پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 3 دی

فال روز 3 دی
فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید همه چیز را از نو مورد بررسی قرار دهید. همه اهداف و آرزوهای خود را روی داریه بریزید و ببینید از زندگی چه می خواهید. مشکلات موجود در مسیر تحقق آنها را نیز تعیین کنید. شاید در این مسیر لازم باشد از اطرافیان کمک بگیرید. امروز بهترین فرصت برای پایان دادن به تنبلی ها و پیش رفتن به جلو است. در مورد مسایل عاطفی بسیار هوشیار می شوید. این احتیاط در مورد کسی که همیشه دوستش داشته اید کمی غیر معمول است و نمی دانید روش درست چیست: آیا با او وارد بحث بشوید یا به راه خود ادامه دهید؟

فال روزانه متولدین اردیبهشت

خاطرات تلخ و شیرین کودکی امروز به ذهن شما هجوم می آورند و باعث می شود تا به درک متفاوتی از خود برسید و متوجه شوید آنها تا چه اندازه در شکل گیری شرایط کنونی شما تاثیر داشته اند. این نگاه به گذشته باعث می شود تا برای آینده خود برنامه ریزی و ایده های بهتری پیدا کنید. اجازه ندهید ترس از شکست مانع از پیشرفت شما بشود. در چند روز اخیر از شرایط عالی و افزایش احساسات خوب خود در زمینه رابطه عاشقانه ای که دارید، بسیار خوشحال بوده اید. امروز نیز همان طور است. هر دو بیش از پیش به هم نزدیک می شوید و در کنار هم بودن به شما حس اعتماد به نفس و آرامش می بخشد 

فال روزانه متولدین خرداد

بااینکه با شرایط کنونی خود احساس راحتی دارید اما نشانه هایی دریافت خواهید کرد که نشان می دهد زمان تغییر فرارسیده است. این تغییر می تواند در حوزه شغل شما یا یادگیری مهارت های جدید باشد. اجازه ندهید کارهای کوچک و بی ارزش شما را از انجام کارهای بزرگ و موفقیت ها بازدارند. بهترین زمان برای رشد شخصیتی امروز است. شما در کنار معشوق خود حس بسیار خوبی خواهید داشت و همه کارها، عادت ها و حرف های او برایتان زیبا و آرامش بخش هستند و به هیچ عنوان دوست ندارید این شرایط تغییر کنند. اما شاید فردا حس دیگری داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

موفقیت مالی ناخواسته و ناگهانی در زندگی شما تغییر اساسی ایجاد می کند. باعث می شود به شرایط کنونی خود بهتر فکر کنید و تغییراتی در آن به وجود بیاورید. دوستان خود را تغییر می دهید و با افراد جدید آشنا می شوید.  این کارها همه به گونه ای هستند که بازگشتی به قبل  ندارند. اگر دنبال رابطه عاشقانه جدید هستید تن به هر رابطه ای ندهید. فقط به دنبال فردی باشید که بتوانید برای مدت طولانی در کنار یگدیگر احساس خوشبختی داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

شما بیشتر زمان خود را برای خوشایند دیگران سپری می کنید و امروز زمانی است که باید تغییرات اساسی در آن به وجود بیاورید. شاید در میان افرادی که شما بی دریغ به آنها لطف می کنید، افرادی باشند که از خوبی شما سواستفاده کنند. چشمان خود را باز کنید. دوستانی که به شما ضرر می رسانند را ترک کنید. شما خودتان هم به شادی نیاز دارید و چرا باید مدام در غم و ناراحتی های دیگران غرق باشید؟ امروز متوجه می شوید که کسی که خیلی دوستش دارید از شما دور می شود . اما واقعیت این است که در ذهن و قلبش بسیار به شما علاقه دارد. دلیل دوری او نیز هیجان و عصبیت ناشی از برقراری ارتباط با شما است. 

فال روزانه متولدین شهریور

شما همیشه سعی می کنید دو طرف همه جریانات را به درستی بسنجید. امروز اما ممکن است آینده احتمالی کاری که در گذشته انجام داده اید را مورد بررسی قرار دهید و متوجه شوید ارزش های شما در آن زمان با زمان حال فرق دارند. ممکن است به این نتیجه برسید که باید رابطه خود را تمام کنید و وارد رابطه جدید بشوید. شاید کمی دشوار باشد اما برای آینده شما بهتر خواهد بود. امشب برای قبول کردن قرار ملاقات و برای شام بیرون رفتن زمان مناسبی است. هر دو می توانید مسایل بسیاری در مورد یکدیگر کشف کنید. همین صحبت ها باعث می شوند تا بیشتر به هم علاقه مند شوید.

فال روزانه متولدین مهر

فردی که مدت های طولانی است او را می شناسید شاید از زندگی شما برود. این دوری باعث می شود تا شما تمرکز خود را از دست بدهید و به همه واژه های مثبت زندگی شک خواهید کرد. این رویدادها باعث می شوند تا نگاهتان به زندگی تغییر کند. حتی شاید تصمیم بگیرید شغل خود را تغییر دهید. نگران چیزی نباشید. به ندای قلب خود گوش کنید و مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد. احساس می کنید رابطه عاشقانه شما بسیار کند حرکت می کند و تغییری در آن وجود ندارد. حتی وقتی شما هم بخواهید تغییری در آن به وجود بیاورید، شریک زندگیتان با آن مخالفت خواهد کرد. شاید بهتر باشد اجازه دهید کمی زمان بگذرد. همه چیز بهتر خواهد شد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار برایتان سخت خواهد بود. کمی درون‌گرا می شوید اما صحبت های صادقانه با اطرافیان حالتان را بهتر خواهد کرد. ایده هایی که در سر دارید و مواردی که برایتان ارزشمند هستند را به زبان بیاورید تا با راهنمایی دیگران بهترین مسیر را برای زندگی خود انتخاب کنید. دنبال حقیقت گشتن و امید به آینده به تلاش بیشتری نیاز دارند. امروز احتمال دارد با فردی قرار بگذارید و با هم بیرون برویدو با اینکه شما خیلی برایتان مهم نیست او مشغول چه کاری است، اما او مدام از شما در مورد شغل، درآمد و موقعیت های زندگی سوال خواهد پرسید. 

فال روزانه متولدین آذر

استرس باعث می شود تا در مورد شغل خود و مشکلات موجود تجدید نظر کنید. ممکن است به مهارت های خود بیشتر فکر کنید و ببینید در چه زمینه ای به موفقیت بیشتر دست پیدا خواهید کرد. ارتباط با افرادی که در فاصله مکانی دور از شما زندگی می کنند، باعث می شود تا موقعیت های بسیار خوبی برای امیدهای خود پیدا کنید. تغییرات در شرف روی دادن هستند. خود را آماده کنید. رابطه عاطفی شما بسیار ناامیدکننده شده است و شما دو نفر خیلی با هم مشکل دارید و هیچ کدام نمی توانید نیازهای طرف مقابل را برآورده کنید. حتی خود را به جای دیگری گذاشتن نیز تغییری در زندگی شما به وجود نمی آورد. 

فال روزانه متولدین دی

کودک درون شما امروز خودنمایی می کند. خاطرات خوب گذشته و خاطرات دوران کودکی همه ذهنتان را درگیر خود خواهند کرد. خیلی دوست دارید همچون کودکان، فارغ از دردهای زمانه تفریح و انرژی های خود را تخلیه کنید. می توانید به جمع پاک کودکان ملحق شوید و برای آنها از خاطره های شاد خود حرف بزنید. امروز را به خود استراحت دهید. فردا هم روز خدا است. امروز این شهامت را پیدا می کنید تا تصمیم مهمی اتخاذ کنید. اگر در رابطه کنونی خود احساس رضایت و خوشحالی دارید بدانید که شریکتان کاری انجام می دهد که بیش از این خوشحال شوید. هر دو شما از نظر احساسی و روحی به هم نزدیک هستید و موفقیت یکدیگر را آرزومند هستید.

فال روزانه متولدین بهمن

ارتباطات شما امروز بسیار بد پیش می روند و باعث غمگینی شما می شوند. هر چه تلاش کنید تا مشکلات را از بین ببرید هم نمی توانید. گویا همه مشکلات امروز با هم سر شما خراب شده اند. اما سعی کنید با افرادی که به شما انرژی مثبت می دهند در ارتباط باشید و معاشرت داشته باشید. حتی در رابطه عاطفی خود نیز لحظه های شادی نخواهید داشت. حتی اگر قرار است برای نخستین بار کسی را ملاقات کنید، او آن فردی نخواهد بود که انتظار دارید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همه علاقه مندی ها و اهداف خود را در ذهن مرور می کنید و با بازبینی و سنجش دوباره آنها، به این نتیجه می رسید که با تغییر برخی قسمت های آنها می توانید کارهای بزرگی انجام دهید. این شاید باعث شود در زندگی یا حرفه خود تغییراتی به وجود بیاورید. امروز سعی می کنید ارتباطات خود با همسایه ها یا دوستان را بهتر کنید. به طور کلی، روزی مملو از تغییرات مثبت در پیش دارید. در رابطه عاطفی خود نیز شاهد پیشرفت هایی خواهید بود. شما هر دو در کنار یکدیگر احساس آرامش و خوشحالی دارید و این رابطه را باید حفظ کنید. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی