پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

انتخاب آقا و بانوی سال 2009 توسط سازمان پتا


اگرچه برای هیات مدیرهء سازمان پتا (جمعیت طرفداران رفتار اخلاقی با حیوانات) انتخاب امسال انتخاب ساده ای نبود، ولی بر طبق روال هر سال در پایان سال 2009 میلادی باید از میان تمام افراد مشهوری که در راستای کمک به حیوانات فعالیت کردند یک خانم و یک آقا را برمیگزیدند. ولی چه کسی باید انتخاب می شد؟ Joanna Krupa که در راستای اهمیت به فرزندی پذیرفتن سگ های بی خانمان (و نه خرید سگ) فرهنگ سازی فراوان کرده بود؟ یا Ana Qrtiz که در بی آبرو کردن کمپانی McDonald سنگ تمام گذاشته بود؟! یا آن کسانیکه در راستای مبارزه با کانادا به خاطر کشتار بچه فک ها فعالیت کرده بودند؟ انتخاب دشواری بود.

بلاخره بعد از مذاکرات مختلف انتخاب مورد نظر صورت گرفت و Tim Gunn به عنوان مرد سال سازمان پتا، و Ellen DeGeneres به عنوان بانوی سال سازمان پتا برگزیده شده اند. الحق انتخاب درستی بود!
بیایید با Ellen آغاز کنیم. او که مجری یکی از پربیننده ترین برنامه های تلوزیونی است همیشه از تمام توان خود برای روشن گری در مورد وضعیت حقوق حیوانات در طول برنامهء خود استفاده کرده. اگرچه این کار Ellen مورد انتقاد شدید بسیاری از همکاران او در شبکه های تلوزیونی مختلف قرار گرفت اما Ellen به صراحت اعلام کرد که وضعیت حیوانات برای او مهم تر از نظر همکارانش است. او که از سال 2008 به طور کامل وگان شده و از هیچ کدام از محصولات جانوری استفاده نمی کند با دعوت از برترین آشپز آمریکایی در برنامهء تلوزیونی خود از Wolfgang Puck خواست تا طرز تهیهء پیتزای وگان را به همگان بیاموزد. Ellen همچنین با دعوت از یکی از برترین و حاذق ترین پزشکان آمریکایی آقای Dr. Neal Barnard از او خواست تا در برنامهء تلوزیونی پرمخاطب خود از فوائد رژیم غذایی وگان صحبت کند. تلاش های Ellen به همینجا ختم نشد. او درست در شب Thanksgiving (مراسم سالانه ای که همراه است با خوردن بوقلمون در ایالات متحده) با دعوت از نوسندهء کتاب Eating animals در یک برنامهء جنجالی از پشت پردهء ناخوشاید زندگی حیوانات در مراکز دامپروری سخن گفت. Ellen همچنین وبسایت خود را پر کرده از راهکارهای مناسب برای زندگی بر اساس رژیم گیاهی. این راهکارها به هزاران نفر در سطح جهان کمک کرده تا رژیم غذایی گیاهی را به راحتی و با آگاهی کامل برگزینند.
و اما Tim Gunn. او با ساخت یک مستند تلوزیونی کوتاه در مورد حیواناتی که در مزارع تولید خز و پوست پرورش داده می شوند پشت پردهء کریه پالتو پوست را به زیبایی برای جهانیان آشکار کرد. تلاش Tim به همینجا ختم نشد . او با ایجاب شبکه های مختلف تلوزیونی و با کمک نفوذی که داشت توانست این مستند را در زمانی که این شبکه ها اوج بینندگان خود را دارند به نمایش درآورد. Timهمچنین با استفاده از نفود خود در دنیای مد تمام طراحان لباس مشهور را به ترک استفاده از خز و پوست در طرح های خود سوق می دهد. به راستی چه کسی بیشتر از Tim و Ellen شایستهء عنوان آقا و خانم سال پتا بودند؟
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos