پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مجريان شبکه های تلویزیون درتحويل سال

 

برنامه‌هاي ويژه تحويل سال تلويزيون همپاي ساير توليدات مناسبتي، حالا ديگر بدل به يك كورس رقابت جذاب و پر تب‌وتاب براي شبكه‌هاي مختلف و مردم شده‌اند.
بانی فیلم: برنامه‌هاي ويژه تحويل سال تلويزيون همپاي ساير توليدات مناسبتي، حالا ديگر بدل به يك كورس رقابت جذاب و پر تب‌وتاب براي شبكه‌هاي مختلف و مردم شده‌اند. هر شبكه بنابه خلاقيت‌هاي مديران و برنامه‌سازانش و برنامه‌ريزي‌هاي روزهاي پيش از نوروز، به جلب مخاطبان گسترده‌اي مي‌انديشد كه پاي سفره هفت سين،‌ آغاز سال جديد را به انتظار نشسته‌اند. امسال، اما نكته جالب درباره برنامه‌هاي تحويل سال جديد شبكه‌ها، هشدارها و موضعگيري‌هاي سختگيرانه مقام‌هاي مسؤول در رسانه ملي پيرامون عدم پرداخت مبالغ كلان به مهمانان اين ويژه برنامه‌هاست.

مدير شبكه يك خطاب به هنرمنداني كه دستمزد بالا براي حضور در اين ويژه برنامه‌ها طلب مي‌كنند از عبارت «از اين خبرها نيست» استفاده مي‌كند و يكي از تهيه‌كنندگان ويژه برنامه سال تحويل شبكه تهران، بودجه‌ اين شبكه را محدودتر از آن مي‌داندكه تن به پرداخت رقم‌هاي كلان دهد. با اين وجود تا لحظه تنظيم اين خبر، تمام شبكه‌ها به جز شبكه چهار مجريان و تعدادي ازمهمانان برنامه‌هاي تحويل سال خود را انتخاب كرده‌اند و امور توليد در جريان است. به ويژه كه زمان تحويل سال ۹۱ ، ساعت ۸:۴۴ دقيقه صبح است و برنامه هاي ويژه اين زمان،از شب قبل آغاز مي شوند.آنچه مي‌خوانيد، حاصل پيگيري‌هاي ما در اين‌باره و حاوي چند گفت‏وگو با برنامه‌سازان است.

شبكه يك، مثل هميشه!

شبكه يك سيما هرچند به دليل گستره وسيع بينندگانش بيشتر توي چشم است اما،‌ معمولاً ترجيح مي‌دهد در چارچوب قواعد هميشگي تلويزيون حركت كند و چندان اعتقادي به تغيير سياست در مقاطع مهم ندارد. اين شبكه امسال به گفته مدير روابط عمومي شبكه يك از سه مجري در سه دوره زماني بهره مي‌گيرد. بخش نخست كه اميرحسين مدرس مجري‌ آن خواهد بود، از دوشنبه شب (۲۹ اسفند) آغاز مي‌شود و تا اوايل بامداد ادامه خواهد داشت. پس از او فرزاد جمشيدي روي صندلي اين برنامه مي‌نشيند و سپس يكي از چهره‌هاي بازيگر كه نام او بزودي اعلام مي‌شود، اجرا را تا دقايق تحويل سال در دست مي‌گيرد. الهام حميدي يكي از مهمانان اين برنامه خواهد بود.

شبكه دو؛ عليخاني و شادي‌هاي نوروزي

«من چندان اعتقادي به ماراتن ندارم و فارغ از كل‌كل‌ها و كري‌خواني‌هاي خاص اين مناسبت‌ها بين برنامه‌سازان، هدف اصلي‌ام خوبي حال و خوشحال كردن مردم است. اگرچه من متهم به گرياندن مردم در برنامه«ماه عسل» هستم، اما تمركز امسال من در كنار اجرا و تهيه‌كنندگي همزمان برنامه تحويل سال شبكه دو، در دعوت از مهمانان به‌شيوه‌اي جديد است. در واقع امسال همه مهمانان برايمان هديه‌اي مي‌آورند كه در معرض تماشاي مخاطبان قرار خواهدگرفت. مهماناني كه نه صرفاً از ميان چهره‌هاي معروف، بلكه آميزه‌اي از اين چهره‌ها و افراد موفق در سال ۹۰ خواهند بود».

اينها را احسان عليخاني، مجري و تهيه‌كننده برنامه تحويل سال شبكه دو به خبرنگار ما مي‌گويد و ادامه مي‌دهد: «نمي‌خواهم شعار دهم، اما واقعاً قصد داريم لحظات تحويل سال ۹۱ را به زماني پر از شور و نشاط و خنده براي بينندگان تبديل كنيم و فكر مي‌كنم دوستان در ساير شبكه‌ها هم بيشتر اين نكته را در اولويت خواهند داشت،‌ ضمن اينكه حتماً براي دعوت از مهمانان دنبال دليل مي‌گرديم».

او همچنين خبر مي‌دهد كه اين برنامه در دو استوديوي مجزا اجرا خواهد شد كه در يكي خودش ميكروفون اجرا را در دست خواهد گرفت و در ديگري شاهد حضور آزاده نامداري خواهيم بود و به تناوب، دوربين بين اين دو در رفت‌وآمد خواهد بود. به گفته عليخاني، طرح دكورها ريخته شده و ساخت آنها بزودي آغاز مي‌شود. با توجه به پرمخاطب و متفاوت بودن ويژه برنامه‌هاي ماه رمضان عليخاني كه با عنوان «ماه عسل» در شبكه سه معرفي مي‌شود،‌ به نظر مي‌رسد برنامه اخير او هم جزو ديدني‌ترين توليدات آخر سال ۹۰ شبكه دو قرار گيرد.

شبكه سه؛ فرزاد حسني غافلگير مي‌كند!

شبكه سه را به علت قطعي بودن حضور فرزاد حسني، پيشاپيش بايد يكي از گزينه‌هاي جذاب درنظر گرفت.

حسني به خبرنگار ما مي‌گويد: «چند سورپرايز خوب و جالب داريم و اغلب مهمانان را هم هماهنگ كرده‌ايم كه ترجيح مي‌دهيم جزئيات را در روزهاي آخر منعكس كنيم. از شب عيد برنامه ما آغاز مي‌شود و تا لحظه تحويل سال ۹۱ ادامه خواهد داشت. اين روزها هم سرگرم گرفتن استوديو و در تدارك ساخت دكورهاي برنامه هستيم». حسني غافلگيري را عنصر اصلي برنامه خود مي‌داند و اعلام مي‌كند كه ايده‌هاي بكري را پيش‌روي مخاطبان در شبكه سه قرار خواهند داد.

ماجرا زماني جالب‌تر مي‌شود كه بدانيم حسني در كنار اين برنامه، ايام نوروز سريال ساختارشكن «مسير انحرافي» را نيز در مقام يكي از بازيگران اصلي روي آنتن شبكه سه خواهد داشت. حسني در اين سريال نقش مردي به نام «عارف ساتور» را دارد و كساني كه بخش‌هايي از بازي او را در اين سريال ديده‌اند،‌ آن‌را يك اتفاق لذت بخش ودلنشين مي‌دانند.

شبكه تهران؛ حضور مجريان نام‌آشنا

شنيده مي‌شود شبكه تهران قصد دارد از يك بازيگر سرشناس تلويزيون و سينما براي اجراي بخش‌هايي از ويژه‌نامه خود دعوت كند،‌ اما هنوز چيزي قطعي نشده است.

محمدناصر كريمان، مدير گروه فرهنگي و اجتماعي شبكه تهران در اين‌باره به خبرنگار ما توضيح مي‌دهد: « ما معتقديم تمام مجريان شبكه تهران در همه فراز و نشيب‌‌ها همراه اين شبكه بوده و هستند و نبايد حق و سهم آنان را در مناسبت‌هاي خاص و موقعيت‌هاي ويژه اجرا، ناديده گرفت. بر همين اساس امسال هم در ويژه برنامه تحويل سال، چهره‌هاي نام آشنايي چون محمود شهرياري، كاظم احمدزاده، محمد سلوكي، هومن حاجي عبداللهي و ... سكان اجرا را در دست خواهند گرفت».

كريمان درباره مهمانان اين برنامه مي‌گويد كه هنوز به جمع‌بندي قطعي نرسيده‌ايم و دو تهيه‌كننده (معصومه فرد شاهين و محمدحسين قره‌تپه) در حال تدارك امور اين ويژه برنامه هستند.
 

با اين وجود طبق شنيده‌ها، حامد كميلي جزو گزينه‌هاي حضور در سمت مجري اين ويژه برنامه است كه «بهترين روز خدا» نام دارد. 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos