پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پلیس مخالف شادی درچهارشنبه آخرسال نیست

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه سنت های خوب باید تقویت و سنت های زشت و خطرناک چهارشنبه آخر سال به فراموشی سپرده شوند، گفت: پلیس مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست.

به گزارش مهر، سردار احمدرضا رادان در تشریح تمهیدات نیروی انتظامی برای سفر های نوروزی و چهارشنبه آخر سال گفت: پلیس برای این ایام اقدامات ویژه ای را اندیشیده است.

وی با اشاره به اینکه پلیس استان ها را به استان های مسافر فرست و مسافر پذیر تقسیم کرده است، تصریح کرد:در استان هایی که مسافر فرست هستند تمهیداتی اندیشیده شده که هموطنان با آسوده خاطر منازل خود را ترک کنند و به مسافرت بپردازند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در تهران بزرگ در ۳۰۰ محله ۳۰۰ ایستگاه پلیس برای امنیت منازل مردم درنظر گرفته شده است، بیان کرد: در استان هایی که مسافر پذیر هستند در دو بخش راه و محل های اسکان تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

سردار رادان با اشاره به اینکه تا پایان سال جاری تعداد دیگری ازجاده های مواصلاتی کشور به دوربین های کنترل سرعت مجهز خواهند شد،اظهار داشت:۵۰۰ هزار نیرو اعم از پلیس و دستگاه های دیگر از جمله سازمان راهداری،اورژانس،هلال احمر و ... در طرح نوروزی ۹۱ شرکت دارند.

وی اظهار امیدواری کرد با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی و همراهی خوب مردم با پلیس شاهد کاهش تلفات سوانح رانندگی در کشور باشیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در ادامه تمهیدات پلیس برای چهارشنبه آخر سال را یاد آور شد و گفت: نیروی انتظامی به چهار شنبه آخر سال به عنوان یک موضوع اجتماعی نگاه می کند.

سردار رادان با بیان اینکه پلیس موضوع چهارشنبه آخر سال را اساسا امنیتی انتظامی نمی داند بیان کرد: طی چند روز گذشته تماس های زیادی از طرف مردم با پلیس برقرار شده که درخواست داشتند پلیس به ناهنجاری های احتمالی در چهار شنبه آخر سال توجه داشته باشد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه سنت های خوب چهارشنبه آخر سال باید تقویت و سنت های زشت و خطرناک آن به فراموشی سپرده شوند،اظهار داشت:پلیس مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست.

وی از کاهش ۴۲ درصدی حوادث چهار شنبه آخر سال ۸۹ خبر داد و گفت:خوشبختانه در چهار شنبه سال گذشته تلفات جانی نداشتیم که از این بابت از همکاری خوب مردم با پلیس کمال تشکر را داریم.

سردار رادان با اشاره به اینکه برابر خواست مردم موضوع چهار شنبه آخر سال کوچه محور است ،از مردم خواست در کنار کوچکترهای خود باشند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت:پلیس به خاطر امنیت مردم با کسانی که بخواهند آرامش ،آسایش و شادی مردم را به مخاطر بیندازند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دستگیر شدگان چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروزی میهمان پلیس خواهند بود،از مردم خواست با ماموران نیروی انتظامی هکاری داشته و از هرگون اقدامی که منجر به حادثه احتمالی می شود بپرهیزند. 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos