پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

گردان:به پرسپولیس خیلی نزدیکم / دو هفته صبر کنید

 

گل: بعد از سپری كردن سه سال رویایی با ذوب و گذر از دروازه تیم ملی، حالا وقت خداحافظی فرا رسیده. شهاب گردان باید چمدان‌هایش را ببندد و اصفهان را ترك كند اما به چه مقصدی؟ هنوز مشخص نیست، البته خودش می‌گوید به پرسپولیس نزدیك‌تر از سایر تیم‌ها است. شهاب گردان از تیم ملی، داستان احتمالی پرسپولیسی شدن و جدایی‌اش از ذوب صحبت می‌كند. حرف‌هایی كه جالب است و در نوع خود خواندنی.

می‌خواهم خیلی زود بروم سر اصل ماجرا. درست است كه می‌گویند قطعا از ذوب جدا می‌شوی و تنها مانده سوت پایان فصل تا با تیم جدیدت قرارداد ببندی؟
خدا را شكر چند پیشنهاد خیلی خوب دارم ولی فكر كنم ذوب‌آهن مرا نمی‌خواهد. باید از حالا به طرفداران بگویم نمی‌خواستم جدا شوم اما احساس می‌كنم دیگر جای من در ذوب‌آهن نیست و علی‌رغم میل باطنی‌ام باید از تیم محبوبم دل بكنم.
چرا این حرف را می‌زنی؟
متاسفانه مسوولان ذوب‌آهن برخلاف سال‌های گذشته پیشنهادی برای تمدید قرارداد نداده‌اند. دارند كاری می‌كنند كه یكسری از بازیكنان جدا شوند.


چه كسی این كار را انجام می‌دهد؟
مسوولان باشگاه. كسی نمی‌گوید بمانید یا نمانید. سال‌های گذشته وقتی فصل به اواسط خود می‌رسید كارهای تمدید قراردادمان انجام شده بود ولی امسال خبری از این داستان‌ها نیست! نه‌تنها من بلكه با اكثر بازیكنان تیم كه بازیكن آزاد هستند صحبتی برای تمدید قرارداد انجام نشده.
یعنی اگر صحبت می‌كردند دوست داشتی در ذوب بمانی؟
خب هم ذوب باشگاه خوبی است و هم اصفهان مردم خونگرمی دارد. می‌خواستم تا آخر فوتبالم در ذوب بمانم اما انگار نمی‌خواهند این اتفاق بیفتد.
می‌گویند 99 درصد پرسپولیسی می‌شوی، درست است؟
خب باید این دو هفته بگذرد و بعد تیم بعدی‌ام را انتخاب كنم.
جواب ما را ندادی ...
آره خب، یك جورهایی پیشنهاد پرسپولیس از تیم‌های دیگر علنی‌تر شده و من هم به این تیم نزدیك‌ترم تا بقیه تیم‌ها. همین هم باعث شده بیشتر مردم بگویند پرسپولیسی می‌شوی. البته الان حرفه‌ای نیست در این‌باره حرف زد و تیم بعدی را انتخاب كرد.
اما در لیگ‌های حرفه‌ای به آخر فصل كه نزدیك می‌شویم بازیكنان علنی تیم بعدی خود را انتخاب می‌كنند...
در فوتبال حرفه‌ای اینطور است اما در ایران هنوز چنین مساله‌ای جا نیفتاده. بعضی‌ها چنین مسائلی را می‌شنوند و ناراحت می‌شوند. خودم هم به كسی نگفتم اما نمی‌دانم چرا بحث حضورم در پرسپولیس علنی شده.
تو و خلعتبری دو قلوهای فوتبال ایران هستید. انگار تصمیم گرفته‌اید اگر ایران باشید در یك تیم بازی كنید؟
محمدرضا كه لژیونر است و فكر نمی‌كنم برگردد ایران. خلعتبری هر دو هفته یك بار حقوقش را به موقع می‌گیرد و تازه چك‌های مرا هم او پاس می‌كند (خنده) البته اگر خلعتبری برگردد ایران شك نكنید به یك تیم می‌رویم تا بار دیگر با هم همبازی شویم.
برای بازی با موزامبیك مهدی رحمتی غایب است. تو دروازه‌بان اول هستی یا فروزان؟
نمی‌دانم، این موضوع بستگی به نظر سرمربی دارد. فعلا خیلی از نفرات اصلی نیستند و درست نیست از حالا بگویم دروازه‌بان اول هستم یا دوم!
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی