پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 09 / 07 / 1393

فال روزانه 09 / 07 / 1393
فروردین

آیا به همه چیز مشکوک هستید؟ شما اصولا حرف های خود را توضیح می دهید تا سوبرداشتی وجود نداشته باشد و هیچ جایی برای نظر دادن بقیه باقی نمی گذارید. امروز در مسایل کاری یا مسایل مربوط به مسکن خبرهایی دریافت می کنید که موجب می شود از تعجب ابروهای خود را بالا بگیرید. بهتر است امروز منطق را کمی کنار بگذارید و به ندای قلب خود گوش فرا دهید. در زمینه کاری خود تحقیق کنید تا وارد فاز جدیدی از موفقیت بشوید. در مسایل عاطفی امروز فاز کاملا متفاوت از دیروز دارید. اگر دیروز می خواستید در مورد آینده برنامه ریزی کنید، امروز فکرهای دیگری به ذهنتان می رسد.

اردیبهشت

آینده نگری خود را از دست ندهید. امروز پیش از هر اقدامی در حوزه کاری خود، به خوبی در مورد آینده و نتیجه آن تحقیق و مطالعه کنید. اگر لازم است از کارشناسان این امر کمک بگیرید. تحلیل و آنالیز همه رویدادها امروز برایتان جذابیت بسیاری پیدا می کند. شاید حتی به مسایل فلسفی نیز علاقه مند شوید. فقط مراقب باشید رویدادهایی که برایتان پیش می آید را خیلی شخصی تلقی نکنید و بی خود خود را ناراحت نکنید. در مسایل عاطفی، اگر تا دیروز فاز مرموز بودن داشتید، امروز به طور کل تغییر می کنید. برعکس، دوست دارید در مورد افکار و خواسته های خود حرف بزنید. اما خیلی خود را به دست احساسات ندهید و اشتیاقات خود را به درستی کنترل و مدیریت کنید. ترجیحا امروز هیچ نوع تصمیمی هم اتخاذ نکنید.

خرداد

شما همیشه به دنبال یافتن معنی دوم عبارت هایی هستید که می شنوید. همیشه خیال می کنید مردم در پس حرف هایی که می گویند، منظور دیگری دارند. اما خیلی هم سخت نگیرید. در محل کار، پیش از اینکه با مدیر خود وارد بحث بشوید، در مورد ایده ها و نظرهایی که دارید، تحقیق و مطالعه کنید. حتی می توانید از دوستان یا عشقتان نیز در این زمینه کمک بگیرید. اما بدون فکر حرفی نزنید و کاری انجام دهید. در مسایل عاطفی، به قدری هیجان زده و احساساتی هستید که تا آن سر دنیا هم بخواهد با عشقتان می روید. اما دست نگه دارید. روی اشتیاقات خود کنترل داشته باشید. امروز به هیچ عنوان به طرف مقابل هیچ قولی ندهید زیرا ممکن است فردا نظر دیگری داشته باشید.

تیر

امروز تعادل احساسی ندارید. یا سرد هستید یا گرم. نمی توانید در یک حالت متعادل فکر یا رفتار کنید. همه حرف هایی که می شنوید نیز به نظرتان منظور دارند. خیال می کنید دیگران قصد دارند شما را ناراحت کنند. امروز یک زن در زندگی شما نقش مهمی خواهد داشت. برخی تصمیمات شما به او وابسته است. شاید تلاش های شما در مرحله اول نتیجه ندهند، اما از تلاش دست برندارید. در مسایل عاطفی، احساس می کنید سوار ترن هوایی شده اید. هیجان در وجود شما فوران می کند. این مساله برای شادی و تفریح خوب است اما هیچ قولی به عشقتان ندهید. احساسات شما امروز خیلی واقعی و قابل اعتماد نیستند.

مرداد

آیا مدیریت انجام برخی امور به عهده شما است؟ امروز  شاید حرص قدرت داشته باشید و این مساله موجب شود با زیر دستان خود رفتار نامناسبی داشته باشید. اما مراقب رفتارهای خود باشید. به این مساله فکر کنید که پروژه کاری که شما مدیر آن هستید، به رفتار و تصمیمات شما بستگی مستقیم دارد. برای اینکه موقعیت اجتماعی و کاری خود را از دست ندهید، همیشه با فکر و برنامه ریزی رفتار کنید. امروز اگر عشقتان به حرف هایتان گوش کند و آنچه شما می خواهید را انجام دهد، خوشحال می شوید در غیر این صورت ممکن است موجب ناراحتی و بشوید. اما روی اشتیاقات خود کنترل داشته باشید. طوری رفتار کنید که بر هر دو خوش بگذرد.

شهریور

امروز احساسات شما تغییر خواهند کرد. همیشه سعی دارید کاملا منطقی باشید و کارها را با فکر و عقل خود مورد بررسی قرار دهید. اما امروز به شدت دچار احساسات خواهید شد. مراقب باشید این تغییر فاز احساسی، در کارهای شما تاثیر منفی نداشته باشند. امروز یک زن در تصمیم گیری ها و برنامه های شما نقش موثری دارد. شاید از او ایده های خوبی برای انجام یک کار بگیرید. احساساتی شدن شما در مسایل عاطفی بسیار خوب است. با هیجان و عشقی که دارید موجب خوشحالی شریک عاطفی خود می شوید. زمان زیادی را با هم  سپری خواهید کرد. فقط مراقب باشید به او هیچ قولی ندهید زیرا  بیشتر رفتارهای شما هیجانی و شتابزده هستند.

مهر

امروز باید بیشتر زمان خود را به اعضای خانواده اختصاص دهید. شاید دوست داشته باشید بیرون بروید و با انسان های جدید معاشرت داشته باشید، اما مجبور هستید در خانه بمانید. امروز احساسات شما بسیار زیاد است  تقریبا بیشتر کارهایتان بر اساس نداهای درونی است و کاری به عقل و منطق ندارند. هیجان و عاطفه خوب است اما آن را در سطح متعادل نگهدارید. طوری رفتار نکنید که بعدها پیشمان شوید. در مسایل عاطفی نیز عشق و محبت بسیاری را نسبت به شریک عاطفی خود احساس می کنید. از این فرصت برای شاد کردن رابطه خود استفاده کنید. اما هیچ قول و تعهدی ندهید. هیجانات امروز موقتی هستند.

آبان

امروز به قدری موشکافانه به مسایل مختلف و حرف های مردم نگاه می کنید که به خوبی می توانید منظورهای واقعی آنها را از پس حرف هایشان تشخیص دهید. شاید بد نباشد امروز در رویدادهای اجتماعی یا جمع های دوستانه شرکت کنید. البته احتمال دارد به مسایل روانشناختی نیز علاقه خاصی پیدا کنید. بد نیست در کلاس ها یا گردهمایی هایی که در این زمینه برپا هستند، شرکت کنید. امروز «کارما» و نتیجه کارها برایتان بسیار مهم خواهد شد. در مسایل عاطفی، احتمالا قلبتان میزبان یک عشق تازه خواهد بود. اگر در رابطه دامی هستید، احتمالا امروز با هم شادی زیادی را تجربه خواهید کرد زیرا وجود شما سرشار از هیجان و محبت است. 
 
آذر

امروز احتمالا در برخی مشکلات فردی گرفتار شوید. برای حل این مساله، باید کمی تنها شوید و همه افکار خود را یادداشت کنید. سپس برای یافتن راه حل مناسب برای آنها، مطالعه و تحقیق کنید. شاید حتی از اطرافیان یا دوستان خود بتوانید کمک بگیرید. معاشرت با دیگران کمک می کند تا ایده های جدید بیابید یا بتوانید به درستی رویدادهای زندگی خود را تحلیل کنید. در مسایل عاطفی، امکان دارد برخی مشکلات مالی موضوع اصلی مکالمه های شما را به خود اختصاص دهد. بهتر است واکنش منفی نشان ندهید و خیلی آرام در مورد درآمد و خرج های خود برای عشقتان توضیح دهید. شاید او راهکارهای خوبی رای افزایش درآمد شما داشته باشد.

دی

امروز احتمالا به جان احساسات خود می افتید و مغز خود را جراحی می کنید تا ببینید دقیقا چه می خواهید و به کجا می خواهید برسید. شاید بد نباشد مسیرهای مختلف برای رسیدن اهداف خود را مشخص کنید. آنها را یادداشت کنید و مزایا و معایب هر کدام را بنویسید و مورد تحلیل قرار دهید. شاید خوب باشد بخشی از انرژی خود را روی مسایل روانشناسی قرار دهید. امروز احساسات شما زیاد و بسیار هیجانی می شوند. به همین واسطه می توانید با عشقتان قرار بگذارید و با هم بیرون بروید و شادی زیادی را در کنار هم تجربه کنید.

بهمن

امروز در مسایل مختلف حسابی کنکاش می کنید. ظاهر حرف ها یا رفتارها برایتان کافی نیست و می خواهید از عمق و وجهه دوم هر کدام از آنها سر در بیاورید. این مساله موجب می شود به مسایل روانشناسی و ماورایی علاقه ویژه ای پیدا کنید. احساسات خود را نشان ندهید اما در این کار زیاده روی نکنید. می توانید با اعتماد به دوستان خود، هر آنچه در ذهنتان می گذرد را بیان کنید تا کمی از فشارهای فکریتان کاسته شود. در مسایل عاطفی، کاملا احساساتی هستید. می توانید با این انرژی مثبت، دیگران را جذب خود کنید. از این فرصت برای بیان علاقه خود به فرد مورد علاقه تان استفاده کنید.

اسفند

امروز شرکت در اجتماعات و بودن در جمع دوستان برایتان بسیار مفید است. می توانید با آنها در مورد ایده های خود حرف بزنید و نظر آنها را جویا شوید. شاید برخی از موانعی که به آنها توجه نداشته اید را برایتان بازگو کنند و بتوانید با مدیریت بهتر و تمرکز بیشتر به سمت موفقیت حرکت کنید. امروز زیادی هیجان زده هستید. بنابراین، پیش از انجام هر کاری، یک نفس عمیق بکشید. هیجانات احساسی در مسایل عاطفی برایتان بسیار خوب خواهند بود. می توانید با عشقتان بیرون بروید و لحظه های شادی داشته باشید. یا حتی در مورد مسایل مهم صحبت کنید. اما به هیچ کس هیچ نوع تعهدی ندهید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos