پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 24 شهریور

فال روز 24 شهریور

فروردین

امروز شاید دچار نگرانی های بشوید که بر زندگی شما تاثیر می گذارد. از دوست یا اعضای خانواده خود دلخور خواهید شد. اما سعی کنید واقع گرا باشید.  بهتر است بجای عصبانی شدن، راه حل هایی بیابید. امروز در محل کار شما تغییر و تحول زیادی پدید می آید و اثر این تغییر برای چند هفته ادامه می یابد. این تغییر برای شما فرصت هایی عالی در دنیای حرفه ای پدید می آورد. با عشقتان در این اواخر درگیری هایی داشته اید که چندان برایتان خوشایند نبوده است. نمی دانید چگونه می توان دوباره با هم آشتی کرد. بهتر است شما پیشقدم شوید. شاید  صحبت کردن برایتان سخت اما حس نیت خود را نشان دهید. می توانید هدیه مناسبی بخرید و به نحوی نشان دهید که واقعاً برای او ارزش قائل هستید.

اردیبهشت

امروز تماسی دریافت می کنید که بسیار موجب شگفتی شما می شود. خبری می شنوید که انتظار آن را ندارید. این موجب تعجب بسیار شما می شود. می توانید با دوستان قابل اعتماد خود در این باره صحبت کنید. درسی که امروز در محل کار می گیرید در چهار هفته آینده انعکاس خود را خواهد داشت. سعی کنید رویکرد ثابت و محافظه کارانه تری در پیش بگیرید. هر چقدر خلاقیت شما بیشتر باشد، موفقیت های بیشتری را تجربه خواهید کرد. در محل کار یا در محیط آموزشی به فردی علاقه مند می شوید. با اینکه خیلی شبیه هم نیستید اما رابطه هیجان انگیزی را با هم آغاز خواهید کرد.

خرداد

امروز در مورد مسایل مالی خیلی مته به خشخاش نگذارید. به طور کلی، تصمیم گیری در مورد پول و درآمد و مسایل مالی را فراموش کنید. امروز زمان مناسبی برای این امر نیست. امروز شتاب کلی محل کار کمی کاهش می یابد و شما باید از این زمان برای فکر کردن و برنامه ریزی کردن استفاده کنید. با دوستان یا خانواده خود بیرون بروید و لحظه های خود را به شادی و تفریح سپری کنید. امروز فضای بین شما و عشقتان کمی سنگین می شود. هیچ کدام از شما در چنین موقعیتی نمی خواهید چیزی را فاش کنید. ولی یکی از شما دو نفر باید این جو حاکم را تغییر دهد. چه بهتر که شما این کار را انجام دهید.

تیر

یکی از دوستان یا نزدیکان شما با مشکل مواجه شده است. حس هم‌نوع دوستیتان گل می کند و می خواهید به او کمک کنید. شاید ابتدا با مخالفت او روبه رو شوید اما حمایت خود را از او دریغ نکنید. بدانید که به شما نیاز دارد. اما خودتان را خیلی هم درگیر مساله نکنید که از کار یا زندگی شخصیتان بمانید. اکنون زمان شروع مرحله بعدی نقشه ای است که برای کارتان کشیده بودید. می توانید بخش مهمی از برنامه های خود را اجرایی کنید. اگر اشتیاقات رابطه شما از بین رفته است، نباید امید خود را از دست بدهید. با خرید هدیه یا برنامه ریزی بریا یک تفریح هیجان انگیز، دوباره به گرمایی که دوست دارید بازگردید.

مرداد

امروز ملاقات های بسیار جالب و مفیدی خواهید داشت که تاثیرات مثبتی در روند زندگی شما دارند. این ملاقات می تواند با افراد جدید یا فردی باشد که در گذشته او را می شناختید. شوخ طبعی و آرامش خود را حفظ کنید. برای کارهای خود برنامه زمانی تعیین کنید تا دچار استرس و شتاب نشوید. در رابطه عاطفی خود، مشکلات را بیشتر از خوبی ها می بینید و این اصلا خوب نیست. باید دید خود را تغییر دهید و با همه حرف های و کارهای عشقتان مخالفت نکنید. به این ترتیب می توانید بیشتر به هم نزدیک شوید و خوششحالی های بیشتری را در کنار هم تجربه کنید.

شهریور

امروز شتاب زندگی و کار بسیار زیاد است. کارهای زیادی برای خود تعریف کرده اید که باید در کوتاه مدت انجام شوند. این مساله شاید شما را دچار اضطراب کند. اما با برنامه ریزی و مدیریت زمان می توانید از عهده آنها بر بیایید. امروز در محل کار با فردی آشنا می شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد. روحیه رئیس مآبانه او شما را مجذوب می کند. با هم قرار ملاقات بگذارید و بیشتر به هم نزدیک شوید. این می تواند یک رابطه بسیار خوب برای هر دو شما باشد.

مهر
امروز باید منتظر مهمان ناخوانده ای باشید. تلفنی از طرف یک دوست قدیمی دریافت می کنید که می خواهد به دیدن شما بیاید. برایتان خوشحال کننده است اما دچار هیجان و استرس نیز می شوید آرام باشید و خود را برای این دیدار آماده کنید. تنش های محل کارتان امروز کم می شوند و می توانید در آرامش بیشتر به وظایف خود رسیدگی کنید. اگر به نظر می رسد که موانعی هست که نمی گذارد با عشقتان ارتباط برقرار کنید، زیاد نگران نشوید. برای تصحیح این موقعیت می توانید کارهای زیادی بکنید. باید اولین قدم را برای شروع صحبت بردارید و حداقل کمی کوتاه بیایید. بعد از آن دیگر لازم نیست کار زیادی بکنید، زیرا همه چیز خود به خود روی روال می افتد.

آبان

امروز تماس های تعیین نشده یا دیدارهای ناخواسته متعددی برای شما پیش می آید. شاید تعدد آنها موجب هیجان و شتاب زیاد شما بشود و کمی استرس به شما وارد کند. اما با مدیریت زمان و حفظ آرامش خود می توانید به همه آنها رسیدگی کنید. در محل کار بی تفاوت نباشید و خلاقیت ها و مهارت های خود را به نمایش بگذارید. هر ایده ای دارید مطرح کنید و موفقیت را برای خود به ارمغان بیاورید. در مسایل عاطفی شاید در میان انسان هایی که امروز ملاقات می کنید با فردی آشنا شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد. از گوشه گیری جدا شوید و پیش قدم این آشنایی باشید.

آذر

امروز فناوری در روند کار و زندگی شما تاثیر بارزی دارد. از این تجهیزات و امکانات برای پیشبرد اهداف خود بهره بگیرید. البته شاید تماس یا ایمیل های زیادی دریافت کنید که موجب استرس شما شوند و احساس کنید نمی دانید کدام کار را باید اول انجام دهید. اما هراس نداشته باشید و با آرامش برای آنها برنامه ریزی کنید. عشق شما امروز احساس ناامنی می کند و باید کنارش باشید. او به دلگرمی شما نیاز دارد و اینکه بداند شما پیشش هستید. امروز تغییر بزرگی رخ می دهد که همه چیز را در چند هفته آینده تحت تأثیر قرار می دهد. باید این اطمینان را به خودتان بدهید که این تغییر مثبت است و به نفع شماست. شاید لازم باشد با عشقتان حرف بزنید.

دی

امروز ارتباط های اجتماعی بسیاری را تجربه خواهید کرد. یا تماس های تلفنی زیادی دارید یا ملاقات های شما بیش از همیشه خواهند شد. اینها برای مسایل کاری شما بسیار مفید هستند. اما از نظر روحی موجب خستگی می شوند و حس می کنید نمی دانید چه کاری باید انجام دهید. فقط آرام باشید. عصبانیت اخیر شما در مورد مسائل کاری امروز کاهش می یابد و می توانید پیشرفت زیادی را تجربه کنید. امروز به فردی در محل کار خود علاقه مند می شوید. برای آشنایی پیشقدم شوید. این رابطه می تواند بسیار هیجان انگیز و جالب باشد.

بهمن

امروز سرتان خیلی شلوغ می شود از همه طرف فکر و فشار کاری خواهید داشت که موجب می شود کلافه و عصبی بشوید. به جای فکر کردن به مسایل منفی، بیرون بروید و قدم بزنید. اجازه دهید فکرتان آزاد شود. یا با کاری که دوستش دارید ذهنتان را مشغول کنید تا این مسوولیت ها روی مغزتان انبار نشوند. در مسایل کاری، برنامه های شما در حال ثمر دادن هستند و در این وضعیت نباید کم بیاورید. امروز باید تلاش هایی صورت دهید و رابطه خود را بهتر کنید و مشکلات را از بین ببرید. شاید یادتان نیاید که شما و عشقتان چرا دعوا کرده اید، ولی باید شروع به صحبت با هم نمایید. حتی اگر برداشتن قدم اول برایتان سخت است، ولی ارزش تلاش را دارد.

اسفند

امروز احتمال دارد به واسطه مطالعه کتاب یا صحبت با افراد جدید طرز فکر شما تغییر کند. اطلاعات ارزشمندی از آنها دریافت خواهید کرد که موجب می شود واقع گرایانه به مسایل اطراف بنگرید. امروز نتیجه تلاش های چند هفته پیش خود را دریافت خواهید کرد. می توانید با برنامه ریزی های دقیق تر برای پیشرفت های بیشتر خود را آماده کنید. امروز شما حس کشش نسبت به کسی می کنید که در مقام ریاست قرار دارد. رسیدن شما به هم مقدور باشد یا نباشد مهم نیست، در حال حاضر مهم این است که ببینید آیا با هم تفاهم دارید یا خیر. اینکه بعداً چه کاری انجام دهید کاملاً به عهده خودتان است.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی