پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

جزییات کامل سناریوی دومین فاز افزایش قیمت برق


درحال حاضر تنها چیزی که با قطعیت درباره قیمت برق مشخص شده، این است که قیمت‌ها تا پایان تابستان دست نخورده باقی خواهد ماند و همچنین دولت قصد دارد قیمت برق را در دو مرحله دیگر به قیمت تمام شده برساند، البته به شرطی که حمایت لازم از بخش‌های خانگی، صنعت و کشاورزی رعایت شود.

این درحالی است که براساس قانون اولیه هدفمندی یارانه‌ها قرار بود دولت ظرف پنج سال قیمت حامل‌های انرژی را به قیمت تمام شده افزایش دهد که در آن زمان پیش‌بینی می‌شد این افزایش سالانه 20 درصد و ظرف پنج سال انجام بگیرد.

 

* گزینه افزایش قیمت برق نهایی شد

معاون وزیر نیرو با اشاره به اینکه دولت بنا ندارد تا پایان تابستان درباره افزایش قیمت برق تصمیم بگیرد، ادامه داد: بعد از تابستان نیز بخش برق کشور و وزارت نیرو منتظر می‌ماند تا ستاد هدفمندی یارانه ها تصمیماتش را در این زمینه ابلاغ کند.
 

محمد بهزاد در پاسخ به سوال ایسنا درباره اینکه آیا تصمیم دولت برای نهایی کردن قیمت برق در دو مرحله منتفی شده؟ گفت: برنامه‌ریزی به گونه‌ای است که پس از ابلاغ مرحله دوم افزایش قیمت‌ها، مرحله سومی هم برای رشد تعرفه‌ها در کار خواهد بود و پیش‌بینی ما این است که قیمت برق به جای پنج مرحله در سه مرحله نهایی شود.
 

این مقام مسئول درباره بسته حمایتی که از سوی وزارت نیرو برای فاز دوم افزایش قیمت‌های برق آماده شده گفت: وزارت نیرو بسته‌های حمایتی خود را در اختیار ستاد هدفمندی قرار داده و گزینه‌های مختلفی روی میز قرار دارد که در حال حاضر یکی از این گزینه‌ها تقریبا نهایی شده و اگر قرار باشد افزایش قیمتی در زمینه برق انجام شود بر اساس این گزینه پس از ابلاغ سازمان هدفمندی شاهد آن خواهیم بود.
 

افزایش قیمت 70 درصد مشترکین ناچیز خواهد بود

معاون وزیر نیرو همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود در پاسخ به این سوال ایسنا که بخش حمایتی بسته پیشنهادی ایران شامل چه خواهد بود، تصریح کرد: به هر صورت کار افزایش قیمت در این مرحله تمام نمی شود و در این بخش باید سناریوها به دقت بررسی می‌شد.
 

بهزاد گفت: برنامه‌ریزی برای فاز بعدی افزایش قیمت برق به گونه‌ای طراحی شده که 70 درصد مصرف کنندگان خانگی که مصرف کمتری دارند، افزایش قیمت بسیار جزیی و ناچیزی را تجربه خواهند کرد.
 

جزییات تعیین قیمت برق صنایع

این مقام مسئول همچنین درباره حمایت از تولید در برنامه‌ریزی برای تعرفه‌های جدید برق نیز گفت: قیمت برق برای بخش صنعت به گونه‌ای تعیین می‌شود که تعرفه برق صنایع از میانگین قیمت برق ابلاغی کمتر خواهد بود، کشاورزی نیز به شدت مورد حمایت خواهد بود و به همین دلیل است که مصرف برق بعد از هدفمندی با وجود کاهش 11 درصدی در بخش خانگی، بیش از 15 درصد در بخش کشاورزی افزایش یافته و در بخش صنعت هم پنج درصد رشد داشته است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos