پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

لیست سیاه مرد هفت تیرکش برای قتل / اعدام عاملان جنایت آبپخش

مهر: دستگیری مرد هفت تیرکش

در نخستین روز این هفته راز قتل زن و مرد جوان که قربانی مرد هفت تیرکش شده بودند با دستگیری قاتل فاش شد. مرد جنایتکار که تصور می کرد همسرش با مرد غریبه ای ارتباط پنهانی دارد نقشه ای هولناک را طراحی و اجرا کرد. او ابتدا همسرش را با شلیک گلوله ای کشت و بعد سراغ مرد غریبه رفت.کارآگاهان پلیس آگاهی مرودشت پس از اطلاع از این دو جنایت تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و در بررسی صحنه دو جنایت دریافتند که هر دو قربانی با یک اسلحه به قتل رسیده اند. با کشف این سرنخ و فرار همسر زن جوان فرضیه قتل از سوی مرد فراری مطرح شد و کارآگاهان اوایل هفته جاری او را دستگیر کردند. متهم در ابتدا منکر قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت : به دلیل سوءظن به همسرم نقشه قتل او و مرد غریبه را طراحی و اجرا کردم.لیستی از افراد دیگر را هم برای قتل داشتم که دستگیر شدم.

جنایت خواستگار شکست خورده

خواستگار شکست خورده نیز در اوایل این هفته جنایتی تلخ را رقم زد. او وقتی نتوانست با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند سعی کرد با تهدید دختر 30 ساله را راضی به این کار کند که بازهم موفق نشد. پسر جوان وقتی فهمید دختر موردعلاقه اش قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد، نقشه قتل او را طراحی کرد. او بامداد شنبه در مقابل خانه دختر جوان کمین کرد و زمانی که نسترن به مقابل پنجره اتاقش آمد او را با 18 گلوله اسلحه ساچمه ای به قتل رساند.

کارآگاهان پلیس شهررضا وقتی از این جنایت باخبر شدند تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و پس از 5 ساعت قاتل را دستگیر کرده و در بازرسی خانه اش اسلحه ساچمه ای کشف شد. متهم به قتل پس از اعتراف به جرم خود گفت: مدتها بود به نسترن علاقه داشتم اما هر بار که به خواستگاری او می رفتم با مخالفت پدرش روبرو می شدم تا اینکه چند روز پیش متوجه شدم او قصد ازدواج با پسر دیگری را دارد. این موضوع خیلی عصبانی ام کرد به همین خاطر تصمیم گرفتم نسترن را به قتل برسانم. ابتدا او را به خانه ام در حوالی اصفهان دعوت کردم تا در آنجا نقشه خود را اجرا کنم اما او مخالفت کرد به همین خاطر نقشه قتل را تغییر داده و با اسلحه ساچمه ای مقابل خانه شان کشیک دادم. حدود ساعت10 شب او را در نزدیکی پنجره اتاقش دیده و چند گلوله به سمتش شلیک کردم وقتی نسترن روی زمین افتاد سریع از محل فرار کردم.


مرد زن نما در دام پلیس

در این هفته پسر جوانی که با پوشش زنانه قصد اخاذی از مردان را داشت نیز دستگیر شد. ماموران گشت کلانتری 44 ولدآباد کرج هنگام گشت زنی در جاده محمد شهر به یک نفر با پوشش زنانه که رفتارهای مشکوکی از خود نشان می داد، مظنون شده و او را دستگیر کردند.پس از انتقال زن جوان به کلانتری مشخص شد او مرد است که لباس های زنانه به تن کرده است. متهم در بازجویی مدعی شد که معتاد به مواد مخدر از نوع شیشه بوده و ساعتی قبل از دستگیری اش نیز مواد مصرف کرده و با توجه به اینکه کنترل روحی و روانی خود را از دست داده بود، خود را به پوشش زنانه در آورده و قصد اخاذی از مردان را داشته است.

اعدام عاملان حادثه آبپخش

آخرین خبر این هفته نیز مربوط به اعدام عاملان حادثه آبپخش شهرستان دشتستان است. روز اول دی ماه سال گذشته، هنگام برگزاری مسابقه‌ای میان موتورسواران در پیستی واقع در محل فرودگاه متروکه شهر "آب پخش" استان بوشهر، ناگهان در برابر چشمان بهت‌زده تماشاگران، دو جوان با سلاح کلاشینکف چند تیر هوایی شلیک کردند. در این هنگام که وحشت بر پیست سایه افکنده بود، دو جوان مسلح به یکی از موتورسواران که خود را برای مسابقه آماده می‌کرد، حمله‌ور شدند و او را از موتورسیکلت پایین انداختند تا موتورسیکلتش را به سرقت ببرند. مردم با دیدن این صحنه به سمت مهاجمان حمله کردند تا آنها را خلع سلاح کنند، اما آن دو به طرف تماشاگران و موتورسواران شلیک کردند. متهمان سپس سراسیمه به سمت دو موتورسیکلت دیگر رفتند تا با آن فرار کنند، اما مردم خشمگین دوباره به سمتشان حمله‌ور شدند و این بار دزدان را خلع سلاح و دستگیر کردند. بلافاصله هفت تماشاگر و موتورسوار نیز که زخمی شده بودند، به یکی از مراکز درمانی انتقال یافتند، اما به‌رغم تلاش پزشکان، سه نفر از آنها بر اثر شدت خونریزی تسلیم مرگ شدند.با تشکیل پرونده قضایی در این ارتباط، متهمان پرونده "افشین و احمد" به ترتیب 20 و 18 ساله اعتراف کردند: قصد سرقت موتورسیکلت را داشته‌اند و نمی‌خواستند چنین حادثه دلخراشی رقم بخورد. دو پسر تیرانداز پس از محاکمه در دیوان عالی کشور به اعدام محکوم شدند که با تائید حکم از سوی دیوان عالی کشور در محل تیراندازی اعدام شدند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos