پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 20 خرداد

فال روز 20 خرداد
فال روزانه 20 / 03 / 1393
فال روزانه متولدین فروردین

اطرافیان شما امروز از شما انتظار همکاری بیشتری دارند. شما نسبت به نیازهای آنها توجه و نگرانی بیشتری نشان می دهید. به نظر می رسد که شما اخیراً حال و حوصله نداشته اید و گاهی رفتارتان بد بوده است. گاهی مانند کودکی رفتار می کنید که دوست دارد بیشتر بازی کند. باید رفتار خود را کنترل کنید و بیشتر به اطرافیان خود اهمیت و توجه نشان بدهید. در حال حاضر شما زمان و مکان مناسب را در اختیار دارید و هر چیزی که نیاز دارید در دسترس شماست و باید ناله و شکایت را کنار بگذارید. دلیلی ندارد که ناراحت، بیزار یا عصبانی باشید. شما نیروی زیادی دارید و هر چه بخواهید می توانید با این نیرو بدست آورید. از این زمان و فرصت ارزشمند حداکثر استفاده و بهره را ببرید و آن را هدر ندهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

منابع یا حمایت از سوی دیگران که امیدش را داشتید، امروز ممکن است از شما دریغ شود یا حداقل ناامید شوید. واکنشی نشان ندهید. این بر شما هیچ انعکاسی نخواهد داشت. خوشبختانه تا فردا همه چیز بهتر خواهد شد. امروز شما کمی درباره احساسات خود گیج شده اید. از طرفی فهرستی از دلایل دارید که چرا نباید با کسی باشید، از طرف دیگر به شدت مجذوب چشم ها، حس شاعرانه مسحورکننده و شوخ طبعی جادویی او شده اید. فرد در این شرایط چه باید بکند؟ بگذارید امروز خصلت منحصر بفرد شما امکان درخشش بیابد. دو نفر که در محل کار ایده های یکسانی بکار می برند، قطعاً از بقیه عقب می افتند. امروز روزی نیست که بخواهید از دیگران تبعیت کنید. خودتان باشید و بدین ترتیب پاداش استقامت خود را بگیرید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز احساس اعتماد به نفس درباره کاری که انجام می دهید کمی سخت می شود، زیرا بخشی از شما به خود شک دارد. شما توانایی های خود را زیر سوال می برید. از خودتان می پرسید که چه کارهایی می توانید برای دیگران انجام دهید، در حالیکه حتی مطمئن نیستید بتوانید بند کفش های خودتان را ببندید. همه ما گاهی چنین احساسی پیدا می کنیم. نگران نباشید. فردا احساس بهتری خواهید داشت. امروز شما از یک چیز مطمئن می شوید و آن این است که شما مطمئن نیستید که بین شما و عشقتان چه اتفاقی افتاده است. از هر زاویه ای که به این موقعیت می نگرید، هیچ چیزی متوجه نمی شوید. شاید بجای فشار آوردن به مغزتان، بهتر است که دست از گمانه زنی بردارید و بگذارید که موقعیت خودش روشن شود.

فال روزانه متولدین تیر

امروز به نظر می رسد که بچه ها برای شما مسئولیت آورده اند. تنش با فرد مورد علاقه تان هم امکان دارد اتفاق بیفتد. در مورد هیچ کدام از اینها زیاد خودتان را ناراحت نکنید. در برابر فشارها تاب بیاورید و بخشش نشان دهید. تا فردا این ناامیدی ها اگر تمام نشوند، ولی به میزان زیادی کاهش خواهند یافت. می دانید که می خواهید چیزی درباره اهمیت واقعی عمیق تر کردن پیوند بین خود و طرف خاصتان بگویید، ولی مطمئن نیستید که کدام روش بهترین است. این روش باید از دلتان برآید، ولی در عین حال نمی توانید همه چیز را به خطر بیندازید، زیرا این دنیا همه چیز را خراب می کند. با این حال اگر همینطور که هستید ادامه دهید، سخنرانی شما مصنوعی به نظر خواهد رسید. پس خودتان باشید. امروز ایده های مربوط به کار بی وقفه به ذهنتان جاری می شوند. ولی به دلیلی نیروی زیادی وجود دارد که به نظر می رسد شما را از عملی کردن این ایده ها باز می دارد. توجه داشته باشید که اغلب این موانع فقط ساخته ذهن شما هستند.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز روز گیر دادن به رئیس یا افراد ذی نفوذ دیگر نیست. از آنها اجازه نگیرید و طلب بخشش نکنید. چیزی نپرسید. در واقع انتقادهای دیگران امروز دلسرد کننده است. بنابراین تا فردا صبر کنید. امروز شما و شریکتان به درک عمیق تری از احساسی که به هم دارید می رسید. ولی این چیزی نیست که همینطوری اتفاق بیفتد، بلکه شما باید گفتگویی در این مرحله با هم داشته باشید. اگر هر دو زمان و تمایل داشته باشید، می توانید یک سری مسائل را روشن کنید، ولی کمی کار می برد. یک سری از ایده های فن آوری را با ایده های خودتان ادغام کنید. در حالیکه دیگران بر روی پیشرفت زوم کرده اند شما نباید از کسی عقب بیفتید. از خودتان اشتیاق نسبت به تکنولوژی نشان دهید. امروز از صبح تا شب در محل کار سرعت بالایی خواهید داشت.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز روز سختی با افراد پیرامون خود خواهید داشت. صریحاً باید بگوییم که امروز رنجیده می شوید. و حتی اگر رنجش خود را پنهان کنید، آنها حس می کنند که شما همه چیز را در خودتان می ریزید. سعی کنید با چیزهای دیگر سر خودتان را گرم کنید. عصبانیت خود را نشان ندهید زیرا فردا بیشتر اینها فراموش خواهند شد. شما معمولآً رویکرد مصممی نسبت به عشق و مسائل رمانتیک دارید و همیشه قطعاً می دانید که چه فردی مناسب شماست. ولی امروز برای اولین بار شاید دچار سردرگمی شوید و کسی را انتخاب کنید که اصلاً برایتان مناسب نیست. این فاجعه نیست و شما درس مفیدی از آن خواهید گرفت. انرژی مثبت زیادی امروز در شما وجود دارد و تأثیر مثبتی بر کار شما می گذارد. امروز احساس می کنید قویتر از همیشه هستید. اگر باید معامله ای انجام دهید یا باید کسی را متقاعد کنید، امروز قطعاً روز خوبی برای این کار است. چون شما حتماً موفق می شوید.

فال روزانه متولدین مهر

شاید امروز کارهای خود را بتوانید پیش بینی کنید. شاید دیگران امروز شما را مورد انتقاد قرار دهند و حرف هایشان در واقع راز شما و بزرگترین ترس های شما درباره خودتان باشد. این فقط یک بحران اعتماد به نفس است. فردا احساس کامل متفاوتی خواهید داشت. شما می دانید که چه احساسی دارید، ولی نمی خواهید به آن فکر کنید. امروز شما کمی درباره این موضوع تردید دارید که چگونه به دوست خاص خود بگویید که در ذهنتان یا در قلبتان چه می گذرد. نقشه کشیدن برای هر نوع سخنرانی در این مورد محکوم به شکست است. پس خودتان باشید. مردم متوجه می شوند که چه زمانی شما خودتان هستید و چه زمانی صداقت ندارید. ایده های شما امروز بیش از همیشه مبتکرانه و پیشرفته هستند. پس به جرقه های استعدادی که امروز در مسیر کاری شما قرار می گیرند دقت کنید. این ایده ها می توانند شما را به جاهای زیادی برسانند اگر ابتکار پیاده سازی صحیح آنها را داشته باشید.  

فال روزانه متولدین آبان

امروز با اعضای خانواده مدارا کنید، به خصوص با والدینتان. درگیر شدن با دیگران آسان است. ولی مهم آنست که شرایط فردا کاملاً متفاوت خواهند بود. بنابراین، چرا باید خودتان را ناراحت کنید در حالیکه فردا همه چیز به حالت قبل باز می گردد. صبر داشته باشید. امروز شما یک انتخاب دارید. شما و طرف خاصتان می توانید به دو راه مختلف بروید و بنابراین فکر کنید باید گفتگویی در این باره داشته باشید. ولی در این لحظه، هر گفتگویی می تواند شما را بیشتر به دردسر بیندازد و کمکی نکند، زیرا هیچ کدامتان درست نمی داند که واقعاً چه می خواهد. شاید بهتر باشد این گفتگو را به زمان دیگری بیندازید. امروز از کار روزمره خود جدا شوید. هیچ معنایی ندارد که بخواهید هر روز همان الگو را تکرار کنید. این بیش از آنچه که فکرش را بکنید شما را محدود می کند. اگر این کار را بکنید بسیار تعجب می کنید که چه درهایی بدین ترتیب به رویتان باز می شود.

فال روزانه متولدین آذر

نقشه های مسافرت یا مسائل مربوط به تحصیلات تکمیلی امروز با مشکل برخورد کرده اند. آن دسته از افرادی که درگیر مسائل حقوقی یا پزشکی هستند، هم همین احساس را دارند نمی توانید خلاف جهت رود شنا کنید. تا فردا صبر داشته باشید. شما معمولاً ایده شفافی از نظر خود درباره هر موضوع دارید، ولی امروز این توانایی شما مثل همیشه تعریف شده نیست. اگر امروز سر قرار می روید، بحث های شما می توانند گستره وسیعی داشته و بسیار جالب باشند. حتی شاید در مورد احساسات خود هم حرف بزنید. ولی عاقلانه است که از این جلوتر نروید. امروز در موقعیت حساسی هستید، پس از آن به نفع خود استفاده کنید. مصاحبه با کارفرمایان امروز خیلی خوب پیش می رود. شکی وجود ندارد که امروز می توانید هر کسی را قانع کنید حتی اگر هیچ چیزی از آنچه می گویید نمی دانید.

فال روزانه متولدین دی

امروز روز پرمشاجره ای است. در گرداب این انرژی منفی غرق نشوید، زیرا فقط شما و دیگران را درمانده می کند. و شما احساس ناامیدی خواهید کرد. دو گام به جلو بردارید و یک گام به عقب. فردا روز متفاوت و بهتری است. فقط تاب بیاورید. امروز بحث های مربوط به روابط شخصی نزدیک شما می توانند وارد فاز متافیزیکی شوند. امروز متوجه می شوید که راه هایی دورتر از آنجا که چشم کار می کند در برابر رابطه شما وجود دارد. شاید متوجه شوید که شما و طرفتان زمانی را با هم گذرانده اید یا مأموریتی در پیش روی هر دوی شما وجود دارد که باید آن را به انجام برسانید. صحبت های شما قطعاً بسیار وسیع خواهند بود. امروز از سوی کسی یا چیزی احساس هل داده شدن می کنید. این نیرو از شما می خواهد که در مورد کارتان، دنده عوض کنید. لزوماً نباید در برابر این ایده مقاومت کنید. شما در نقطه ای بحرانی هستید که بهتر است به حرف های دیگران گوش دهید.

فال روزانه متولدین بهمن

نیازی نیست که امروز بر روی مسائل مالی اصرار بورزید زیرا امروز به چیزی نخواهید رسید. همانطور که خودتان هم حدس زده اید. فردا شاید آنچه امید داشتید امروز انجامش دهید را به انجام برسانید. امروز شما به این فکر می کنید که واقعاً چه فکری در مورد همسر (آینده) خود می کنید. ناگهان متوجه واقعیت شفافی می شوید که ترکیبی از خصلت های شخصیتی و توانایی بیان یک سری احساسات است که در شما وجود دارد. ولی آخرین کاری که الان دوست دارید انجام دهید، رفتن به دنبال اوست. فرد درست در زمان درستی پیدا خواهد شد. امروز در محل کار از افرادی که نظمی در کارشان وجود ندارد عصبانی می شوید. درباره آنها صبر بیشتری داشته باشید، گرچه ممکن است این برایتان آسان نباشد. بدانید که ممکن است از آنها چیز ارزشمندی یاد بگیرید، پس به دقت به آنها گوش کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز به انجام رساندن کارها در محل کار دشوار می شود. هر چیزی که می خواهد باشد، شما احساس می کنید که دیگران مانع شما می شوند. خودتان را دست کم نگیرید. شما می دانید که چه می کنید. و چون می دانید که چه می کنید، حس می کنید که اگر 24 ساعت صبر کنید، همکاری خوبی دریافت خواهید کرد. امروز همه دلایل منطقی خود برای بیرون رفتن با یک فرد خاص را کنار می گذارید. دچار تردید شده اید که دلایلی که داشتید، دلایل واقعی نیستند و بلکه برنامه خوشایندتری برای اینکه بخواهید در کنار کسی باشید دارید. فکر کردن را کنار بگذارید و با جریان امور پیش بروید. امروز در محل کار مراقب باشید، زیرا فردی سعی خواهد کرد که به طریقی در کارهای دخالت و دست اندازی نماید. شاید یکی از همکاران سعی کند طوری وانمود کند که او بیشتر از شما می داند. گول نخورید. در نهایت، فقط به خودتان اطمینان کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی