پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 23 اسفند

فال روز 23 اسفند
فال روزانه متولدین فروردین

امروز در زمینه آزادی های خود با مشکلات مواجه خواهید بود. این مشکلات می تواند در رابطه با برنامه ریزی های سفری هیجان انگیز باشد. خیلی دوست دارید به سفری که برای آن ثانیه شماری می کرده اید بروید، اما موقعیت کنونی شما باعث می شود نتوانید به راحتی در مورد آن تصمیم گیری کنید. باید همیشه اطرافیان و اعضای خانواده را نیز در مورد همه تصمیمات خود در نظر داشته باشید. انرژی های امروز سناریوی جالبی برای رابطه عاشقانه شما در نظر گرفته است. امروز با همه وجود شادی را کنار معشوق تجربه خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز گویا همه انرژی های دنیا در قلب و جسم شما جمع شده اند. چشمه جوشان انرژی هستید و می توانید بهترین و شادترین تجربه ها را داشته باشید. بنابراین اصلا ایده خوبی نیست در خانه جلوی تلویزیون بنشینید و هیچ کاری هم نکنید. فعالیت هایی انجام دهید که فکر و جسمتان را درگیر می کند تا بتوانید از نیروهای مثبت امروز به بهترین کل ممکن بهره گرفته باشید. امروز می توانید با شریک زندگی خود برنامه های شاد و تفریحات سرگرم کننده ای داشته باشید. با همفکری یکدیگر راه های جدیدی برای ایجاد تغییر در رابطه کنونی خود پیدا می کنید و لذت می برید.

فال روزانه متولدین خرداد

انرژی ای که امروز شما دارید چراغ هر خانه ای را روشن می کند. با این همه انرژی مثبت و نیروهای خوبی که در وجودتان جمع شده است به سوی انجام پروژه های و فعالیت های سرگرم کننده بروید. بهترین روز برای ماجراجویی است و شما می توانید با همه وجود از بودن در کنار دوستان، اعضای خانواده و شریک زندگی خود لذت می برید. قدر لحظه های امروز را بدانید. این انرژی مثبت در رابطه عاشقانه یا زندگی شخصی شما نیز تاثیر بسیاری دارد. می توانید با همفکری و صحبت های ارزشمند با یکدیگر مسیر روزمرگی رابطه را تغییر دهید و هر دو از قدرت روحی که از هم می گیرید، لذت ببرید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز همچون روز اول بهار در فصل زندگی شما است انرژی های مثبت و زیادی در همه جای زندگیتان جریان دارد. حس راحتی بسیاری را تجربه خواهید کرد و حالتان با همه دنیا خوب است. از این انرژی برای جسارت های زیاد و ماجراجویی استفاده کنید. کارهایی انجام دهید که در مواقع عادی قادر به انجام آنها نیستید. برای یک سفر هیجان‌انگیز برنامه ریزی کنید. سعی کنید امروز به طور کلی در میان جمع باشید. عشق همچون خورشید درخشان در همه بخش های زندگی شما می تابد و گرمایش شما را شاد و خرسند می کند. شریک زندگیتان نیز حس خوبی دارد و می توانید در کنار هم تجربه های هیجان انگیز و لحظه های شادی داشته باشید. قدر این ثانیه ها را بدانید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به طور کلی می خواهید تغییر استایل بدهید. شاید حتی بخواهید با دیگران وارد مشاجره شوید. البته شاید این مساله با روحیه شما هیچ سازگاری نداشته باشد. اما از اینکه کارهای عجیب انجام دهید، تعجب نکنید. البته شاید چیزی که بدنبال آن هستید را نتوانید پیدا کنید، اما به هیچ عنوان ناامید نشوید. این را بدانید که جوینده همیشه یابنده است. انرژی های زیادی که امروز در هوا جاری است، اشتیاق و صمیمیت بسیاری در رابطه عاطفی شما ایجاد می کنند. شاید با فردی آشنا شوید که بسیار برایتان ارزشمند است و می توانید با هم به جاهای جدید بروید و تجربه های نویی داشته باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز کنترل کردن مسایل و رویدادهای زندگی برای شما به یکی از دشوارترین کارهای زندگی تبدیل خواهد شد. احتمالا دیگران خیلی راحت می توانند در مورد کارهای شما نظر دهند و حتی دخالت هایی نیز در مسایل زندگی شما داشته باشند. باید سعی کنید که خود را از موضع قدرت عقب نکشید. در عین حال که به حرف های درست آنها گوش می دهید، برنامه ریزی و اختیار زندگیتان را در دست خود داشته باشید. امرزو به هیچ عنوان نمی توانید شدت احساسات خود را در پشت چهره بی تفاوت و سرد خود مخفی کنید. همه حس شما در نگاهتان هویدا است و اختیار آن نیز دست شما نیست. چرا سعی در این کار دارید، اگر فرصتی دست داد می توانید با فرد مورد علاقه خود در مورد این احساسات حرف بزنید و در کنار هم لحظه های خوبی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز به بهترین شکل ممکن رفتار کنید. از همه فرصت ها برای برآورده کردن رویاهای خود استفاه کنید. زمان هرگز به عقب باز نمی گردد. باید تلاش کنید از انرژی های خوبی که در هوای امروز جاری است به نفع خود، کارها و رابطه خانوادگی یا دوستانه خود استفاده کنید. شاید امروز قدرت تصمیم گیری درست نداشته باشید اما با همفکری یک انسان قابل اعتماد به سمت موفقیت حرکت کنید. انرژی های امروز در رابطه عاشقانه شما تاثیر بسیاری دارند. می توانید با هم به مکان های جدید بروید و لحظه های هیجان انگیز و متفاوتی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید کمی عصبی و بی حوصله به نظر برسید. اما این حس را باید دور کنید. انرژی های مثبت زیادی در هوای امروز جاری هستند و شما هم باید از آنها به نفع خود استفاده کنید. دلشوره های بی مورد فقط شما را در حس های بد قرار می دهند. خونسرد و آرام باشید و با همفکری فرد مورد علاقه تان برای شادی لحظه هایتان برنامه ریزی کنید. امروز انرژی بسیاری در هوا جاری است. این بر رابطه عاشقانه شما تاثیر بسیاری دارد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز اطرافیان نقش بسیار مهمی در زندگی فردی شما دارند. در همه جنبه های کاری و شخصی، با همفکری با دیگران می توانید کارهای خود را درست انجام دهید. از آنها غافل نشوید زیرا ممکن است همه تلاش هایتان بی ثمر بمانند. برای خود هدف تعیین کنید و با همکاری اطرافیان به سوی تحقق آنها پیش بروید. امروز نیروهای عاشقانه بسیاری در هوا جاری است. از آنها برای رقم زدن لحظه های ناب و هیجان انگیز با همسر یا شریک عاطفی خود بهره بگیرید. می توانید به مکان های جدید بروید و تجربه های جدیدی داشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز زمان شما برای تصمیم گیری است. البته باید بدانید که نمی توانید کاری را بدون هیچ مشکلی به انجام برسانید. اما شما توان آن را دارید. از انرژی های جاری در هوای امروز استفاده کنید و همه جانبه به سوی موفقیت پیش بروید. در رابطه عاشقانه خود نیز می توانید هیجان و لذت را تجربه کنید. یک تغییر قدرتمند می تواند همه جوانب زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. بهتر است برای فردی که با او رابطه عاشقانه دارید، فلیم بازی نکنید. اگر مشکلی با هم دارید امروز حرف بزنید و آنها را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز در رسیدگی به امور کاری و شخصی خود قدرت بسیاری دارید. امروز انرژی بسیاری در هوا جاری است. شما می توانید از این فرصت برای بهبود همه امور استفاده کنید. از هیچ فرصتی برای پیشرفت و انجام کارهای لازم غافل نشوید. شما می توانید به بهترین شکل همه مسایل مربوط به زندگی خود را مدیریت کنید. امروز باید هیجان را سرلوحه همه لحظه های خود قرار دهید. ترس امروز نباید هیچ مفهومی برای شما داشته باشد. اگر قرار است با هراس و نگرانی بیرون بروید، بهتر است در خانه بمانید. اما اگر دوست دارید با عشقتان لحظه های شادی داشته باشید، همه ترس ها را بیرون بریزید و با هم تجربه های جدیدی داشته باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

از جنگ و مشاجره هایی که امروز قرار است داشته باشید، نهراسید. اگر مشکل یا بحثی پیش آمد، سعی نکنید عقب نشینی نکنید. بسیار مهم است که منبع این حمله ها را کشف و برای برطرف کردن آنها تلاش کنید. باد با همفکری دیگران می توانید برای همه مشکلات راهکار مناسب بیابید. امروز انرژی های مثبت در هوا جاری هستند، سعی کنید از آنها استفاده کنید. در مورد اشتیاقات عاطفی خود نیز باید بدانید که بسیار زیاد هستند و می توانید همه آرامش موردنیاز خود را در کنار فرد موردعلاقه تان پیدا کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی