پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

انچه باید درباره غذای سگ ها بدانید

انچه باید درباره غذای سگ ها بدانید
در طبیعت سگ و گربه به طور غریزی غذای خود را شکار می کنند واز عهده مراحل رشد خود و توله هایشان بر می آیند اما وقتی سگ و گربه ای به عنوان حیوان خانگی انتخاب می کنید باید خودتان مسئول غذا آن ها باشید. بنابراین به نکاتی از جمله ظرف غذا مناسب، تاریخ انقضا غذاهای سگ و گربه، درجه حرارت غذاهای مصرفی و بهداشت غذایی، قبل از آموزش غذای سگ ، توجه کافی داشته باشید.

 
ظرف غذای حیوانات خانگی سگ و گربه
بهترین و استانداردترین ظرف غذای سگ وگربه باید از جنس استیل باشد. در صورتی که از جنس های پلاستیکی و یا سرامیکی استفاده می کنید، شستشو روزانه ظرف آب و غذا را فراموش نکنید.

 
غذای حیوان خانگی را چگونه نگهداری کنیم؟
متاسفانه بسیاری از پت شاپ ها به تاریخ انقضاء غذای پت مخصوصا کنسرو ووم و پوچ ها توجهی ندارند. بنابراین این شما هستید که با دقت در هنگام خرید، سلامت پت خود را تضمین می کنید.

بهترین روش نگه داری مواد غذایی پت در صورتی که غذا خشک باشد، در ظرف دربسته می باشد. تجربه نشان داده است. غذایی که در ظرف درباز نگه داری می شود، بوی خود را از دست می دهد و بسیاری از پت ها دیگر میل به غذا ندارند.

معمولا کنسروها و پوچ ها از زمانی که باز می کنید، باید در نایلون دربسته در یخچال نگه داری شود. توجه کنید ظرف ۲ الی ۳روز مصرف شود.

توجه: هیچگاه غذای خشک پت را در یخچال نگذارید! باعث کپک زدگی میشود.

 
راهکار برای تغذیه حیوان خانگی بد غذا و آموزش غذای سگ
در آموزش غذای سگ باید این نکته را در نظر بگیرید که گاهی اوقات پت های بد خوراک، کنسرو و یا غذای خشک را نمی خورند. این بد خوراکی به حس غریزی آنها برمیگردد؛ چرا که حیواناتی مانند سگ وگربه در طبیعت، دمای بدن شکاری که می گیرند، ۳۸ درجه سلسیوس می باشد. به عبارت دیگر، گوشت شکار گرم است؛ به همین علت است که گاهی با گرم کردن غذا میل به غذا برای پت زیاد می شود. باید توجه داشته باشید که هیچ گونه ادویه ای در غذای خانگی پت وجود نداشته باشد.

 
آموزش غذا خوردن سگ و گربه چگونه باید باشد؟
زمان غذا خوردن سگ و گربه متفاوت می باشد. غذا و آب تازه همیشه باید در دسترس گربه قرار بگیرد اما سگ بر عکس است و تایم غذادهی مشخصی دارد. مخصوصا سگ های آلفا و سرکش که گاهی با نخوردن غذا لجبازی خود را نشان می دهند .اما در اینجا نکته ای که مهم است، انعکاس رفتار و آموزش غذای سگ شماست. به این صورت که سگ ها معمولا ۳ وعده غذا در روز احتیاج دارند که به مدت ۱۰دقیقه باید در اختیار داشته باشند. در طول ۱۰ دقیقه اگر غذا نخورد، غذا را برداشته و تا ست دوم دیگر غذا به سگ ندهید. او باید نظم را از ابتدا و از غذایش یاد بگیرد. کنترل غذای سگ کمک زیادی به آموزش دستشویی سگ خانگی می کند و شما را به عنوان صاحب خود میشناسد نه اینکه خودش بر شما مسلط شود و در نهایت به زندگی سگ نظم می بخشد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos