پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

مادری تلاش دارد با چیزبرگر یک ساله فرزندانش را از مک دونالد دور نگه دارد

 داستان های زیادی در مورد زیر سوال بودن کیفیت غذاهای آماده که در رستوران ها سرو می شوند، وجود دارد. اما یک مادر کانادایی تصمیم دارد واقعی بودن این داستان ها را ثابت کند تا فرزندان نوجوانش را به کل از مصرف غذاهای آماده و هله و هوله دور نگه دارد.

ملانی هسکیث اهل ویندسور، اونتاریو یک چیز برگر مک دونالد را روی پیشخوان آشپزخانه اش نگه داشته است. این ساندویچ درست مثل یک نمونه ی تازه ی آن به نظر می رسد در حالی که یک سال از زمانی که آن را خریداری کرده اند، می گذرد. کاملا درست است، یکسال تمام.

مادری تلاش دارد با چیزبرگر یک ساله فرزندانش را از مک دونالد دور نگه دارد

هیچ کپک، قارچ یا حشره ای روی این ساندویچ دیده نمی شود و به نظر می رسد حتی باکتری ها هم رغبتی به خوردن غذایی که میلیون ها نفر در سراسر دنیا خواهان آن هستند، نشان نمی دهند. ملانی که متخصص تغذیه ی حرفه ای در مرکز بهبود سن زندگی در ویندسور است، می گوید: گوشت ساندویچ کمی جمع شده است اما از باقی جهات کاملا قابل خوردن به نظر می رسد.

کمی ظاهرش را از دست داده اما همچنان چرب به نظر می آید و بوی چرم می دهد رایحه ای درست مشابه برگرهای تازه. کلک این مادر کاملا مثمر الثمر واقع شده است، دیدن این برگر روی پیشخوان آشپزخانه هر روز به کودکان او کمک می کند فاصله شان را از غذاهای آماده حفظ کنند. در حقیقت پسر بزرگ او در سال گذشته تنها دو بار و به اصرار دوستانش پا به مغازه ی مک دونالد گذاشته است.

مادری تلاش دارد با چیزبرگر یک ساله فرزندانش را از مک دونالد دور نگه دارد
گذشته از عدم تغییر ظاهر گوشت، سالم ماندن نان و پنیر این ساندویچ هم قابل توجه است. شکی نیست که باید در عرض چند هفته این دو ماده ی غذایی پر از کپک می شدند. اما گزارش ملانی نتیجه ای متفاوت را نشان می دهد. وی معتقد است رستوران ها مقادیر نجومی نمک های مختلف و بدون طعم را به غذاهای آماده می زنند تا بتوانند به مدت بیشتری آنها را نگه دارند.

همه ی اینها باعث می شود در مورد ماهیت غذاهای رستوران هایی نظیر مک دونالد به فکر فرو برویم. اگر این غذاها هیچ وقت خراب نمی شوند، برگرهایی که در رستوران برای ما سرو می شود واقعا چند ساله اند؟ در جواب این سوال این کارخانه در وب سایت خود نوشته است:

«با وجود شایعاتی که وجود دارد، گوشت های ما کاملا واقعی هستند!» آنها ادعا کرده اند گوشتی که از آن استفاده می کنند ۱۰۰% کانادایی است و مرکز کنترل سلامت گوشت GFIA آن را تایید می کند. این گوشت در رستوران با نمک و فلفل ترکیب می شود و به جز این افزودنی دیگری ندارد نه نگهدارنده و نه طعم دهنده.
این توضیحات گوش نواز هستند اما هیچ چیز نمی تواند شاهدی را که خلاف این مدعا را ثابت می کند، زیر سوال ببرد. بنابراین زمانی که تصمیم داشتید لقمه به لقمه به سمت برگرهای چرب و آب دار پیش بروید کمی به این که واقعا در حال خوردن چه چیزی هستید، فکر کنید.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos