پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جزئیات واگذاری مالکیت 4 جزیره خلیج فارس

جزئیات واگذاری مالکیت 4 جزیره خلیج فارس
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره با تشریح جزئیات واگذاری مالکیت ۴ جزیره خلیج فارس به شرکت ملی نفت ایران دلایل نفتی شدن مالکیت این جزایر را تشریح کرد.


محمود زیرکچیان‌زاده در گفتگو با مهر درباره جزئیات واگذاری مالکیت چهار جزیره خلیج فارس به شرکت ملی نفت ایران، گفت: این طرح توسط مجموعه وزارت نفت در دولت در حال پیگیری و بررسی است.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره با اعلام اینکه هنوز واگذاری مالکیت این ۴ جزیره به وزارت نفت قطعی نشده است، تصریح کرد: پیش بینی می شود تا چند ماه اینده بررسی‌های کارشناسی واگذایر مالکیت این جزایر قطعی و نهایی شود. این مقام مسئول در خصوص ضرورت‌های واگذاری مالکیت این ۴ جزیره شامل مالکیت جزایر فارو یک و دو، هندورآبی و فارسی، اظهار داشت: در تمامی این جزایر ذخایر عظیم نفت خام و گاز طبیعی کشف شده و یا در مراحل نهایی اکتشاف قرار دارد.

نائب رئیس هیات مدیره مدیره شرکت نفت فلات قاره با یادآوری اینکه واگذاری مالکیت این جزایر منجر به اجرای دقیق تر ماموریت های کشف و استخراج منابع هیدروکربوری در منطقه خلیج فارس خواهد شد، تبیین کرد: علاوه بر این از تداخل و یا موازی کاری با سایر دستگاه‌های مرتبط هم ممانعت خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخی از مکاتبات اداری، تداخلات کاری و مذاکرات بین مجموعه وزارت نفت و سایر دستگاه ها دولتی و غیر دولتی بعضا وقت گیر و زمان بر است، تاکید کرد: اما اگر کل مالکیت یک جزیره به مجموعه وزارت نفت واگذار شود قطعا زمینه تسریع بیشتر در عملیات توسعه و اجرای طرح توسعه میادین فراساحلی نفت و گاز در خلیج فارس فراهم خواهد شد.
دی ماه سال گذشته با انتشار گزارشی، اعلام کرده بود: وزارت نفت با ارسال لایحه‌ای به هیات دولت خواستار واگذاری سند ۶ دانگ چهار جزیره نفت و گازخیز کوچک خلیج فارس برای شرکت ملی نفت شده است تا طرح ایجاد سه قلوی نفت و گاز ایران در خلیج فارس را راه‌اندازی کند. به گزارش مهر، تمامی این چهار جزیره غیر مسکونی و فاقد امکانات مختلفی همچون اسکاه های تخلیه و بارگیری کالا، جاده دسترسی، ساختمان و تاسیسات تامین آب و برق هستند.

از سوی دیگر وزارت نفت اخیرا قراردادهایی به منظور توسعه چهار میدان نفتی فرزاد A و B، فروز B، فاروی یک و دو امضا کرده است ضمن آنکه فعالیت‌های اکتشافی هم به منظور کشف ذخایر جدید گاز طبیعی در جزیره هندورابی آغاز شده است. توسعه این میادین جدید نفت و گاز مستلزم هزینه‌های چندین میلیارد دلاری و ایجاد تاسیسات زیر ساختی در چهار جزیره غیر مسکونی ایران در خلیج فارس است، در صورت موافقت دولت و واگذاری مالکیت این جزایر امکان سرمایه گذایر مطمئن و بلندمدت مجموعه وزارت نفت فراهم می شود. یکی از مهمترین برنامه‌های وزارت نفت در منطقه خلیج فارس ایجاد سه قلوهای نفت و گازی جدیدی است که راه‌اندازی این هاب‌های کوچک انرژی می تواند به افزایش نقش حاکمیتی ایران در آب‌های خلیج فارس و تنگه هرمز کمک کند.

مشخصات ۴ جزیره نفت و گازخیز خلیج فارس
جزیره فارسی با در اختیار داشتن ۵۰۸ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی و ۲۱۲ میلیون بشکه میعانات گازی حدود ۲۵ درصد بیش از تولید گاز بزرگترین شرکت هند در جنوب این کشور است. بلوک فارسی حوزه‌ای هیدروکربنی در خلیج فارس شامل میدان نفتی بینالود و میدان گازی فرزاد بی است که پس از کشف ذخایر هیدروکربنی در این منطقه، قرارداد توسعه این میدان با کنسرسیومی متشکل از سه شرکت آسیایی در سال ۲۰۰۲ میلادی امضا شد.

در این جزیره چندین سازند نفت و گاز همچون میادین فرزاد A و B شناسائی شده است که بر اساس برنامه جامع توسعه تعریف شده، در فاز نخست امکان استخراج روزانه ۱.۱ میلیارد فوت مکعب گاز طبیعی از این میدان گازی با حفر هفت حلقه چاه دریایی وجود دارد. جزیره هندورابی در حد فاصل بین دو جزیره کیش و لاوان در خلیج فارس قرار گرفته که در سال ۱۹۶۸ میلادی عملیات لرزه‌نگاری دو بعدی در جزیره کیش آغاز و با بررسی داده‌های لرزه نگاری حکایت از وجود ۶۶ تریلیون فوت‌مکعب گاز در این جزیره داده بود.

فروردین ماه سال گذشته هم قرارداد طرح توسعه ۲ میدان گازی فارو یک و دو در منطقه خلیج‌فارس امضا شد که هدف از امضای این قرارداد تبدیل گاز این میادین دریایی به برق و صادرات آن به کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس است. هدف از طرح توسعه میادین فارو یک و دو تولید روزانه ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز طبیعی در فاز نخست است که قراراست تولید گاز طبیعی در فاز دوم توسعه، به ۳۰ میلیون فوت مکعب در روز افزایش یابد که پیش‌بینی می‌شود ارزش این قرارداد برای توسعه میادین گازی فارو یک و دو در مجموع به ۵ میلیارد دلار برسد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle