پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

لیست سیاه مرد هفت تیرکش برای قتل / اعدام عاملان جنایت آبپخش

مهر: دستگیری مرد هفت تیرکش

در نخستین روز این هفته راز قتل زن و مرد جوان که قربانی مرد هفت تیرکش شده بودند با دستگیری قاتل فاش شد. مرد جنایتکار که تصور می کرد همسرش با مرد غریبه ای ارتباط پنهانی دارد نقشه ای هولناک را طراحی و اجرا کرد. او ابتدا همسرش را با شلیک گلوله ای کشت و بعد سراغ مرد غریبه رفت.کارآگاهان پلیس آگاهی مرودشت پس از اطلاع از این دو جنایت تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و در بررسی صحنه دو جنایت دریافتند که هر دو قربانی با یک اسلحه به قتل رسیده اند. با کشف این سرنخ و فرار همسر زن جوان فرضیه قتل از سوی مرد فراری مطرح شد و کارآگاهان اوایل هفته جاری او را دستگیر کردند. متهم در ابتدا منکر قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت : به دلیل سوءظن به همسرم نقشه قتل او و مرد غریبه را طراحی و اجرا کردم.لیستی از افراد دیگر را هم برای قتل داشتم که دستگیر شدم.

جنایت خواستگار شکست خورده

خواستگار شکست خورده نیز در اوایل این هفته جنایتی تلخ را رقم زد. او وقتی نتوانست با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند سعی کرد با تهدید دختر 30 ساله را راضی به این کار کند که بازهم موفق نشد. پسر جوان وقتی فهمید دختر موردعلاقه اش قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد، نقشه قتل او را طراحی کرد. او بامداد شنبه در مقابل خانه دختر جوان کمین کرد و زمانی که نسترن به مقابل پنجره اتاقش آمد او را با 18 گلوله اسلحه ساچمه ای به قتل رساند.

کارآگاهان پلیس شهررضا وقتی از این جنایت باخبر شدند تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و پس از 5 ساعت قاتل را دستگیر کرده و در بازرسی خانه اش اسلحه ساچمه ای کشف شد. متهم به قتل پس از اعتراف به جرم خود گفت: مدتها بود به نسترن علاقه داشتم اما هر بار که به خواستگاری او می رفتم با مخالفت پدرش روبرو می شدم تا اینکه چند روز پیش متوجه شدم او قصد ازدواج با پسر دیگری را دارد. این موضوع خیلی عصبانی ام کرد به همین خاطر تصمیم گرفتم نسترن را به قتل برسانم. ابتدا او را به خانه ام در حوالی اصفهان دعوت کردم تا در آنجا نقشه خود را اجرا کنم اما او مخالفت کرد به همین خاطر نقشه قتل را تغییر داده و با اسلحه ساچمه ای مقابل خانه شان کشیک دادم. حدود ساعت10 شب او را در نزدیکی پنجره اتاقش دیده و چند گلوله به سمتش شلیک کردم وقتی نسترن روی زمین افتاد سریع از محل فرار کردم.


مرد زن نما در دام پلیس

در این هفته پسر جوانی که با پوشش زنانه قصد اخاذی از مردان را داشت نیز دستگیر شد. ماموران گشت کلانتری 44 ولدآباد کرج هنگام گشت زنی در جاده محمد شهر به یک نفر با پوشش زنانه که رفتارهای مشکوکی از خود نشان می داد، مظنون شده و او را دستگیر کردند.پس از انتقال زن جوان به کلانتری مشخص شد او مرد است که لباس های زنانه به تن کرده است. متهم در بازجویی مدعی شد که معتاد به مواد مخدر از نوع شیشه بوده و ساعتی قبل از دستگیری اش نیز مواد مصرف کرده و با توجه به اینکه کنترل روحی و روانی خود را از دست داده بود، خود را به پوشش زنانه در آورده و قصد اخاذی از مردان را داشته است.

اعدام عاملان حادثه آبپخش

آخرین خبر این هفته نیز مربوط به اعدام عاملان حادثه آبپخش شهرستان دشتستان است. روز اول دی ماه سال گذشته، هنگام برگزاری مسابقه‌ای میان موتورسواران در پیستی واقع در محل فرودگاه متروکه شهر "آب پخش" استان بوشهر، ناگهان در برابر چشمان بهت‌زده تماشاگران، دو جوان با سلاح کلاشینکف چند تیر هوایی شلیک کردند. در این هنگام که وحشت بر پیست سایه افکنده بود، دو جوان مسلح به یکی از موتورسواران که خود را برای مسابقه آماده می‌کرد، حمله‌ور شدند و او را از موتورسیکلت پایین انداختند تا موتورسیکلتش را به سرقت ببرند. مردم با دیدن این صحنه به سمت مهاجمان حمله کردند تا آنها را خلع سلاح کنند، اما آن دو به طرف تماشاگران و موتورسواران شلیک کردند. متهمان سپس سراسیمه به سمت دو موتورسیکلت دیگر رفتند تا با آن فرار کنند، اما مردم خشمگین دوباره به سمتشان حمله‌ور شدند و این بار دزدان را خلع سلاح و دستگیر کردند. بلافاصله هفت تماشاگر و موتورسوار نیز که زخمی شده بودند، به یکی از مراکز درمانی انتقال یافتند، اما به‌رغم تلاش پزشکان، سه نفر از آنها بر اثر شدت خونریزی تسلیم مرگ شدند.با تشکیل پرونده قضایی در این ارتباط، متهمان پرونده "افشین و احمد" به ترتیب 20 و 18 ساله اعتراف کردند: قصد سرقت موتورسیکلت را داشته‌اند و نمی‌خواستند چنین حادثه دلخراشی رقم بخورد. دو پسر تیرانداز پس از محاکمه در دیوان عالی کشور به اعدام محکوم شدند که با تائید حکم از سوی دیوان عالی کشور در محل تیراندازی اعدام شدند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos