پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

جدایی مهدوی کیا،هاشمیان،معمارزاده و هوشیار از پرسپولیس/ رویانیان:مجبورم ریخت و پاش کنم

ایسنا:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از وضعیت بازار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال گفت: به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باید ریخت و پاش کنم چون در رقابت با باشگاه‌ها دیگر و فضای ناگواری که دلال‌ها برای باشگاه‌ها بوجود آورده‌اند، چاره‌ای ندارم و باید تیم خوبی را ببندم!
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران و در واکنش به دغدغه برخی کارشناسان که معتقدند تیم‌های دولتی نباید با پول بیت‌المال و ریخت و پاش‌های زیاد، پیشنهادهای میلیاردی برای جذب بازیکنان مختلف بدهند، گفت: بله، بنده به دو دلیل ریخت و پاش می‌کنم! اولا ورود دروازه‌بان خارجی را به فوتبال ایران ممنوع کردند و ما مجبوریم برای جذب دروازه‌بان خوب داخلی هزینه کرده و با دیگر باشگاه‌ها رقابت کنیم؛ دوما الان دور دست دلال‌هاست و آنها با سوار شدن بر چرخه نقل و انتقالات مدیران باشگاه‌ها را مثل توپ زیر پای خودشان گرفتند. نه من بلکه تمام مدیران باشگاه‌ها با چنین معضلی روبرو هستند؛ این یعنی نبود مدیریت و وجود فساد و نهایتا ضربه بزرگی که دلال‌ها به فوتبال ایران و پول بیت‌المال می‌زنند.

وی گفت: وقتی من با بازیکنی مذاکره می‌کنم و او اعلام می‌کند دیگر پرسپولیسی شده اما آن وقت با ورود دلال‌‌‌ها باشگاه دیگری می‌‌گوید حاضرم 200 میلیون تومان به آن بازیکن بیشتر بدهم، من باید چه کنم؟ من نباید با باشگاه‌های دیگر رقابت کنم؟ ما الان باید برای پرسپولیس یک دروازه‌بان خوب بگیریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت‌وگویش درباره بازیکنانی که در انتهای این فصل از پرسپولیس جدا می‌شوند؟ گفت: فکر می‌کنم حداکثر چهار نفر در پایان فصل از پرسپولیس می‌روند. خروج مهدوی کیا و هاشمیان قطعی است و فکر می‌کنم معمارزاده و هوشیار هم از پرسپولیس می‌روند. البته این تنها حدس من است، نمی‌دانم که دنیزلی می‌خواهد بازیکنانی را کنار بگذارد یا نه و من هم باید بر اساس بازیکنانی که او از تیم کنار می‌گذارد اقدام به جذب بازیکنان جدید کنم.

وی در پاسخ به این سوال که دنیزلی پیش از این گفته بود 10 بازیکن باید از پرسپولیس بروند،‌ آیا شما او را راضی کردید که فقط 4 بازیکن از پرسپولیس جدا شوند؟ گفت: قرار شد لیگ قهرمانان آسیا برای ما ملاک باشد. بعد از بازی با الاتحاد عربستان دنیزلی لیست بازیکنانی را که نمی‌خواهد به ما اعلام خواهد کرد. متاسفانه همین الان که پرسپولیس در دوبی است بعضی از دلال‌ها رفتند کنار هتل تیم ما و با یکی از بازیکنان مذاکره کرده‌‌اند، که هم برای یک تیم عربی و هم یک تیم داخلی با او صحبت می‌کنند. این شرایط خیلی بد است.

رویانیان در ادامه با انتقاد از مطالبی که علیه کارلوس کروش و همچنین بعضی از مربیان تیم‌های ملی مطرح شده گفت: متاسفانه یک سایت در مطلبی از کروش انتقاد کرده است در حالی که ما باید در فاصله کمی که تا آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی داریم از تیم ملی حمایت کنیم، نه این که فضای ذهنی تیم ملی را با انتقاد از کی‌روش به هم بریزیم. حتی نوشته بودند که من با اکبر محمدی برای بازیکن گرفتن مشورت کرده‌ام. من می‌‌خواهم با علی ‌دوستی‌مهر و علیرضا منصوریان هم در این باره مشورت کنم. ما باید آکادمی بازیکن‌سازی در پرسپولیس داشته باشیم تا پس از چند سال پرسپولیس بتواند از داشته‌های با ارزش خود استفاده کند.

وی ادامه داد: سوال من این است آیا شما توقع دارید که من برای بازیکن گرفتن با مربی سپاهان یا مربی استقلال مشورت کنم. مشخص است که با نخبگان این فوتبال که در تیم‌های ملی هستند، مشورت می‌کنم و در این راه به شدت از کروش و محمدی و دیگر مربیان تیم‌های پایه و امید حمایت می‌کنم و توقع دارم که آن‌ها هم به شدت من و تیمم را حمایت کنند چرا که در رده‌های سنی پایه، پرسپولیس ضعف‌های زیادی دارد و من با کمک گرفتن از آن‌ها می‌خواهم این ضعف‌ها را برطرف کنم.

رویانیان درباره پیشنهادهای باشگاه‌های اماراتی و آمریکایی به علی کریمی هم گفت: چیزی به ما اعلام نشده اما ما هم مثل این باشگاه‌ها یکی از مشتریان علی کریمی هستیم. مطمئن باشید در رقابت با این باشگاه‌ها کم نمی‌آوریم و این خود کریمی است که باید یک باشگاه را انتخاب کند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos