پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 15 مهر

فال روز 15 مهر

فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید در حال رانندگی در بزرگراه هستید اما ناگهان همه راه ها و مسیرها در هم ادغام می شوند و سردرگم خواهید شد. این تنگنا باعث اضطراب و دشواری شما می شود. باید بدانید نخستین برخورد شما با مردم در ذهن آنها نقش می بندد و همیشه بر همان اساس در مورد شما قضاوت و فکر خواهند کرد. به خاطر داشته باشید در مواقعی که عصبانی و پرخاشگر هستید بهتر است به محل قرارهای اولیه نروید و در جمع انسان های جدید ظاهر نشوید. اما اگر از نظر عاطفی بسیار پراحساس و پر شور هستید بهتر است آن را با کمی کارهای رمانتیک مخلوط کنید تا نتیجه ثمربخشی داشته باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر یاد بگیرید در انجام کارها و تصمیم گیری های مهم، احساسات خود را کنار بگذارید، منفعت آن را نیز به خوبی لمس خواهید کرد. بهتر است امروز به طور کلی موضع خنثی و بی طرف به خود بگیرید. این اقدامات برای رسیدن به موفقیت هایی که در ذهن دارید بسیار لازم و ضروری هستند. باید امروز به درستی از نیروی فکر و منطق خود بهره بگیرید. البته منظور این نیست امروز احساست و روابط رمانتیک خود را کنار بگذارید. به طور مثال، می توانید بسیار پرحرارت، بی احساس یا تاحدی احساساتی باشید. این دیگر به خودتان بستگی دارد. شاید امروز با فردی که قبلا با او دوست بوده اید ملاقات کنید که چندان هم خوشایند نیست. اما خیلی به ادامه دوستی ناامید و بدبین نباشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز همچون موشی هستید که در کف آشپزخانه دنبال پنیر می گردد. در همین جست‌وجو درست از زاویه ای که  ایستاده اید می توانید پنیری را در دوردست ها ببینید. به همین دلیل، مشتاقانه می خواهید به سمت آن بروید و آن تکه پنیر را بردارید اما به محض پا گذاشتن در آشپزخانه و خارج شدن از موقعیت امن خود، گربه ای به سمت شما هجوم می آورد و مجبور به فرار می شوید. این مساله باعث می شود تا چند روز دیگر برای به دست آوردن پنیر صبر کنید.  اگر به سرنوشت اعتقاد دارید باید بدانید نیروهای آسمانی برای امروز شما تقدیر خوب و لذت بخشی را نوشته اند. شاید فردی که امروز ملاقات می کنید و به او علاقه مند می شوید، یک انسان معمولی همچون بقیه و از نظر دیگران چندان جالب نباشد اما شما در او چیزی می بینید که به ارتباط بیشتر با او تمایل خواهید داشت.

فال روزانه متولدین تیر

امروز به واسطه افراد و نیروهای اطراف انرژی زیادی دریافت خواهید کرد و احساساتتان برانگیخته خواهد شد. البته مراقب باشید این انرژی شما را هوایی نکند. امروز بهتر است عقب بنشینید و دورنمایی از آینده داشته باشید نه اینکه خیال کنید پاسخ همه سوال ها را می دانید. موقعیت های اساسی هنگامی به شما روی می آورند که به گروهی از متفکرانی بپیوندید که محدودیت های حاضر آنها را از ادامه راه در مسیر تحقق اهداف باز نمی دارد. از نظر احساسی و عاطفی نیز با همین فردی که نامزد یا آشنا هستید احساس راحتی دارید و تصور می کنید هیچ فردی غیر از او نمی تواند شما را جذب کند و باعث آرامش روحتان بشود.

فال روزانه متولدین مرداد

با انجام برخی کارها و فعالیت های خودانگیخته و فی البداهه به زندگی خود طعم تازه ای ببخشید. شاید لازم باشد از خانه بیرون بروید و از زیبایی های طبیعت و دنیای اطراف لذت ببرید. به دنبال چیزهایی باشید که ذاتا آنها را متفاوت با آنچه در واقعیت هستند، متصور می شدید. به جای وارد شدن به درهای باز، درهای بسته را باز کنید تا شاید روی دیگری از جهان را ببینید و لذت بیشتری ببرید. امروز با فردی خارجی روبه رو می شوید که بسیار خوش برخورد و زیبا است. همکاری با این فرد بسیار کوتاه و سطحی است اما در صورت تمایل می توانید این دوستی را حفظ کنید و ادامه دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

شاید امروز ناراحتی و مشکلات بسیاری پیش روی ما ظاهر شوند اما می توانید با امید و برنامه ریزی برای آینده و داشتن نگاه درست  آنها را برطرف کرد. هیچ گاه در حالت های روحی که باعث ضربه زدن به شغل و خلاقیت شما می شود، باقی نمانید و سعی کنید هر چه سریع تر خود را با افکار مثبت مشغول کنید. همیشه خوب به زندگی نگاه کنید و از انرژی های مثبت آن نهایت استفاده را ببرید. مهارت های اجتماعی و ارتباطی امروز به شما کمک می کنند تا از روزمرگی خلاص شوید. از نظر احساسی نیز کمی مرموز خواهید بود. شاید این عادت شما باشد که همیشه مسایلی را از فرد مورد علاقه خود مخفی می کنید اما خودتان هم می دانید که دانستن یا ندانستن این مسایل مشکلی برای او به وجود نمی آورد.

فال روزانه متولدین مهر

مردم امرو ز با شما رفتار تهدیدآمیزی دارند. آنها حقایقی هم دارند که در این موقعیت از آنها پشتیبانی می کند. اما مغز شما همچون کامپیوتر است و همه جملات و اطلاعات را در خود ذخیره می کند تا در مواقع لزوم همچون امروز از آنها بهره بگیرد. هیچ فردی از ارتش جنگ طلب ذهنی  و احساسی شما در امان نیست. شما همچون دانش آموزی هستید که همه تکالیف خود را به نحو احسن انجام داده و درس هایش را حاضر کرده است و هیچ معملی نمی تواند او را مورد سرزنش قرار دهد. انبار مهمات شما همیشه پر از سلاح است. باید بدانید اختلافات میان شما و فرد مورد علاقه تان نیز با همکاری و همفکری یکدیگر برطرف می شود و هر دو باید تلاش کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز یک روز عالی برای شما است. بیشتر از همیشه می توانید روی آزادی های خود مانور دهید. همه غل  و زنجیرها را در هم بشکنید تا شما را از پیشرفت باز ندارند. هیچ دلیلی برای احساس محدودیت وجود ندارد. با شجاعت بسیار ماجراجویی کنید و پیش بروید. فقط در این مسیر باید متمرکز باشید و بدانید چراغ سبز دست شما است. همیشه در مواجهه با جنس مخالف سخت گیری بسیاری داشته اید زیرا آنها را افراد عمیقی نمی دیدید که اهل کتاب و مطالعه باشند. اما امروز این دیدگاه در هم می شکند و احتمالا نیمه گمشده خود را ملاقات خواهید کرد و به او علاقه مند خواهید شد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز در شرایط احساسی بدی قرار دارید و فردی تلاش می کند با پس و پیش کردن و تغییر دادن صحبت های شما، طوری جلوه دهد که شما انسان بدی هستید. به محض آغاز پروژه کاری، فردی در مخالفت با ایده ها و اهداف شما سعی در خراب کردن موقعیت شما دارد. شاید دلیل این همه تلاش فقط یک سوتفاهم ساده باشد. بهتر است فرصتی بیابید و در مورد همه روابط و کارهای خود برای فرد موردنظر شفاف سازی کنید. اگر به دنبال یافتن رابطه رمانتیک و عاشقانه هستید، باید فکر و ذهن خود را تغییر دهید  و با دید مثبت به افرادی نگاه کنید که با آنها ملاقات می کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز روابط دوستانه خوبی دارید و به همین دلیل از آنها بخواهید تا در جست‌وجوهایتان به شما کمک کنند. امروز برنامه های آینده  چندان برایتان واضح نیستند بنابراین خیلی ذهن خود را درگیر آنها نکنید. امروز برای هر نفسی که می کشید باید خدارو شکر کنید. از احساسات خود نهایت استفاده را ببرید. احتمالا ایده هایی در ذهن دارید که با دیگران به اشتراک نمی گذارید و باید از دیگران نیز همین انتظار را داشته باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

دوستی ها امروز به طرز عجیبی خوب پیش می روند و از فرصت پیش آمده برای داشتن پشتیبانی آنها نهایت استفاده را ببرید. برنامه های آینده کاملا نامعلوم هستند اما شاکر خدای بزرگ و برای هر نفسی که می کشید سپساگزار او باشید. امروز باید احساسات خوبی داشته باشید به همین منظور فعالیت های لازم برای این مقصود را انجام دهید. امروز این فرصت را خواهید داشت تا جوانب مختلف نزدیک ترین رابطه خود را بررسی و تحلیل کنید. شاید امروز لازم باشد نقاط ضعف و آسیب پذیری خود را قبول کنید، اما نگران نباشید نتیجه این کار بسیار به نفع شما است و ارزش بالایی دارد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز اتفاق های ناخواسته و غیرمترقبه ای برای شما روی خواهند داد. اما نگران نباشید بیشتر این رویدادها خوشایند و هیجان انگیز هستند و موجبات خرسندی شما را فراهم می کنند. سعی کنید امروز با شرایط و انسان های جدید ارتباط خوبی برقرار کنید. سعی کنید با افرادی دمخور باشید که انرژی مثبت دارند و عشق از خود متصاعد می کنند. سعی کنید از انرژی های امروز برای تغییر فکر خود در مورد شخص خاصی که دید خوبی به او ندارید، استفاده کنید. نیروهای آسمانی به شما کمک می کنند تا با چشمان باز و بدون غرض رفتارهای آنها را ببینید و بتوانید هویت و ذات واقعی آنها را درک کنید. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی