پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

ماموریت‌شبكه‌ ماهواره‌ای ‌در ترويج‌ لاابالی‌‌گری+عکس

ایگاه 598 : شاید بتوان بزرگترین علت ضعف و بی حاصلی آموزش های دینی در مدارس و دانشگاه ها را دوری و بی اطلاعی تدارک بینان اینگونه آموزش ها از فضای سنگین هجمه فرهنگی دشمن دانست. طلاب و متدینین ما بدلیل عدم رصد ماهواره های فارسی زبان و حتی سینمای ایران، به مانند شهر نشینانی شده اند که از خط مقدم جبهه فرهنگ فقط گه گداری اخبار ناقصی می شنوند و این اخبار چند لایه تضعیف شده را، آنقدر سخیف می یابند که با پاسخی سطحی از کنار آنها عبور می کنند. غافل از اینکه در خط مقدم جنگ فرهنگی، یعنی رسانه های تصویری، ذهن و قلب مخاطب ایرانی درگیر آنچان موشک بارانی است که شاید همان افراد لحظه ای تحمل آن را نداشته باشند. بنا به چنین ضرورتی، سرویس نقد رسانه 598 در ششمین گزارش خود از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، این بار به معرفی فعالیت و اهداف شبکه فارسی دیگری می پردازد که در ادامه می آید.

«شبکه تلویزیونی پرشیا» به عنوان یکی از شبکه های فارسی زبان، از سال 1387 ابتدائاً با نام «مکس تی وی» کار خود را آغاز نمود و پس از مدت کوتاهی به تلویزیون پرشیا تغییر نام داد.

این شبکه با سرمایه گذاری سه تن از برگزار کنندگان کنسرت های موسیقی و شو در اروپا و امریکا با نام های وحید امینی، خشایار غیاثی و شاهین رحیمی و شریک آلمانی شان "یورگ فرشیلد" در شهر کلن آلمان راه اندازی گردید و اکنون توسط خشایار غیاثی مدیریت می شود.
ماموریت‌شبكه‌ ماهواره‌ای ‌در ترويج‌ لاابالی‌‌گری+عکس
 
تلویزیون پرشیا همانند دیگر همکارانش چون فارسی وان و من و تو، با ماموریت از بین بردن حریم های خصوصی و حیا و همچنین ترویج سبک زندگی غربی با الگو نشان دادن زندگی خواننده های ایرانی ساکن کشورهای غربی را در دستور کار خود قرار داده است. اغلب برنامه های این شبکه پیرامون موارد ذیل می باشد:

تلویزیون پرشیا و اسطوره سازی از خوانندگان آن ور آبی

این شبکه تلویزیونی در برنامه هایی مختلف با دعوت از خوانندگان معروف ایرانی که در اروپا و آمریکا مشغول به زندگی هستند، به معرفی شخصیت و بیان زندگی خصوصی آنها و ترویج نوع زندگی شان می پردازد. پرشیا در این برنامه ها شئونات و رفتارهای دینی را کاملا کنار گذاشته و سعی در از بین بردن حریم خانواده ها، حتی با بیان روابط هم جنس گرایانه دارد.

ماموریت‌شبكه‌ ماهواره‌ای ‌در ترويج‌ لاابالی‌‌گری+عکس

به اختصار می توان عمده اهدف این شبکه را این موارد دانست:

- تقبیح و تمسخر هنجار ها و آداب و رسوم  اجتماعی و تشویق به ساختارشکنی در جامعه
- تقویت جریان اجتماعی روشنفکری غربی در ایران
- ترویج نوعی لاابالی گری اخلاقی با محوریت مسائل جنسی و ارتباطات زن و مرد

 فیلم های خصوصی خودتان را برای ما بفرستید!

دست اندرکاران این شبکه تلویزیونی طی برنامه ای در 4 شب از هفته اقدام به پخش تصاویر و بلوتوث های خانوادگی و خصوصی افراد می نمایند.

مجری برنامه "شما هم دعوتید" با درخواست از بینندگانشان و تبلیغ وسیع این موضوع در شبکه های اجتماعی، خواهان ارسال فیلم های خصوصی همانند فیلم های عروسی ایرانیان برای پخش در این شبکه شده اند.

ماموریت‌شبكه‌ ماهواره‌ای ‌در ترويج‌ لاابالی‌‌گری+عکس

تصاویر و فیلم هایی که قبلاً در موبایل ها جابه جا می شد، این بار توسط این شبکه اجازه نمایش تلویزیونی پیدا نموده! این عمل بچه هدفی جز نشانه گرفتن حیا و عفت عمومی در بین ایرانیان خواهد داشت؟

این شبکه با ایجادانگیزه هایی همانند گرفتن جایزه نقدی و همچنین مشهور شدن زوج هایی که فیلم هایشان را به این شبکه ارسال می کنند، رفته رفته به دنبال عادی سازی یک ضد ارزش در جامعه ی دینی است. براستی مدعوین این عروسی ها چه کرده اند که تقاص آن، پخش بی اجازه تصاویر آرایش کرده آنان در عموم باشد؟

ماموریت‌شبكه‌ ماهواره‌ای ‌در ترويج‌ لاابالی‌‌گری+عکس

البته این فراخوان تلویزیون پرشیا با واکنش رییس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی نیز روبه رو گردیده و ایشان در خصوص فراخوان شبکه‌های ماهواره‌ای مبنی بر ارسال فیلم و عکس‌های عروسی هموطنان برای پخش و شرکت در مسابقه اظهار داشتند:‌ من این مطلب را شنیده‌ام و در حال حاضر ماموران در حال رصد و بررسی این مسئله هستند، اما ارسال عکس و فیلم عروسی به شبکه‌های ماهواره‌ای غیرقانونی است و ما برابر قانون با آنان برخورد خواهیم کرد.

تلویزون پرشیا و پخش جدید ترین کنسرت ها و شو خوانندگان

این شبکه با در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات و استودیوهای مجهز، توانسته است رتبه اول را در کیفیت صدا در بین دیگر شبکه های فارسی زبان به خود اختصاص دهد.

ماموریت‌شبكه‌ ماهواره‌ای ‌در ترويج‌ لاابالی‌‌گری+عکس
(مجری و مدیر تلویزیون پرشیا)

تلویزیون پرشیا با پخش مداوم کنسرت های خوانندگان مختلف جهان و پخش کلیپ های جدید و دعوت از خوانندگان برای اجرای آهنگ در استودیوی اختصاصی اش، توانسته است مخاطبین بسیاری را در بین بینندگان ماهواره بدست آورد.

آموزش و ترویج رقص در بین خانواده های ایرانی

ماموریت‌شبكه‌ ماهواره‌ای ‌در ترويج‌ لاابالی‌‌گری+عکس

این شبکه با پخش برنامه های متوالی و دعوت از رقاص های مشهور، اقدام به آموزش و ترویج انواع رقص در بین خانواده های ایرانی می کند.

همچنین مسئولان این شبکه با برگزاری مسابقه های مختلف رقص و دعوت از ایرانیان برای حضور در این مسابقات، سعی در گسترش رفتارهای ساختارشکنانه در خانواده ها و دی پی آن اجتماع را دارند.

لازم به ذکر است که این شبکه ظاهری بی تفاوت نسبت به مسائل سیاسی گرفته است و سعی در حذف احکام و اعتقادات مذهبی و ترویج سکولاریسم در بین خانواده ها را دارد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos