پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

قلاده ی سگهای بزرگ

قلاده ی سگهای بزرگ قلاده ی سگهای بزرگ انواع زیادی دارند که هر یک کارکردی خاص دارد و این که صاحب سگ باید از کدام نوع انها استفاده کند به کاربرد سگ و انتظاری که صاحب از سگش دارد بر میگردد . بای اینحال در این مطلب انواع قلاده های سگهای بزرگ معرفی میشود تا شما بیشتر با انها آشنایی پیدا کنید .
قلاده ی سگهای بزرگ
Flat Collars

قلاده های فلت از رایج ترین انواع قلاده ها هستند و هر صاحبی حداقل یک عدد از این قلاده ها را باید داشته باشد همچنین این قلاده ها به عنوان قلاده ی روزانه ی سگ نیز مورد استفاده قرار میگرند .انها باید به دور گردن سگ بسته شوند که با توجه میزان عرض گردن سگ و سگک ها قلاده ،میتوان انها را متناسب با گردن بست .جنس انها نیز بسیار متنوع است میتواند چرم ،پلاستیکی ،پارچه ای و ... باشد .
شما میتوانید سگ خود را با این قلاده ها به گردش ببرید اما در صورتی که سگ کاملا تربیت شده و تحت فرمان باشد در غیر این صورت هم شما و هم سگ اذیت خواهد شد .


Rolled Collars


این قلاده ها تقریبا همان قلاده های فلت هستند اما فرق آنها این است که این قلاده ها از چرم ساخته شده اند و حالت پیچشی دارند برای همین ویژگی، این قلاده کاملا مناسب سگهایی با مو های بلند هستند یا پوششی حساس دارند .این قلاده ها ساخته شدند اند تا اسیبی به سگهایی با پوشش بلند نرساند و باز و بسته کردن قلاده بسیار آسان شود .

Slip Collars

از نام های دیگر این قلاده ها قلاده ی شوکر یا تنگ شونده است که تنها باید برای تمرین سگها استفاده شود .همچنین قلاده ی بازدارنده نیز هستند اما استفاده از آنها برای افراد ناشی و تازه کار توصیه نمیشود زیرا این افراد براحتی میتوانند سگشان را خفه کنند چون هنگامی که قلاده را میکشند قلاده به نای سگ فشار آورده و در نهایت موجب خفگی حیوان میشود.

Prong Collars

عملکرد قلاده های چنگکی نیز مانند قلاده های شوکر است.اگر صحیح استفاده نشوند به سگ آسیب میزنند .بنابراین اگر برای اولین بار است که میخواهید با آنها کار کنید باید از دامپزشک یا فردی حرفه ای کمک بگیرید .
قلاده چنگکی نیز به مانند قلاده های شوکر باید در قسمت ابتدای گردن و نزدیک غضروف گوش ها و یا زیر گوش ها بسته شود تا به نای فشار نیاورد .از این قلاده هرگز برای توله ها استفاده نکنید .

Harnesses

این قلاده ها گزینه ی مناسبی برای مهار کردن سگ هستند چراکه کنترل برای شما با تقسیم فشار اسان تر مشود و هم این که برای سگ خطرناک و ازار دهنده نیست .البته این قلاده ها مناسب هر سگی نیست .

Martingale Collars

نام دیگر این قلاده ،قلاده شوکر نرم نیز هست ( soft slip collars) و مناسب سگهای بزرگی است که قطر گردنشان از سرشان تنگ تر است .این قلاده Slip نرم تر و ملایم تر هستند.ممکن است آنها برای همیشه مناسب اموزش نباشند اما قلاده ای مناسب برای مهار کردن هستند.زمانی که سگ در حالت معمولی باشد این قلاده شل و بزرگ میشوند و زمانی که سگ فشار میاورد قلاده به دور گردن تنگ میشود .نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos