پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

دستگیری آدم‌رباهای یك میلیارد تومانی

  دستگیری آدم‌رباهای یك میلیارد تومانی

سه عضو كلیدی باندی كه با ربودن پسر یك مرد ثروتمند در مشهد قصد اخاذی یك میلیارد تومانی از خانواده او را داشتند، پس از چهار ماه فرار دستگیر شدند.


متهمان با سد كردن راه خودروی مرد جوان، او را در جاده قوچان ربوده و یك ماه در خانه اجاره‌ای حومه شهر زندانی كرده بودند.
 
سرهنگ بیدمشكی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در ارتباط با دستگیری سه عضو كلیدی یك باند آدم‌ربایی به خبرنگار ما گفت: رسیدگی به این پرونده مرداد امسال هنگامی در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفت كه مردی با حضور در این مركز، از ربوده شدن پسر جوانش شكایت و برای نجات او درخواست كمك كرد.
 
بیدمشكی افزود: در تحقیق از این مرد معلوم شد، پسرش برای ملاقات با دوستش به كارخانه وی در جاده قوچان رفته اما بازنگشته است. در حالی كه آنها در جستجوی پسرشان بوده‌اند مردی در تماس با وی گفته كه پسرش را ربوده و برای آزادی‌اش باید یك میلیارد تومان پرداخت شود.
 
وی یادآور شد: با اطلاعات به دست آمده از شاكی، تحقیقات در این باره آغاز شد و در مرحله بعدی ماموران متوجه شدند مرد غریبه بار دیگر با خانواده شاكی تماس گرفته و این بار صدای ناله و فریاد مرد جوان را برای آنها پخش كرده است. در این مرحله ماموران در قالب چند گروه عملیاتی به جستجوی گسترده خود برای دستگیری مرد آدم‌ربا و نجات گروگان ادامه دادند تا سرانجام یك ماه بعد در پی عملیات ویژه پلیسی مخفیگاه گروگان راكه خانه‌ای در حومه مشهد بود، شناسایی كردند.
 
دستگیری ۶ متهم و آزادی گروگان
 
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: ماموران انتظامی پس از محاصره این خانه، شش مرد را دستگیر و جوان ربوده شده را كه در اتاقی زندانی بود، آزاد كردند.متهمان و جوان نجات یافته به پلیس آگاهی منتقل شدند.
 
بیدمشكی یادآور شد: مرد گروگان در بازجویی به پلیس گفت: روز حادثه پس از خارج شدن از كارخانه دوستش در جاده قوچان، یك خودروی پژو با سه سرنشین راهش را سد كرده و با تهدید سلاح وی را ربوده‌اند. وی افزود: یك ماه در این خانه در اسارت آدم‌ربا‌ها بودم و بارها از سوی آنها به مرگ تهدید شدم.
 
در مرحله بعدی متهمان در بازجویی عنوان كردند آنها فقط در نگهداری مرد گروگان در این محل نقش داشته و قرار بوده با حضور در محل قرار با خانواده مرد ربوده شده، یك میلیارد تومان را از آنها تحویل بگیرند؛ اما پیش از هر اقدامی دستگیر شدند و آدم‌رباهای اصلی سه عضو دیگر باند هستند كه پیش از حضور ماموران از محل متواری شده‌اند.
 
دستگیری ۳ آدم‌ربا
 
بیدمشكی افزود: در پی اعتراف شش عضو این باند آدم‌ربایی، آنها با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تكمیلی برای دستگیری سه عضو اصلی باند ادامه داشت تا این‌كه با گذشت چهار ماه از وقوع حادثه گروگانگیری، ماموران اداره آگاهی مشهد محل اختفای این سه متهم را نیز در حومه شهر شناسایی و با محاصره محل، ساعت ۵ بامداد روز بیست و ششم آذر امسال، هر سه آنها را دستگیر كردند. در بازرسی از منزل فوق، تعدادی مدرك جعلی كشف و ضبط شد. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان كرد: متهمان با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی مقدماتی به طراحی و اجرای نقشه گروگانگیری مرد جوان به انگیزه اخاذی یك میلیارد تومانی از خانواده‌اش اعتراف كردند.
 
اعتراف به گروگانگیری با هدف اخاذی میلیاردی
 
یكی از متهمان با اشاره به نحوه ربودن مرد جوان گفت كه چندی پیش از طریق یكی از دوستانمان متوجه شدیم كه مرد جوان و خانواده‌اش ثروتمند هستند. بنابراین وسوسه شدیم با ربودن وی از خانواده‌اش اخاذی كنیم تا این‌كه روز حادثه پس از خروج وی از كارخانه او را ربودیم.
 
بنابراین گزارش، در پی اعتراف سه مهره كلیدی این باند آدم ربایی برای آنها قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تكمیلی برای مشخص شدن دیگر جرایم متهمان ادامه دارد. 
 

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos