پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

دستگیری آدم‌رباهای یك میلیارد تومانی

  دستگیری آدم‌رباهای یك میلیارد تومانی

سه عضو كلیدی باندی كه با ربودن پسر یك مرد ثروتمند در مشهد قصد اخاذی یك میلیارد تومانی از خانواده او را داشتند، پس از چهار ماه فرار دستگیر شدند.


متهمان با سد كردن راه خودروی مرد جوان، او را در جاده قوچان ربوده و یك ماه در خانه اجاره‌ای حومه شهر زندانی كرده بودند.
 
سرهنگ بیدمشكی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در ارتباط با دستگیری سه عضو كلیدی یك باند آدم‌ربایی به خبرنگار ما گفت: رسیدگی به این پرونده مرداد امسال هنگامی در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفت كه مردی با حضور در این مركز، از ربوده شدن پسر جوانش شكایت و برای نجات او درخواست كمك كرد.
 
بیدمشكی افزود: در تحقیق از این مرد معلوم شد، پسرش برای ملاقات با دوستش به كارخانه وی در جاده قوچان رفته اما بازنگشته است. در حالی كه آنها در جستجوی پسرشان بوده‌اند مردی در تماس با وی گفته كه پسرش را ربوده و برای آزادی‌اش باید یك میلیارد تومان پرداخت شود.
 
وی یادآور شد: با اطلاعات به دست آمده از شاكی، تحقیقات در این باره آغاز شد و در مرحله بعدی ماموران متوجه شدند مرد غریبه بار دیگر با خانواده شاكی تماس گرفته و این بار صدای ناله و فریاد مرد جوان را برای آنها پخش كرده است. در این مرحله ماموران در قالب چند گروه عملیاتی به جستجوی گسترده خود برای دستگیری مرد آدم‌ربا و نجات گروگان ادامه دادند تا سرانجام یك ماه بعد در پی عملیات ویژه پلیسی مخفیگاه گروگان راكه خانه‌ای در حومه مشهد بود، شناسایی كردند.
 
دستگیری ۶ متهم و آزادی گروگان
 
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: ماموران انتظامی پس از محاصره این خانه، شش مرد را دستگیر و جوان ربوده شده را كه در اتاقی زندانی بود، آزاد كردند.متهمان و جوان نجات یافته به پلیس آگاهی منتقل شدند.
 
بیدمشكی یادآور شد: مرد گروگان در بازجویی به پلیس گفت: روز حادثه پس از خارج شدن از كارخانه دوستش در جاده قوچان، یك خودروی پژو با سه سرنشین راهش را سد كرده و با تهدید سلاح وی را ربوده‌اند. وی افزود: یك ماه در این خانه در اسارت آدم‌ربا‌ها بودم و بارها از سوی آنها به مرگ تهدید شدم.
 
در مرحله بعدی متهمان در بازجویی عنوان كردند آنها فقط در نگهداری مرد گروگان در این محل نقش داشته و قرار بوده با حضور در محل قرار با خانواده مرد ربوده شده، یك میلیارد تومان را از آنها تحویل بگیرند؛ اما پیش از هر اقدامی دستگیر شدند و آدم‌رباهای اصلی سه عضو دیگر باند هستند كه پیش از حضور ماموران از محل متواری شده‌اند.
 
دستگیری ۳ آدم‌ربا
 
بیدمشكی افزود: در پی اعتراف شش عضو این باند آدم‌ربایی، آنها با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تكمیلی برای دستگیری سه عضو اصلی باند ادامه داشت تا این‌كه با گذشت چهار ماه از وقوع حادثه گروگانگیری، ماموران اداره آگاهی مشهد محل اختفای این سه متهم را نیز در حومه شهر شناسایی و با محاصره محل، ساعت ۵ بامداد روز بیست و ششم آذر امسال، هر سه آنها را دستگیر كردند. در بازرسی از منزل فوق، تعدادی مدرك جعلی كشف و ضبط شد. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان كرد: متهمان با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی مقدماتی به طراحی و اجرای نقشه گروگانگیری مرد جوان به انگیزه اخاذی یك میلیارد تومانی از خانواده‌اش اعتراف كردند.
 
اعتراف به گروگانگیری با هدف اخاذی میلیاردی
 
یكی از متهمان با اشاره به نحوه ربودن مرد جوان گفت كه چندی پیش از طریق یكی از دوستانمان متوجه شدیم كه مرد جوان و خانواده‌اش ثروتمند هستند. بنابراین وسوسه شدیم با ربودن وی از خانواده‌اش اخاذی كنیم تا این‌كه روز حادثه پس از خروج وی از كارخانه او را ربودیم.
 
بنابراین گزارش، در پی اعتراف سه مهره كلیدی این باند آدم ربایی برای آنها قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تكمیلی برای مشخص شدن دیگر جرایم متهمان ادامه دارد. 
 

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی