پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

احتمال افزایش قیمت طلا به بالای 1800 دلار در هر اونس

احتمال افزایش قیمت طلا به بالای 1800 دلار در هر اونس
خبرگزاری آریا- فعالان طلا در بازار های بین المللی اعلام کردند احتمال افزایش هر اونس طلا به بالای 1800 دلار وجود دارد .


تحلیلگر برجسته بازار آسیا اعلام کرد ، احتمال صعود طلا تا 1800 دلار وجود دارد. او معتقد است افزایش عظیم و بی سابقه حجم مبادلات طلا در بازارهای آسیا می تواند سبب جهش بزرگ بهای طلا در آینده نزدیک گردد.

 بازارهای چین، هنگ کنگ، تایلند ، هند و کشورهای عربی این روزها مملو از خریداران مشتاق طلاست و فروشندگان اغلب ناتوان از برآوردن لحظه ای تقاضای مشتریان خود می گردند به نحوی که به عنوان مثال روز جمعه سکه و شمش طلا در دبی تقریبا" تبدیل به کالایی کمیاب شده بود.

 به دنبال نوسانات نا منظم طلا در هفته گذشته ، شرکت کنندگان در نظر سنجی این هفته کیتکو ترجیح دادند بسیار محتاط تر از گذشته اظهار نظر نمایند. روز جمعه ،اونس طلا برای تحویل در ماه ژوئن با 7 درصد کاهش ،هزار و سیصد و نود و پنج دلار و شصت سنت مبادله گردید. همچنین هر اونس نقره در بازار معاملات آتی روز جمعه با 12 درصد کاهش بیست و دو دلار و نهصد و شصت دلار معامله شد.به گزارش کیتکو از بیست و هفت نفر شرکت کننده در نظر سنجی هفتگی کیتکو که شامل نمایندگان شرکت معتبر فروشنده شمش طلا، موسسات و بانکهای سرمایه گذاری ، معامله گران بازار آتی و تحلیلگران فنی بازار طلا بودند، هفده نفر نظر به افزایش قیمت طلا ، چهار نفر نظر به کاهش آن دادند و شش نفر دیگر وضعیت بازر طلا را خنثی ارزیابی نمودند.

شرکت کنندگانی که رای به افزایش قیمت طلا داده اند معتقدند،پس از دوازدهم آپریل وضعیت بازار طلا اندکی دگرگون شده است و افزایش تقاضا و خرید طلا در بیشتر کشورهای آسیایی و فروش وسیع مسکوکات طلا توسط ضرابخانه ایالات متحده امریکا ، سبب  بالا رفتن قیمت طلا  در هفته آینده خواهد شد.

افزایش بهای طلا در هفته جاری را محتمل تر از سقوط مجدد آن می دانند. به عقیده این تحلیلگران هر چند افت اخیر بهای طلا در سی و یک سال گذشته بی سابقه بوده است اما رویدادهای جاری سیاسی و اقتصادی جهان، طلا را به سمت صعود روانه خواهد ساخت.

همچنین ، جان پاولسون سرمایه گذار بزرگ طلا که در روزهای اخیر به دلیل افت شدید بهای طلا ضررهای هنگفتی را متحمل شده است امروز به مشتریان خود اعلام نمود طلا در آینده روندی صعودی خواهد داشت.

وی معتقد است خرید طلا توسط بانکهای مرکزی جهان و افزایش بی رویه خرید در بازارهای آسیا سبب نجات طلا و افزایش مجدد قیمت خواهد شد.

بر اساس این گزارش ، پاولسون هم مانند تعدادی دیگر از موسسات مالی ، علی رغم ضررهای سنگین زمان فعلی را بهترین زمان برای خرید طلا می داند و معتقد است باید طلا را کالایی برای سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفت.

به عقیده وی حجم بالای مبادلات طلا در دو کشور آسیایی چین و هند می تواند سبب بهبود وضعیت طلا در آینده نزدیک گردد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos