پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مقررات سخت گیرانه دنیزلی در اردوگاه پرسپولیس/ همه چیز ممنوع حتی شوخی

جهان ورزش: شما بازیکنان حرفه ای هستید و باید تا ساعت 3 در اختیار باشگاه باشید مثل یک کارمند\" این تنها بخشی از قوانین جدید آقا مصطفی برای پرسپولیس جدید است . او از روزی که به تیم پرسپولیس آمده قوانین مختلفی را در باشگاه وضع کرده که بازیکنان را محدود می کند . دنیزلی به عنوان یک مربی حرفه‌اي،قصد دارد اصول حرفه ای را در تيم پياده كند و بازيكنان هم چون حرفه‌اي هستند بايد با اين قضيه كنار بيايند.
مصطفی دنیزلی در اولین تمرین پرسپولیس تنها روی صندلی نشست و کار بازیکنانش را نظاره كرد. دنیزلی اما در دومین جلسه تمرینی این تیم تماشاگران و رسانه ها را از تمرین دور کرد تا آرامش مورد نیاز به تیم برگردد. دنیزلی که نسبت به شلوغی تمرین و عدم تمرکز بازیکنان خیلی حساس است، بازیکنان جوان تیم را که به نظرش در حد این تیم نیستند و نمی توانند به او در ادامه لیگ و بازی ها کمک کنند کنار گذاشت تا تمرين هم خلوت‌تر شود. دنیزلی در دومین اقدام عجیب خود بازیکنان پرسپولیس را پس از پایان دومین تمرین برای نهار بیرون برد و یک روز را با آنها گذراند. علی کریمی به عنوان کاپیتان وقتی به برنامه های بعد از ظهر این تیم اعتراض کوچکی کرد دنیزلی او را به آرامش فرا خواند و نگذاشت دامنه این اعتراض به بازیکنان دیگر بکشد. ظاهرا كريمي گفته بود كه در ترافيك تهران نيازي به رفتن به رستوران نيست كه شنيده مي‌شود دنيزلي هم جواب داده هر كس با اين برنامه‌ها مشكل دارد به تمرين نيايد. کارشناسان دلیل این کار دنیزلی را متعهد كردن بازیکنانش به قرارداد حرفه ای و اینکه بازیکنان باید تا بعد از ظهر مانند یک کارمند در اختیار باشگاه باشند، می دانند.
دنیزلی در این روزها بیشتر روی مسائل روحی و روانی کار می کند تا این تیم را از شرایط ابتدایی اش جدا کند. خیلی از بازیکنان پرسپولیس با توجه به سخت گیری های این مربی ترک تبار از این وضعیت ناراضی هستند اما دنیزلی در همان ابتدا با دیسیپلین خود دهان همه را بست. دنیزلی حتي تمام حرکات بازیکنانش در بیرون از زمین را نيز زیر نظر دارد. او کاملا می داند بازیکنانش شب قبل از تمرین در چه وضعیتی قرار دارند. مورد دیگر به نوع تمرینات برمی گردد. دنیزلی در حین تمرین بسیار جدی است و از بازیکنان هم می خواهد فقط به دستورات عمل کنند و از انجام هرگونه اضافه کاری بپرهیزند. خنده و شوخی در حین تمرین کاملا ممنوع است و با بازیکن خاطی برخورد جدی می کند. دنیزلی که مشهور به سخت گیری است موارد دیگری را هم به بازیکنان متذکر شده است. با حضور دنیزلی از پاداش های سابق نیز دیگر خبری نیست. این شاید بدترین خبر برای بازیکنان باشد. دنیزلی به بازیکنان اعلام کرده تا زمانی که نتایج خوبی به دست نیاورند نمی توانند از مزایا و پاداش برخوردار شوند. دنیزلی پرداخت پاداش به بازیکن را تحت کنترل خود درآورده و قرار است تا زمانی که خودش اعلام نکرده به کسی پاداش داده نشود. دنیزلی به بازیکنانی که کم کاری کنند هم هشدار جدی داده است. او در یک تهدید کاملا جدی اعلام کرده بازیکنی که بخواهد در تیم تحت نظارت او کوچکترین تخطی و کم کاری كند بدون درنگ اخراج می شود. این مسئله شاید به دورانی که در پرسپولیس در لیگ ششم حضور داشته برگردد که فکر می کند بازیکنانی در تیم او بودند باعث شدند او نتواند تنیجه بگیرد

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی