پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

سفر کردن با یک سگ

اگر شما و خانواده تان تصمیم دارید به همراه توله جديدالورود خود به مسافرت بروید، باید هرچه زودتر خود را برای اين امر آماده کنيد.
سفر کردن با یک سگ
حالت تهوع در ماشين نسبتا معموليست. شما می توانيد توله تان را ياری کنيد تا اين حالت در او از بين برود، به اين صورت که او را از ابتدای زندگی اش با ماشين سازگار کنيد. پس در حالی که او چند ماه بيشتر ندارد او را بيرون آورده و در ماشين قرار دهيد. البته هنوز احتياج نيست که ماشين را روشن کنيد. فقط اجازه دهيد که حيوان درون ماشين را ببيند و آن را بو کند . اين عمل موجب کاهش هراس او می گردد . بسياری از سگها داخل ماشين را تنها زمان رفتن به دامپزشکی مشاهده می کنند . تعداد کمی از سگها از اين تجربه ( سواری در ماشين ) لذت می برند زيرا با قرار گرفتن در اين فضای بسته و متحرک هراسان می شوند.

بعد از چند جلسه نشستن در ماشين، توله برای مسيرهای کوتاه آماده می شود. بايد توله را قبل از غذا خوردن بيرون ببريد تا شکمش خالی باشد. تسکين هيجان و اضطراب توله ها با ستايش و نوازش کردن محقق می شود. در مدت کوتاهی توله ها فکر می کنند که سواری با ماشين يکی ديگر از بخشهای زندگی طبيعی آنهاست و آنها برای مسير های طولانی آماده می شوند.

ما توصيه ميکنيم که در هنگام سفر کردن با سگتان، از جعبه هايی جهت نگهداری آنها استفاده کنيد. اين جعبه ها می توانند سگ ها را به طور جدی از آسيب هايی که در هنگام تصادفات رانندگی روی می دهند دور نگه دارد. از اين گذشته جعبه می تواند از مزاحمت های سگها جلوگيری کند ( با دور نگه داشتن سگ از دست و پای راننده )

هيچگاه به سگتان اجازه ندهيد که سرش را از پنجره ماشين بيرون کند حتي اگر از اين عمل بسيار لذت ميبرد. مسئله ای که با انجام اين کار ممکن است اتفاق بيفتد اين است که چشمهای او دچار آسيب ديدگی شود و يا حيوان از پنجره بگريزد ( معمولا سگهای کوچک در يک لحظه به بيرون جهش می کنند ) يا در اثر ضربه آسيبهای جدی به او وارد شود. راه مطمئن اين است که سگتان را از پنجره باز دور نگه داريد.

مسافرت با سگ به وسيله هواپيما هم راه ديگريست که می توان آن را مد نظر قرار داد. هر خط هوايی برای خود قوانين و آئين نامه هايی درباره مسافرت سگها دارد. شما بايد قبل از مسافرت اين قوانين را به خوبی چک کنيد. برخی از مدارک لازم بايد توسط دامپزشک و با توجه و وضعيت سگ صادر شود.

بعضی از افراد ترجيح می دهند که سگهايشان را قبل از مسافرت به نحوی آرام کنند . درست است که می توان اين کار را با استفاده از داروهای آرام بخش انجام داد اما به اين دليل که احتمالا اين دارو ها عوارضی را برای حيوان به دنبال خواهد داشت هرگز توصيه نمی شوند.
نظرات کاربران
  • 0
    Mikham y sage khoonegie khoshgelo sefido pashmaloo bekharam,,, az koja bekharam???
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos