پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آمار تکان دهنده از نقل و انتقالات فوتبال

عزیز محمدی گفت: دو فصل پيش ميزان قرارداد بازيكنان 85 ميليارد و فصل قبل اين رقم به 94 ميليارد تومان رسيد. اين آمار نشان می دهد كه با طرح سقف قرارداد فقط 9درصد قيمت‌ها رشد داشت و اين نكته بسيار مهمی است و ما از بحران بزرگی جلوگيری كرديم.
روزگارنو: سردار عزیز محمدی که پس از تغییر و تحولات فدراسیون فوتبال دیگر کمتر خبری از او منتشر می شود، در گفتگو با روزنامه اعتماد به برخی از معضلات فعلی باشگاه های ایران و زدو بندهایی که در جریان خرید بازیکنان خارجی صورت می گیرد اشاره کرده است. بخش هایی از این گفتگو را در زیر می خوانید:
 
- دو فصل پیش میزان قرارداد بازیكنان 85 میلیارد و فصل قبل این رقم به 94 میلیارد تومان رسید. این آمار نشان می‌دهد كه با طرح سقف قرارداد فقط 9درصد قیمت‌ها رشد داشت و این نكته بسیار مهمی است و ما از بحران بزرگی جلوگیری كردیم.
 
- چند فصل قبل یك تیم از برزیل آوردند و همه بازیكنانش به همه تیم‌ها رفتند.
 
- بازیكن پرتغالی آوردند حدود 800-700 هزار دلار، پیگیری كردیم و فهمیدیم اصلا فوتبالیست نبوده است.
 
- مجید جلالی درباره چنین موضوعاتی گفت: «در فـولاد كه بودم بازیكنی از برزیل آوردند كه گفتند قیمتش 500‌‌‌‌‌‌‌‌ هزار دلار است.یادم هست روزهای آخر قیمتش تا 40هزار دلار هم رسیده بود، خلاصه ما برنداشتیم و تیم‌های دیگر همان بازیكن را به قیمت خوب خریدند.»
 
- «در شروع لیگ نامه‌ای با عنوان «احساس خطر» نوشتم و به مدیران باشگاه توصیه كردم كه یا خودشان فوتبالی باشند یا از كمیته فنی با حضور پیشكسوتان استفاده كنند اما چه شد؟ این قراردادها با نظر كدام كمیته فنی شكل گرفت؟ برخی دارند بازیكن انتخاب می‌كنند در حالی كه اصلا مربی هم ندارند و مشخص نیست با چه نگاهی در حال جذب بازیكنان هستند.»
 
- «شما فصل قبل به جاسم كرار نگاه كنید؛ اصلا در شاهین بوشهر بازی نكرد! مس سرچشمه شش بازیكن گرفت كه دو تای آنها اصلا بازی نكردند و یك بازیكن 66دقیقه و دیگری هم 154دقیقه بازی كرد. شنیدم سه تا را بیرون كردند. شهرداری تبریز هم سه بازیكن آورد كه دو تا اصلا بازی نكردند و یكی هم 166دقیقه بازی كرد.»
 
- «الان برای حرفه‌ای شدن جز شش باشگاه، همه بدهكارند. فولاد، سایپا، سپاهان، نفت تهران و آبادان و مس كرمان تیم‌هایی هستند كه بدهی ندارند. طرح فیفا هم می‌گوید تراز مالی باشگاه‌ها باید مثبت یا صفر باشد اما در ایران این گونه نیست.»
 
- «به هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال پیشنهاد دادیم كه بازیكنان خارجی را باید مربیان تایید كنند و اگر بازیكنان توسط مربیان تایید نشوند اصلا كارت بازی برایشان صادر نشود تا در صورتی كه كیفیت بازیكنان پایین بود، مربیان جریمه آن را بدهند چراكه مسوولیت فنی بازیكنان با مربیان است.»
 
- «در سال 88-87 ، تعداد بازیكنان 48 نفر بود كه 63539 دقیقه بازی كردند و از بین آنها یازده نفر زیر 500 دقیقه بازی كردند. در سال 89-88 این تعداد به 49 نفر رسید كه مجموعا 59507 دقیقه بازی كردند كه 9 نفر زیر 500 دقیقه بودند. در سال 90-89 این تعداد به 56نفر رسید كه مجموعا 59408 دقیقه بازی كردند كه 20 نفر زیر 500 دقیقه بودند و در سال 91-90 این تعداد به 55 نفر رسید كه مجموعا 53523 دقیقه بازی كردند كه 21 نفر زیر 500 دقیقه بودند.» جالب اینكه از این 21 نفر چهار نفر بازی نكردند و 3نفر زیر 100دقیقه بازی كردند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos