پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 1 اردیبهشت

فال روز 1 اردیبهشت
فروردین

در این مدت هر چیزی که رویش کاری می کنید به اندازه زیادی گسترش می یابد و البته با کمک همسر یا شریک تان این اتفاق می افتد، به خصوص اگر پروژه ای که رویش کار می کنید پروژه ای خلاقانه یا کار کتبی باشد. نگاه کنید که چگونه دانه یه ایده جوانه می زند و شکوفا می شود و تبدیل به مزرعه ای کامل از خلاقیت می شود. شما بیشتر و بیشتر پیشرفت می کنید و بالاتر و بالاتر می روید. یادتان باشد که شما فقط در بند تخیل خود هستید، پس باید بزرگ فکر کنید و رویاهایتان را بالاتر بگیرید. انرژی امروز کائنات برای شما نوعی هیجان به همراه دارد که خستگی و کسالت روتین روزانه شما را از بین می برد. شما حس می کنید که می خواهید کاری کاملاً متفاوت با همیشه انجام دهید تا بدین ترتیب حس آزادی به شما دست دهد. اگر ازدواج نکرده اید باید بگوئیم که این مسئله برای شما جالب تر می شود. اگر متأهل هستید حواستان باشد که ممکن است وسوسه شوید و این کار را بکنید.

اردیبهشت

از انرژی امروز بهره ببرید و حس سبکی و نشاط را در بر بگیرید و خودتان را خسته نکنید. نمی توانید تا ابد در اتاق خوابتان پنهان شوید. البته که می توانید، ولی در نهایت خودتان را حرام می کنید و هیچ کس متوجه شما نمی شود. امروز روز خوبی برای بیرون رفتن و خوش گذراندن با دوستان تان است. بجای دشنام دادن به مردم برای آنها آرزوهای خوب داشته باشید. دوست پیدا کنید و یادتان باشد که تا می توانید بخندید. شاید امروز برای شما انگیزه ای که می خواهید پیدا شود و شما را وارد عمل کند. انرژی امروز کائنات بدان معناست که رویدادی در مورد فردی که می شناسید باعث می شود که بفهمید که شما می توانید رابطه ای صمیمی تر با او داشته باشید. دوست دارید با او تماس بگیرید و شانه ای برای گریه کردن برایش باشید. در نهایت متوجه می شوید که ماجرا از چه قرار است.

خرداد

هرچه بیشتر با مردم حرف می زنید، بیشتر موفق می شوید. هر فردی یک منبع با ارزش است، پس در این چاه بی انتها شیرجه بزنید. توانایی شما با کلمات و واقعیت ها تأثیرگذار است، پس از آن به نفع خود استفاده کنید. دوستان منبعی از شادی فراوان هستند و حالا زمان بسیار خوبی برای بودن در کنار آنهاست. مهم نیست که شما چکار می کنید. فردی که در کنارش هستید از اهمیت زیادی برخوردار است. انرژی امروز کهکشان ها باعث می شود که ارتباط شما با عشقتان ارتباطی بسیار جالب و شگفت انگیز شود. حس می کنید که احساسات شما بسیار متغیر شده اند و یک لحظه فکر می کنید به خوبی اختیار آنها را دارید، و لحظه دیگری می خواهید به سمت مخالف فرار کنید. این آب و هوای عاطفی امروز است. کار خودتان را بکنید و بدانید که خیلی زود به حالت نرمال خود برمی گردید.

تیر

مراقب افرادی که زیاد حرف می زنند و خیلی راحت به همه وعده و وعید می دهند ولی به سختی به وعده خود وفا می کنند باشید. اگر روی افرادی اتکا کنید که به آنچه می گویند عمل نمی کنند، ممکن است امروز دچار دردسر شوید. راحت باشید و خودتان را درگیر فعالیت های اجتماعی با شرکا و دوستان خود کنید، ولی هیچ قرارداد کاری مهمی را امضا نکنید. شما تنها در صورتی موفق می شوید که امروز عشقتان را که ناراحت است خوشحال کنید و کاملاً بر پایبندی بر اصول خاصی پافشاری کنید. انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند تا لیبرال تر باشید و توصیه ها و راهنمایی های عشقتان را گوش کنید زیرا در این لحظه حق با اوست. اگر این کار را نکنید، متوجه می شوید که بعضی رویدادها شما را مجبور می کنند که بهر حال تغییر کنید.
 
مرداد

انرژی و نیروی مثبت شما امروز به خصوص مورد توجه قرار می گیرد. شما متوجه می شوید که شما در میان اطرافیان خود با شکوه فراوانی می درخشید. این بخاطر ذات مؤدب، مهربان و آرام شماست. شما جواهری هستید که همیشه مورد توجه قرار نمی گیرد و از شما آن قدر که باید قدردانی نمی شود. به احتمال زیاد، شما این را به عهده دیگران می گذارید که قدم اول را بردارند. امروز شما باید مشوق دیگران باشید. دنیا در دستان شماست. انرژی امروز کائنات باعث می شود که قرار بی دردسر و خوبی با عشقتان نداشته باشید، ولی شما مسلماً قرار بسیار جالبی با او خواهید داشت. اگر اولین بار است که با کسی بیرون می روید، پس انتظار داشته باشید که انسان کاملاً متفاوتی را ملاقات کنید. ایده ها و ایده آل های او دقیقاً نقطه مقابل ایده آل های شماست، ولی با این حال شما او را فوق العاده جذاب و گیرا می یابید.

شهریور

امروز بجای در سبد دنبال سیب های لک دار، بی شکل و گندیده بگردید، دقت کنید و سیب های قرمز براق و خوشرنگ را بیابید. بدین ترتیب شما خنده و لبخند را برای همکاران و اطرافیان خود به همراه می آورید. آنچه شما با خود می آورید، تا دورتر ها پخش می شود. پس سعی کنید که برای دیگران روزهای شاد و پرنشاطی فراهم کنید بجای اینکه اوقات دیگران را نیز تیره و تار کنید. تعارض ها گاهی می توانند بسیار خلاقیت زا باشند، حتی اگر تا حدودی شما را ناراحت کنند. انرژی امروز کائنات بدان معناست که شما و عشقتان ممکن است امروز چشم در چشم هم نشوید، و حتی در بعضی موارد با هم اختلاف نظر داشته باشید، و لازم باشد که بنشینید و مشکلاتتان را با هم حل کنید. ولی با تلاش کردن است که شما یک چشم انداز و دیدگاه مشترک می یابید و با راه حلی مؤثر و جدید می توانید اوضاع را بهتر کنید.

مهر

امروز شما می توانید در حوزه های بسیار خوش بدرخشید. فقط باید خودتان باشید تا دل دیگران را بدست آورید. در رفتار شما مهربانی و جذابیتی هست که دیگران را به سمت شما جذب می کند، چه شما متوجه آن شده باشید چه نشده باشید. یادتان باشد و بدانید که این خوش شانسی و حسن اتفاق نیست، زیرا حس هارمونی شما را از بین می برد. ترازوهای شما بطور موقت نوسانات شدید می گیرند و به نظر می رسد که مشکلی در رابطه فعلی شما باعث شده که کمی اوضاع از کنترل شما خارج شود. اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید و به مسئله رسیدگی کنید، چیزهایی می یابید که با تغییر دادن آن می توانید اوضاع را بهتر از آن چیزی که فکر می کردید کنید.

آبان

اگر امروز حس نیاز به شما دست داده شاید بهتر باشید از دیگران مشاوره بگیرید. شرکای نزدیک می توانند این شرایط را برای شما واضح تر و روشن تر نمایند، بنابراین اگر دنبال توصیه متافیزیکی می گردید، باید جای دیگری آن را جستجو کنید. مهمتر از همه باید در خانه استراحت نمایید و خودتان را لوس کنید. امروز روز مناسبی برای بازی های تخته، تماشای فیلم سینمایی یا خواندن آخرین شماره از مجله محبوب تان است. اگر به نظر می رسد که امروز عنصری از اصطکاک یا تنش بین شما و عشقتان وجود دارد، نگران نشوید. انرژی امروز کهکشان ها ارتباط با دیگران و احساسات را برای شما دشوار می کند. شما وسوسه می شوید که تا انتهای هر چیزی بروید و این بهترین واکنش نیست. روش حل این مشکل این است که چشم اندازهای مختلفی را امتحان کنید و راه حلی پیدا کنید که برای هر دوی شما مناسب باشد.

آذر

امروز بیرون بروید و از هوای تازه بهره ببرید و هر کاری که دلتان می خواهد و برایتان خوشایند است انجام دهید. مهم است که به بدن خود نیز ورزش بدهید و فعالیت فیزیکی را در برنامه خود قرار دهید یا حداقل روحیه خود را با دوچرخه سواری بهتر کنید. حالا زمان بسیار خوبی برای این کار است. شما احساس سرزندگی و خوشحالی در زندگی می کنید. به دیگران بپیوندید و قدر همه چیزهایی که دارید را بدانید و بخاطر چیزهایی که خداوند به شما داده سپاسگزار باشید. انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند که وقتی برای اولین بار با کسی سر قرار می روید، فوراً از حرف های طرف مقابل ناراحت شوید. این رفتار و نگرش متفاوت او نسبت به زندگی و روابط است که باعث می شود شما در ابتدا کاملاً متحیر شوید. با این حال اگر پشتکار داشته باشید، متوجه می شوید که او در اصل خصوصیاتی دارد که شما به دنبالش هستید، حتی اگر کارها و رفتار او کاملاً متفاوت باشد.

دی

امروز تصمیم گرفتن برای شما تقریباً غیرممکن می شود. به همین دلیل است که شما تصمیم گیری را به عهده فرد دیگری می گذارید. با همسرتان یا نامزدتان پیاده روی کنید و سعی کنید مقصدی تعیین نکنید. کار شما این است که روی جنبه عاطفی مسائل و چیزها تمرکز کنید و باعث شوید که رویاپردازی تبدیل به چیزی عادی شود. ذات مهربان شما چیزی است که این روزها به سختی گیر می آید. از این استعداد محافظت کنید و آن را پرورش دهید. امروز شما به سورپرایزی که به سمت تان می آید گویی نیاز فراوانی داشته اید، حتی اگر فکرش را نمی کردید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شریک زندگی شما یا نامزدتان خبرهایی برای شما دارد که در ابتدا شما را شوکه می کند، ولی سپس وقتی خوب در مورد آن فکر کردید و جزئیات را هضم نمودید، ناگهان شبیه به فرصتی طلایی می نماید. شما بی نهایت از این خبر خوشحال و خشنود می شوید.

بهمن

امروز یکی از آن روزهایی است که وقتی شما ناراحت می شوید که فردی تصمیم گیری در مورد یک مسئله را خیلی طول می دهد. شما صبر و شکیبایی کنار آمدن با فردی که می خواهد به تک تک جزئیات بپردازد را ندارید. شما بیشتر می خواهید تصمیم ساده ای گرفته شود و این تصمیم خوب باشد یا بد برای شما مهم نیست. با انرژی امروز کائنات است که فردی که با او هستید فکر می کند که شما موجودی جنجالی هستید، نه از لحاظ نحوه لباس پوشیدن، بلکه از لحاظ ایده ها و افکار و فعالیت هایی که به آنها علاقه دارید و دیدگاه تان نسبت به زندگی. شما شاید همان نفس تازه ای باشید که او نیاز دارد تا از روتین خسته کننده زندگی خلاص شود.

اسفند

از قدرت کلمات به عنوان وسیله ای هنری برای بیان خودتان استفاده کنید. شما روشی جادویی برای بهره بردن از کلمات دارید که اغلب مورد توجه کسی قرار نمی گیرد. ذات حساس شما ذاتی شاعرانه است. شما نباید دیگران را از این استعدادتان محروم کنید، پس با آن به کل دنیا بنازید. شاید تشویق شده اید که شعری عاشقانه برای همسرتان بنویسید و این برای شما بسیار مهم است. نگران نباشید اتفاقاً این کار یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید و بسیار هم رمانتیک است. امروز چیزها برایتان کمی سخت شده است و بین شما و عشقتان کمی تنش وجود دارد و دلیل آن هم مسلماً انرژی امروز کائنات است. هر آنچه که سعی می کنید به یکدیگر بگوئید به نظر می رسد که اشتباه فهمیده می شود. این تأثیر گذرا است و موضعی موقتی است. ولی شما باید ظرف مدت کوتاهی به خودتان برسید و استراحت بدهید تا بتوانید دوباره همان حس تازگی و عاشقانه را دوباره به رابطه خود برگردانید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی