی : در حال حاضر حیوان خانگی ای ندارم. اسنوکی ، سگ عزیزم پارسال مرد. او 17 ساله بود و بسیار شیرین و دوست داشتنی . به شدت دلم برایش تنگ شده. در حال حاضر آمادگی اینکه حیوان خانگی جدیدی را وارد زندگی ام کنم ندارم . به ویزه به دلیل اینکه بسیار مشغله دارم . من روزانه 16 الی 17 ساعت کار می کنم . ولی می دانم که روزی دوباره حیوان خانگی ای خواهم آورد . حیوانات خانگی زندگی انسان را غنی می کنند!

پتا (واحد فرانسه) : چه چیزی باعث شد گیاهخوار شوید ؟

امیلی: در دوران دبیرستانم روزی یکی از معلمان برای ما مستندی تلوزیونی را نمایش داد به نام "یک رژیم غذایی جدید برای یک آمریکایی" و این مستند بر پایهء کتابی بود به همین نام . این مستند به خوبی حقایق وحشتناک در مورد مراکز پرورش گوشت را نشان می داد . بدرفتاری ها و ظلم روزانه به حیوانات در این مراکز ، و همچنین ترسی که حیوانات در این مراکز روزانه با آن دست و پنجه نرم می کنند. این مستند همچنین از مضرات گوشت و اینکه تولید گوشت چگونه در حال از بین بردن زمین است صحبت می کرد. به سرعت پس از مشاهدهء آن مستند گیاهخوار شدم و به خودم قول دادم در اوین فرصت وگان شوم. دو سال طول کشید تا از گیاهخواری ، به وگانیسم کامل رسیدم . امروز وگان هستم ، و هرگز به گذشته بازنخواهم گشت.
پتا (واحد فرانسه) : محبوب ترین غذای گیاهی شما چیست ؟

امیلی : من عاشق تمام غذاهایی هستم که رستوران گیاهخواری Madeleine واقع در لس آنجلس طبخ می شوند! همچنین عاشق غذاهایی هستم که در رستوران گیاهخواری Candle 79 واقع در نیویورک طبخ می شوند. من در واقع خودم هرگز غذا طبخ نمی کنم چون برنامهء فشردهء کاری ام به من چنین اجازه ای نمی دهد . البته من یک کتاب آشپزی گیاهخواری دارم که در سفر همیشه آن را با خود می برم تا در مواقع ضروری بتوانم از آن استفاده کنم.

پتا (واحد فرانسه) : اگر بخواهید توجه عموم مردم را به یک مورد مشخص از وحشیگری و ظلم به حیوانات جلب کنین ، آن مورد چیست ، و اینکه شما دوست دارید در این رابطه چه فعالیتی داشته باشبد ؟

امیلی : به عنوان مثال ، یکی از موضوعات بسیار ناراحت کننده که متاسفانه توجه چندانی به آن نمی شود مسئلهء پرورش حیوانات برای تولید گوشت است ، به ویژه زمانی که این پرورش به صورت صنعتی انجام می شود . هیچ چیز مرا بیشتر از این ناراحت و عصبانی نمی کند که کسی که گوشت مصرف می کند بگوید که علاقه ای ندارد تا بداند در کارخانه های تولید صنعتی گوشت چه می گذرد ! فقط در آمریکای شمالی سالانه ده میلیارد حیوان به دنیا میایند تا در کشتارگاه ها کشته شوند و از یک زندگی سراسر نکبت و فلاکت ، رنج ببرند. حداقل کاری که هر کسی می تواند بکند این است که بشنود که در طول شبانه روز در کارخانه های تولید صنعتی گوشت ، چه می گذرد . من البته ، بسیار امیدوارم . روزانه تعداد بیشتر و بیشتری از مردم به گیاهخواری روی میاورند. خوشبختانه امروزه سازمان های حمایت از حقوق حیوانات همچون پتا به خوبی برای مردم اطلاع رسانی می کنند. امروزه گیاهخوار شدن و درک ضرورت گیاهخواری برای مردم بسیار آسان تر از شانزده سال قبل است ، زمانیکه من گیاهخوار شدم.منبع : petafrance.com
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ جانوران برگ
◄ سگ ها وقتی غذا میخوان
◄ پرتره های باورنکردنی از سگ ها
◄ عینک های اسکی پلاریزه
◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
◄ راه پله برای سگ
◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ جانوران برگ
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle