پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 05 / 06 / 1393

فال روزانه 05 / 06 / 1393

فروردین

امروز بیشتر زمان خود را به جمع آوری  اطلاعات در مورد چیزی می گذرانید که برای پروژه کاری خود به آن نیاز دارید. اما در نهایت متوجه می شوید این اطلاعت کافی نیستند. بهتر این است که امروز بی خیال این کار بشوید زیرا فقط فرصت های خود را از دست می دهید. می توانید از این زمان برای انجام کارهای عقب افتاده بهره بگیرید. در مسایل عاطفی، خیلی دوست دارید تغییری در رابطه خود ایجاد کنید اما این کار برای هر دو شما سخت است. گویا هیچ کدام حاضر نیستید از موضع خود کوتاه بیایید و غرور زیاد دوطرفه موجب می شود در آخر به هیچ نتیجه ای نرسید.

اردیبهشت

امروز پیش از هر اقدامی جیب خود را چک کنید تا مطمئن شوید پول کافی برای اهدافتان را دارید. کارهایی که امروز دوست دارید انجام دهید همه هزینه مالی در بر دارند. می توانید با مدیریت درست آنها به خوبی از عهده آنها بر بیایید. اگر افکاری در سر دارید که دنبال یافتن معانی آنها هستید، بهتر است خیلی خود را درگیر نکنید. برخی رویاهای ذهنی بی مفهوم هستند و جز اینکه ذهن خود را مشغول کنید، کار دیگری نکرده اید. می توانید امروز برای فرد موردعلاقه تان هدیه بخرید یا او را برای صرف شام به یک رستوران خوب دعوت کنید. این مساله کمک می کند تا علاوه بر بودن در کنار هم، در مورد رابطه خود نیز صحبت های عمیق تری داشته باشید.

خرداد

امروز بهتر است روی حرف های خود و قول هایی که می دهید، بمانید و به آنها وفادار باشید. در غیر این صورت برایتان مشکل به وجود می آید. به ویژه در مسایل عاطفی این مساله بسیار اهمیت دارد زیرا ممکن است موجب ایجاد سوتفاهم بشود که نتیجه خوبی ندارد. امروز پیش از هر کاری بهتر است خوب فکر کنید یا در مورد چیزهایی که نمی دانید، بدون هراس سوال بپرسید. پرسیدن عیب نیست اما اگر کار اشتباهی انجام دهید شاید فرصتی برای جبران وجود نداشته باشد.

تیر

امروز ممکن است برخی از اسنادی که به دنبال آن هستید را پیدا نکنید. به جای عصبی یا نگران شدن، همه جاهایی که احتمال دارد گذاشته باشید را بگردید. از دیگران نیز بپرسید. اما خیلی خود را خسته نکنید تا همه انرژی شما گرفته شود. از انرژی های خوب امروز باید برای ایجاد شادی و نشاط در رابطه عاطفی خود استفاده کنید. با هم برای مهمانی یا تفریح برنامه ریزی کنید و با سرعت بالا در مسیر تحقق آن قدم بردارید.  همین هیجانی که دارید را حفظ کنید تا موجب خستگی شما نشود.

مرداد

امروز فردی در محل کار با شما دعوایش می شود. کارهای او بسیار نسنجیده و بچگانه است. موضع خود را نگه دارید و بگذارید ذات قابل اطمینان و محکم شما نمونه و سرمشقی برای همه باشد. امروز کارهای هیجان انگیزی انجام می دهید و همه چیز می تواند برایتان شادی آفرین باشد. از این انرژی های خوب برای تقویت رابطه عاطفی خود نیز بهره بگیرید. شما دو نفر تا حد زیای فقط به خود و خواسته های خود فکر می کنید اما شاید بد نباشد امروز یکی از شما از موضع خود کوتاه بیاید.

شهریور

امروز ممکن است کوچک ترین و جزئی ترین رویدادها موجب استرس شما بشوند. اما همه آنها به نوع برخورد شما و نوع نگرشتان بستگی دارد. اگر به جای ناراحتی، سعی کنید موانع را برطرف کنید، می توانید یک روز کاملا شاد داشته باشید. امروز روز خوبی برای ریسک پذیری در کار است. جسارت درونی تان را بکار ببرید و هدف کاری نهایی خود را تعیین کنید. حس خوش بینی در فضا وجود دارد. شما و عشقتان از این فضا بهره می برید و از با هم بودن لذت می برید. می توانید با دوستان مشترک خود برنامه ریزی کنید و بیرون بروید تا از مصاحبت و همنشینی با آنها در کنار معشوق لحظه های خوبی را تجربه کنید.

مهر

امروز روزی نیست که شما و عشقتان بخواهید تنها باشید. دوست دارید بیرون بروید و از معاشرت با بقیه لذت ببرید. امروز روز درخشش شما و خندیدن و خوش گذراندن است. بهتر است با دوستانتان بروید شام بخورید و از با هم بودن استفاده کنید. البته از نظر اجتماعی شاید کمی دچار استرس بشوید. مثلا گیر کردن در ترافیک سنگین و هدر رفتن وقت، چندان برایتان خوشایند نخواهد بود. شاید لازم باشد امروز ماشین را در خانه بگذارید و وسایل عمومی به مقاصد خود بروید. این کار کمک می کند تا ذهن خود را روی پروژه های کاری متمرکز کنید نه استرس های بیهوده و موقت.

آبان

امروز به طور کلی سرو کار شما با کارهای اداری، کاغذ بازی یا مسایل مالی است. باید بیشتر تمرکز خود را برای رفع و رجوع آنها بگذارید. اما مراقب باشید در دام استرس های آنها گرفتار نشوید. برخی نگرانی ها کاملا موقت هستند و شما باید به قدری هوشیار باشید که اسیر آنها نشوید. امروز باید کمترین اشتباه را مرتکب شوید. اگر مجرد هستید و دنبال معشوق، بدانید که امروز احتمال آشنا شدن با فردی که برایتان ارزش دارد را دارید. با او قرار بگذارید و در مورد عقاید و دیدگاه های خود حرف بزنید.

آذر

امروز انرژی های شاد و مثبت بسیاری در هوا جاری هستند. گویا کائنات همه آنها را برای شما در نظر گرفته است. از آنها برای ارتباط بهتر و بیشتر با آدم ها بهره بگیرید. می توانید یک روز بسیار مفید برای خود بسازید. در محل کار به همکاران کمک کنید. یا اگر فردی در اطرافیان هست که چندان خوشحال به نظر نمی رسد، شما می توانید با روحیه خوبی که امروز دارید، لبخند را به لب های او بیاورید. اگر مجرد هستید، امروز این فرصت را دارید تا با فردی جالب آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد. با هم در مورد فلسفه و عشق حرف بزنید.

دی

کائنات برای امروز شما لحظه های شاد و سرشار از لبخند در نظر گرفته است. اما باید خودتان این شادی را به وجود بیاورید. استرس های کاری بسیار هستند و ممکن است حس در میدان جنگ بودن به شما دست بدهد. اما به جای غرق شدن در این تفکرات و گرفتار آمدن در دام این منفی ها، بی خیال همه چیز بشوید و فقط خوش بگذارنید. کارها انجام می شوند اما فرصت های خوب تکرار نمی شوند. در مسایل عاطفی هم با عشقتان بیرون بروید و جایی بروید که بتوانید آرامش بیابید و روحیه خنده و نشاط را بین خودتان زنده کنید.

بهمن

تنش های مالی امروز بیش از هر وقت دیگر می تواند به شما استرس وارد کند. اما نباید اجازه دهید این حالت ادامه داشته باشد. روی انجام کارهای خود تمرکز کنید و این امید را داشته باشید که مسایل مالی قابل جبران شدن هستند. در میان مردم باشید تا از دام ناامیدی دور شوید. مراقب باشید که کارهایتان را بی فکر و شتابزده انجام ندهید تا زمینه ساز مشکلات بیشتری نشود. در مسایل عاطفی نیز باید آرامش را در رابطه خود به وجود بیاورید. کمی از موضع خود کوتاه بیایید تا بتوانید با هم در مورد مشکلات موجود حرف بزنید و برای آن راهکار بیابید.
 
اسفند

همه حواس خود را به کارهایتان بدهید. موانع یا حرف های منفی دیگران نباید روی شما تاثیر منفی داشته باشد. امروز انرژی های مثبت زیادی در هوا جاری است که باید از آنها برای تقویت روحیه خود استفاده کنید. در مسایل کاری شتابزده رفتار نکنید. اما خیلی هم مته به خشخاش نگذارید و اجازه دهید همه مسایل روند عادی خود را طی کنند. امروز می توانید در کنار فرد مورد علاقه و دوستان خود یک روز بسیار شاد را تجربه کنید. با هم جشن بگیرید یا دسته جمعی بیرون بروید و تفریح کنید. از فرصت های امروز برای شاد بودن استفاده کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos