پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

می‌توانیم ماهانه 500 هزار تومان یارانه پرداخت کنیم!

می‌توانیم ماهانه 500 هزار تومان یارانه پرداخت کنیم!
عضو كميسيون تلفيق با انتقاد از وعده افزايش يارانه نقدي، گفت: ما مي‌توانيم به جاي پرداخت ماهانه 250 هزار تومان يارانه، هرماه 500 هزار تومان يارانه به مردم پرداخت كنيم.


غلامعلی جعفر‌زاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی  از تعیین تکلیف فاز دوم هدفمند‌سازی یارانه در جلسه صبح امروز (دوشنبه دوم اردیبهشت) کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: باید نحوه اجرای فاز دوم هدفمند‌سازی تعیین‌تکلیف شود چراکه زمان زیادی نداریم.

وی افزود: در جلسه عصر روز گذشته کمیسیون تلفیق مباحث درآمدی تمام شد بنابراین باید درآمدهای بحث هدفمند‌سازی یارانه‌ها نیز بررسی شود.

عضو کمیسیون تلفیق تصریح کرد: دولت در لایحه بودجه سال جاری 120 هزار میلیارد تومان در بخش هدفمند‌سازی یارانه‌ها پیش‌بینی کرده است که از این میزان 108 هزار میلیارد تومان پرداخت نقدی تعیین شده است.

وی گفت: دولت مواد 7،8 و 11 قانون هدفمند‌‌سازی یارانه‌ها را رعایت نکرده و اصرار مجلس این است که دولت قانون هدفمند‌سازی را رعایت کند.

نماینده رشت اظهار داشت: اگر دولت افزایش درآمد دارد این افزایش را برای پوشش کسری فاز اول هزینه کند چراکه در مرحله اول 13-14 هزار میلیارد تومان کسری داشته است؛ بطوریکه از 42 هزار میلیارد تومان فاز اول فقط 26 هزار میلیارد برآورد شده است که چهار هزار میلیارد تومان آن نیز واقعی نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در ادامه به وعده دولت مبنی بر پرداخت یارانه 250 هزار تومانی اشاره کرد و با انتقاد از این موضوع گفت: اصلا چرا ماهی 250 هزار تومان پرداخت کنیم؟ ما می‌توانیم هر ماه 500 هزار تومان به هر خانوار یارانه بدهیم!

وی افزود: اما با پرداخت 500 هزار تومان یارانه در هر ماه خانوارها حتی نخواهند توانست یک لامپ روشن کنند و یا یک نان بخرند!

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: این چه استدلالی است که درآمد کشور را بین مردم تقسیم کنیم و به مباحث زیرساختی و توسعه‌ای کشور هیچ توجهی نکنیم، چرا مثل صدسال پیش حرف می‌زنید، چرا با عقل و شعور مردم بازی می‌کنید؟

عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: اگر کشور درآمد دارد آن را هزینه زیرساخت‌ها کنید اشتغال ایجاد کنید، مگر مردم ما صدقه بگیر هستند اینطور با آنها حرف می‌زنید.

وی افزود: اگر واقعا دولت از درآمد اضافی دارد حقوق‌ها را افزایش دهد و اشتغال ایجاد کند تا مردم فعال و پویا شوند، این حرف‌های جاهلانه چیست که می‌گوید.

نماینده مردم رشت از سخنان رئیس‌جمهور در جمع مردم خوزستان انتقاد کرد و گفت: رئیس‌جمهور باید از امید و تلاش صحبت کند نه اینکه این حرف‌ها را بزند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بزرگترین فاکتور و همه شاخص‌های اقتصادی یک کشور اشتغال است بنابراین باید این مهم تقویت شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos