پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

منابع محلی از دستگیری شکارچیان هوبره در بوشهر خبر دادند اتابک زاده: دستگیری شیوخ عرب را تکذیب می کنی

سبزپرس: گروه محیط زیست طبیعی : در حالی که منابع خبری سبزپرس در بوشهر از دستگیری سه نفر از شیوخ عرب که به قصد شکار هوبره به این استان سفر کرده بودند ، خبر می دهند اما مدیر کل محیط زیست استان بوشهر هر گونه دستگیری شیوخ شکارچی هوبره را به شدت تکذیب می کند .
به گزارش سبز پرس، به نقل از منابع محلی روز گذشته در حالی که سه نفر از شیوخ عرب به نام های شیخ احمد، شیخ علی و شیخ سیفل به قصد شکار هوبره از منزل یکی از افراد محلی به نام «ح.ق. کرمی» در روستای «بونه گز» در اطراف بوشهر خارج شده بودند، ماموران گارد محیط زیست بوشهر وارد عمل شده و انها را به همراه بازهای شکاری شان دستگیر کرده اند .

این منابع خبری می افزایند از این رو اتابک زاده ، مدیر کل محیط زیست استان بوشهر به درخواست محمد جواد محمدی زاده ،رییس سازمان محیط زیست بلافاصله به تهران می آید تا در این باره توضیح دهد. چرا که گفته می شود این افراد با هماهنگی سازمان محیطزیست وارد کشور شده بودند. اما بهروز اتابک زاده در گفتگو با خبرنگار سبزپرس، این خبر را تکذیب کرد و گفت: هیچ کس دستگیر نشده و من قویا این موضوع را تکذیب می کنم . این افراد سرمایه گذار بودند و کسانی که این اخبار را منتشر می کنند نه انقلاب را دوست دارند و نه نظام را!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اساسا درگیری در منطقه با شیوخ عرب رخ داده یا خیر گفت: هیچ بگیر و ببندی نبوده و هر هفته سرمایه گذاران زیادی به بوشهر می آیند تا دربخش نفت و پتروشیمی و هتل سازی و ... سرمایه گذار کنند و ما کسی را دستگیر نکردیم! وی در پاسخ به این پرسش که شما الان تهران هستید یا خیر گفت: من تهران هستم ولی هر تهران آمدنی به معنی این نیست که ما بگیر و ببند داشته ایم .وظیقه ما فقط درگیر شدن و دستگیر کردن نیست و یکی از سیاست های ما توسعه محیط زیست و استقبال از سرمایه گذاران خارجی است

اوهمچنین افزود: ما از تمامی سرمایه گذاران داخلی و خارجی دعوت می کنیم تا در راستای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری مدیریت مناطق همکاری کنند .

این اظهارات در حالی مطرح می شود که چند روز پیش از این اتابک زاده در گفتگو باسبزپرس اظهار داشته بود که همکاران ما گروه های متعددی در سطح استان تشکیل داده اند که به صورت شبانه روزی در حال گشت و کنترل مناطق هستند و با هر گونه اقدام به شکار یا زنده گیری هوبره و همچنین قوش بازی در سطح استان به شدت برخورد خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos