پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پلیس در جست‌وجوی دختر گمشده و قاتل فراری

 

پلیس در جست‌وجوی دختر گمشده و قاتل فراری
پلیس از مردم برای شناسایی و یافتن دو شهروند درخواست کمک کردشرق: پلیس از مردم برای شناسایی و یافتن دو شهروند درخواست کمک کرد. یکی از این دو، دختر جوانی است که به طرز مرموزی مفقود شده و سرنوشت وی در هاله‌ای از ابهام است و نفر دوم مردی است که به اتهام ارتکاب قتل عمدی تحت تعقیب قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ما زنی روز هفتم شهریور سال پیش با مراجعه به کلانتری جنت‌آباد به ماموران اعلام کرد دختر 25 ساله‌اش به نام «لیلا. ش» روز 28 مرداد از منزل خارج و پس از آن ناپدید شده است. با ارجاع پرونده به اداره یازدهم پلیس آگاهی، کارآگاهان با تحقیق از اعضای خانواده «لیلا» اطلاع پیدا کردند این دختر با آنها اختلافاتی داشت و آخرین‌بار نیز روز 31 مرداد با خواهر بزرگ‌تر خود تماس تلفنی داشت اما از آن به بعد هیچ ردی از وی وجود ندارد.

کارآگاهان در ادامه با شناسایی یکی از دوستان نزدیک لیلا به نام ستاره از او پرس‌وجو کردند و فهمیدند این دو در یک آرایشگاه با هم آشنا و سپس دوستان صمیمی شدند و آخرین‌بار روز 31 مرداد با یکدیگر قرار ملاقات داشتند اما لیلا سرقرار حاضر نشد و به تلفن ‌همراهش نیز پاسخ نداد. سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران در این‌باره گفت: «کارآگاهان با تحقیق از مراکز درمانی، پزشکی‌قانونی و... ، به دنبال روشن کردن سرنوشت لیلا بودند اما تاکنون هیچ‌گونه اطلاعات جدیدی به دست نیامده است به همین دلیل به درخواست خانواده لیلا و موافقت بازپرس پرونده عکس او منتشر می‌شود تا شهروندانی که موفق به شناسایی او شده‌اند اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار دهند.»

قاتل فراری

بنا به محتویات دومین پرونده ساعت 18:40 روز شش شهریور سال‌جاری کشف جسد جوانی حدودا 20ساله در مدرسه‌ای در حال احداث در شهرک ولیعصر- میدان معلم، به ماموران اعلام شد. با حضور ماموران در محل مشخص شد جوانی 21ساله به نام «کریم.ت» بر اثر ضربات وارده به سر به وسیله جسم سخت به قتل رسیده است.

کارآگاهان در جریان تحقیقات پی بردند کریم به همراه دو نفر از همشهریان خود به اسامی «رحمت» (20 ساله) و «ولی» (27ساله)، به عنوان نگهبان و کارگران ساختمانی، در مدرسه مشغول به کار بود و همگی پس از پایان کار روزانه، در اتاقک استراحت می‌کردند.

جسد مقتول هنگام بازگشت رحمت به مدرسه توسط وی پیدا شده و او پیمانکار ساختمان را باخبر کرده و به این طریق پلیس در جریان واقعه قرار گرفته بود. رحمت پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: «روز حادثه بعد از خوردن ناهار به یافت‌آباد رفتم. بعد از بازگشت به مدرسه متوجه شدم در اتاقک قفل است، به همین علت با «ولی» تماس گرفتم و او مدعی شد برای تیز کردن کلنگ به سه‌راه آذری رفته است و به‌زودی به مدرسه برمی‌گردد. بعد از گذشت مدتی که از «ولی» خبری نشد داخل اتاقک را نگاه کردم و دیدم کریم روی زمین افتاده است به همین دلیل در اتاقک را شکستم و پس از ورود، با جسد خون‌آلود کریم روبه‌رو شدم همان‌موقع با «ولی» تماس گرفتم اما او دیگر پاسخگو نبود و پس از مدتی تلفن همراهش خاموش شد.» کارآگاهان با توجه به اظهارات «رحمت» به سه‌راه آذری رفتند و با انجام بررسی‌های محلی به این نتیجه رسیدند که «ولی» به هیچ عنوان روز حادثه به آنجا نرفته بود.

همچنین در بازرسی از محل کشف جسد، معلوم شد هیچ‌کدام از البسه و دیگر وسایل شخصی «ولی» در اتاقک نیست و به احتمال بسیار فراوان، وی پس از درگیری با مقتول و ارتکاب جنایت، پس از جمع‌آوری وسایل شخصی از محل متواری شده است. سرهنگ حاجی‌زاده درباره این پرونده گفت: «با عنایت به شواهد و قراین به دست آمده در طول رسیدگی به پرونده و با توجه به ناپدید شدن ناگهانی «ولی» و احتمال ارتکاب جنایت توسط او، مجوز انتشار تصویر وی، به عنوان متهم تحت تعقیب پلیس آگاهی، از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران صادر شده است و از تمامی شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شده‌اند درخواست می‌شود اطلاعات خود را در اختیار پلیس آگاهی قرار دهند.»

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos