پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

کمی درباره سگ خود بیشتر بدانید

رای نگه داری یک سگ نیاز نیست که حتما یک حیاط داشته باشید بلکه می توانید با آن در آپارتمان زندگی کنید ولی بهتراست که قبل از اینکه تصمیم به نگه داری او بگیرید در مورد سگ های آپارتمانی و نیاز آنها شناخت پیدا کنید. بهتر است سگی که می خواهید، ابتدا با زندگی شما سازش داشته باشد. مهم این است که اگر شما مالک نیستید ابتدا از صاحب ملک اجازه بگیرید .


اگر سگی که انتخاب می کنید از انرژی بالایی بر خوردار باشد، و شما بخواهید او را در آپارتمان نگه داری کنید موجب آزار آن حیوان خواهید شد و این کاملا اشتباه است.

باید سگ هایی که در آپارتمان نگه داری می شوند تمرین بدنی داشته باشند و آن ها را حتما برای گردش به بیرون از خانه برد تا حس بویایی آنها برای بوهایی که صاحبانشان نمی توانند تهیه کنند این حیوانات استشمام کنند. البته بهتر است که وقتی این حیوانات را بیرون می برید از قلاده  (on a lead)  استفاده نماید تا او متوجه شود که شما صاحب او هستید .

سگ ها به گردش نیاز دارن زیرا برای سلامتی و تناسب اندام آنها لازم است و باید برای گردش بردن این حیوان زمان بگذارید .

مواردی که باید برای سگ های آپارتمانی انجام داد
ورزش روزانه یکی از این برنامه ها است .

سگ ها باید روزانه سه بار بیرون بروند واگر این کار را شما نمی توانید انجام دهید توسط کسی دیگر حتما انجام داده شود. اگر هوا خوب نبود زمان کوتاهی برای گردش و ورزش این حیوان قرار می دهید.

ورزش روزانه برای یک سگ در طی روز الزامی است. زیرا او را شاد می کند و خصوصیات رفتاری او تغییر نمی کند.

سگ های آپارتمانی - پرشین پت شاپ
موردی که باید به آن توجه شود در هنگام خریدن یک سگ این که وقت برای گردش و تفریح آن داشته باشید و اورا حتما به گردش ببرید زیرا که سگ خسته شده و برای برگشت به خانه حال خوبی دارد. به این ترتیب به خانه جدید خود خو می گیرد.

سگ ها باید به جاهای جدید برده شودند تا بیشتر جستجو کنند و لذت ببرند و زمان طولانی تری برای او در نظر گرفت تا این حیوان به شما عادت کند، بهتر است زمانی که به جاهای نا آشنا برای سگتان می روید از قلاده استفاده نمایید.

پنجه های سگ را دائما بشوئید.

برای تمیز نگه داشتن پنجه های یک سگ بهتر است که از شامپو بچه استفاده شود زیرا که پنجه های سگ به هنگام بیرون رفتن آلوده و کثیف می شود .

زمانی که بیرون می روید حتما با خود یک کیسه دفعی به همراه داشته باشید تا بتوانید مدفوع سگ خود را جمع کنید زیرا که دور از ادب است و این کیسه را تا خانه به همراه خود بیاورید تا موجب آزار همسایه ها نشود و در ضمن اگر مدفوع این حیوان جمع نشود شما جریمه خواهید شد .

برای سگ های آپارتمانی در طی روز برنامه ریزی کنید و آن را رعایت کنید.

سگ ها از این که یک برنامه مشخص نداشته باشند حس خوبی ندارند و بهتر است که  ساعت غذا خوردنشان تعیین شده باشد . این برنامه ریزی در کار لازم است زیرا که زندگی برای هردوی شما راحت تر می کند، خوب است صبح قبل از گردش مقداری کمی به او صبحانه بدهید و عصر غذای اصلیش را به او دهید .

برای گردش و بیرون بردن این حیوان باید زمان گذاشته شود واگر فرصت ندارید حتما این کار از  کسی دیگر یا مرکز مراقبت از سگ ها درخواست کنید زیرا سگ ها ی بالغ در روز ۳ بار باید به گردش بروند .

وقتی که زمان کافی برای گردش بردن سگ تان ندارید و می خواهید اورا به کسی و جایی دیگر بسپارید بهتر است که در مورد آن شخص یا آن مرکز اطلاعات مورد نیاز را داشته باشید و مورد تاییدتان باشند زیرا که شما می خواهید سگ و  یا خانه خود را به آن ها بسپارید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos