پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 19 / 08 / 1393

فال روزانه 19 / 08 / 1393
فال روزانه 19 / 08 / 1393

فروردین

سعی کنید با مشکلاتی که در خانه جریان دارد با آرامش بیشتری رفتار کنید. بیشتر مواقع بسیار رک و بی فکر حرف می زنید، اما کمی نرم تر باشید و سعی کنید نوع ارتباط خود با اعضای خانواده را تعدیل کنید. امروز می توانید با اطرافیان همدردی کنید. یک فرد به طور ویژه به توجه شما نیاز دارد. سعی کنید به او توجه کنید و با حرف های مهربانانه، آرامشی که می خواهد را به او ببخشید. حرف هایی که از ته قلب بیان می شوند برای هر دو شما خوب خواهد بود. خوشبختانه امروز می توانید بین عقل و احساس خود تعادل برقرار کنید و این باعث می شود تا زندگی عاطفی خود را در وضعیت بهتری قرار دهید. تفکرات منفی که از رابطه قبلی در سر شما مانده اند را دور بریزید.
 
اردیبهشت

شما بیشتر از اینکه احساسی باشید، منطقی هستید. اما امروز این فرصت را دارید تا میان عقل و احساس تعادل برقرار کنید. در محل کار طرح های خود را مطرح و در مورد آنها بحث و گفت‌وگو کنید. برای اینکه بتوانید به خوبی همه کارها را پیش ببرید، یک لیست از معایب و مزایای طرح هایی که در سر دارید، تهیه کنید. باید دلیل درست و منطقی برای تصمیماتی که می خواهید اتخاذ کنید، پیدا کنید. امروز بسیار اجتماعی هستید و انرژی خوبی برای بودن در میان دوستان دارید. البته شاید بیشتر وقتتان پای کامپیوتر و در حال نظر دادن زیر نوشته های دوستان یا چت با آنها سپری شود. اگر فرد دلخواهتان در میان آنها هست، بهتر است خصوصی به او پیغام دهید و مستقیم با او حرف بزنید.

خرداد

امروز باید چه کاری انجام دهید؟ باید پیش از هر اقدامی برای خود فهرستی از کارهای مهم تهیه کنید. برای آنها اولویت تعیین کنید. ایده هایی که دارید بسیار خوب هستند اما شاید نتوانید آنها را به موقع به انجام برسانید و این مساله موجب عصبانیت یا واکنش منفی یک یا دو نفر بشوند. اما شما منطق خود را حفظ کنید و از طرح های خود دفاع کنید. با کمی توضیح می توانید از آنها برای خود زمان بخرید. امروز توانایی تعادل برقرار کردن میان عقل و احساس را دارید. به هیمن دلیل زندگی عاشقانه شما خیلی خوب پیش خواهد رفت. با عشقتان در خانه بمانید و با هم در مورد موضوعات جالب رف بزنید. شیرینی، میوه و غذای خوش طعم میل کنید و از این فضای عادی اما سرشار از انرژی استفاده کنید.
 
تیر

از پیله خود بیرون بیایید. احساسات عمیق خود را به عشقتان نشان دهید. حرف بزنید و آنچه در سر دارید را به زبان بیاورید. باید توان صحبت کردن در مورد احساسات خود را داشته باشید. از نمایش هرگونه واکنش هیجانی بپرهیزید. برای برطرف کردن هر نوع سوتفاهمی، باید حرف بزنید. افکاری را در سر دارید را به زبان بیاورید. با اطرافیان دوستی نزدیک تری برقرار کنید. همه موفقیت ها و احساسات خوب شما امروز به حرف زدن شما بستگی دارد. با عشقتان می توانید یک سرگرمی جدید پیدا کنید تا هیجان بیشتری به رابطه شما وارد شود و شما هم از لاک تنهایی و سکوت بیرون بیایید.

مرداد

روی سایه ها نور روشن کنید. روی صحنه بروید و افکار و ایده های خود را با صدای بلند مطرح کنید. امروز چشم انداز بلندی به آینده دارید و می توانید تصمیمات خوبی اتخاذ کنید. در مورد ترس ها و نگرانی های خود حرف بزنید. این افکار را باید از سر بیرون بریزید تا بتوانید خلاقیت به خرج دهید. بیان تفکرات نوعی تراپی هستند و به بهبود شرایط زندگی شما کمک می کند. از تاریکی بیرون بیایید. خودتان را محدود نکنید. با عشقتان قرار بگذارید و در مورد چیزهایی که دوست دارید، بداند حرف بزنید. اعتماد به نفس داشته باشید. با جمع کردن حرف ها فقط خود را آزار می دهید و ممکن است در آینده به طور ناگهانی از فشار آنها واکنش غیرمنطقی نشان دهید. پس هم اکنون شهامت به خرج دهید.
 
شهریور

وارد دنیای مجازی شوید. امروز باید کمی بایدها و نبایدها را کنار بگذارید و با دوستان، افراد جدید یا همکاران در دنیای مجازی ارتباط برقرار کنید. در زیر پست ها نظر بنویسید. چت کنید یا افکار خود را بنویسید و با دیگر معاشرت آنلاین داشته باشید. اینکه با چند لایک و نظر که وقتی هم از شما نمی گیرد، می توانید موجب خوشحالی اطرافیان شوید. حس حرف زدن شما زیاد است. می خواهید دایم در مورد افکار و خواسته های خود با دوستان حرف بزنید. با آنها قرار ملاقات بگذارید یا آنها را به خانه خود دعوت کنید. در میان آنها شاید فرد مورد علاقه شما هم باشد و بتوانید عشقی که دارید را بروز دهید. فرصتی که مدت ها در انتظار آن بوده اید امروز ممکن می شود.

مهر

ایده ها و طرح های بزرگ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در همه بخش های زندگی خود سعی کنید با دیگران همکاری داشته باشید. به دیگران کمک کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و با شهامت در مورد فکرهای خود حرف بزنید. زبان شما امروز شیرین است. اگر طرح هایتان با مخالفت مواجه شد، آنها  را دور نریزید و برای موقع مناسب تری کنار بگذارید. شاید امروز کمی ترس در وجودتان باشد. در حرف زدن با عشفتان از هر نوع تردیدی دوری کنید. پیش از پاسخ دادن به هر سوالی خوب فکر کنید تا سوتفاهمی پیش نیاید. اگر مجرد هستید، در جمع های دوستانه می توانید فرد دلخواه خود را بیابید.

آبان

به عنوان یک آبان ماهی شما همیشه سعی می کنید احساسات واقعی خود را مخفی کنید. شما ایده های بسیار خوبی در سر دارید اما بیشتر مواقع سعی می کنید بخشی از اطلاعات خود را مخفی کنید. بهتر است ارتباط های خود را بهتر کنید. بیشتر به اطرافیان اعتماد کنید. شاید لازم باشد برخی موارد را با اطرافیان روشن کنید. برای برطرف شدن سوتفاهمات باید توضیحاتی ارائه دهید. شاید بد نباشد برای یک سفر برنامه ریزی کنید. در بیرون رفتن ها یا سفر می توانید عشقی که به دنبال آن هستید را بیابید. اگر در رابطه هستید، به همراه عشقتان به سفر بروید تا هراس شما از تنهایی از بین برود.

آذر

امروز زمان آن رسیده که کمی عمیق تر به زندگی و کار خود نگاه کنید. بهتر است احساسات منفی را از خود دور کنید و رفتارهای تند و واکنشی خود را کنترل کنید. ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان مفید است.بدون ترس در مورد افکار خود حرف بزنید. شهامت بیان خواسته ها و حتی ترس های خود را داشته باشید. بیان این مسایل از ارزش و اعتبار شما نمی کاهد، بلکه حتی موجب سبک شدن مغزتان نیز می شود. هزینه های مالی شما زیاد شده اند؟ برای آنها برنامه ریزی کنید. با عشقتان در مورد دخل و خرج همفکری کنید و هزینه های اضافی را حذف کنید. برای تفریحات خود به دنبال برنامه هایی باشید که هزینه کمتری دارند.

دی

امروز باید با خودتان کنار بیایید. کمی از محافظه کاری و ترس دست بردارید. حرف هایتان را به زبان بیاورید. در جمع اطرافیان حاضر شوید و در مورد فکرهایی که در سر دارید حرف بزنید. اگر با مخالفت مواجه شدید، عصبانیت خود را مدیریت کنید و نگذارید هیجان آنی موقعیت شما را خراب کند. طرح هایتان را حفظ کنید. به خودتان اجازه دهید واقعیت های زندگی را درک کند. به جای اینکه بر اساس احساسات حرف بزنید، کمی عاقلانه تر فکر کنید. از موضع قدرت در برابر مسایل زندگی ظاهر شوید. توان سازگاری با عشقتان را خواهید داشت. با او حرف بزنید و کمک بگیرید. با هم به خرید بروید. در مورد نیازهای واقعی رابطه تان با هم حرف بزنید و حتی وسایل لازم برای خانه را خریداری کنید.
 
بهمن

امروز می توانید از چهارچوب هایی که برای ذهن خود ساخته اید، بیرون بیایید. خوشبختانه عقل و احساس شما در سازگاری کامل با هم قرار دارند. برای کار خود ایده های بسیار سازنده و مفید در سر دارید. آنها را مطرح و از آنها دفاع کنید. هر جای طرح که نامفهوم است را به طور کامل و با حوصله برای  همکاران توضیح دهید. استفاده از فناوری و ابزار نرم افزار پاورپوینت می تواند کمک بسیاری به شما کند. خیلی خوب می توانید برنامه ریزی کنید و کارها را سروسامان دهید. روی تغذیه خود نیز کنترل داشته باشید. با عشقتان غذاهای ارگانیک و سالم درست کنید و بخورید. این همکاری ارتباط شما را نیز نزدیک تر می کند. ورزش و غذای سالم در زندگی کاری و فردی شما تاثیر بسیاری دارد.
 
اسفند

شما اصولا بر اساس احساسات خود رفتار می کنید. امروز هم از این قاعده مستثنا نیست. اما باید روی رفتارهای خود کنترل داشته باشید و در برابر هر نظر منفی، سریع از خود واکنش نشان ندهید. در مورد رویدادها یا نظرهای خود خوب فکر کنید. امروز این توان را نیز دارید که عقل و احساس را با هم داشته باشید و این فرصت خوبی برای ارتباطات اجتماعی شما است. امروز در مورد احساسات عمیق خود با عشقتان حرف بزنید. شاید خوب باشد کارهای هیجان انگیز برای او انجام دهید تا بسیار خوشحال شود. گل خریدن، برنامه سفر، قرار در یک رستوران عالی و ... کارهای عاشقانه ای هستند که موجب خوشحالی زیاد عشقتان می شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی