پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

بهروز صفاريان و محمد اصفهاني باز هم در كنار هم؛ بازگشت تيم وي‍ژه

موسیقی ما: محمد اصفهانی و بهروز صفاریان ترانه تیتراژ سرال  جدید مهدی فخیم زاده را با شعری از «روزبه بمانی» ساخته و آماده پخش كرده اند. این سرالا «تكیه بر باد» نام دارد و مهدی فخیم زاده نیز در راس آن قرار دارد. ملودی این اثر توسط مهدی یغمائی ساخته شده و نكته جالب این اثر همكاری مجدد اصفهانی و صفاریان پس از سالهاست. اتفاقی كه به اندازه كافی می تواند جالب توجه باشد.
همكاری اصفهانی و صفاریان در سال 81 و آلبوم «فاصله» موج نو و جدیدی را در عرصه موسیقی پاپ در پی داشت. اتفاقات خوبی كه برای این آلبوم و سبك آن رخ داد باعث شد كه روند عمر هنری بهروز صفاریان تغییراتی اساسی را به خود ببیند و او بیشتر و بیشتر در بین اهالی موسیقی مورد توجه قرار بگیرد. اصفهانی و صفاریان آخرین بار یك سال و نیم پس از انتشار آلبوم «فاصله» در كنار هم دیده شدند و همكاری مشتركشان ادامه داشت. موفقیت های گسترده ای كه این آلبوم برای صفاریان رقم زده بود باعث شد كه او به شدت سرگرم كارها و پیشنهادات جدید شود و همین باعث قطع همكاری اش با دكتر اصفهانی شد.

صفاریان در طول این سالها بعضا چنان حاشیه ساز بوده كه نام او در راس جامعه موسیقی به عنوان كسی كه همیشه و تحت هر شرایطی اعتراض اش را مخفی نگه نمی دارد، عنوان می شود. اتفاق‌هایی از قبیل گفتگوی جنجالی او و رضا رشید پور در برنامه زنده «شب شیشه ای»، همكاری موفق اش با فریدون آسرایی و تولد آلبوم «غریبه» و جنجالهایی كه در مورد كنسرت های فریدون با صفاریان در كیش و تهران شد، نمونه های عینی حاشیه های اطراف این موزیسین صاحب نام است كه همیشه اظهار نظرهایش در جامعه موسیقی به شدت با واكنش رو به رو می شود.

«تكیه بر باد» سریالی است كه قرار بوده در ماه مبارك رمضان امسال پخش شود ولی به دلایلی این اتفاق نیفتاده و پخش اش به بهمن ماه موكول شده است. پیشنهاد همكاری این دو بزرگ بازار موسیقی هم از اردیبهشت امسال صورت گرفته كه با توافق دو طرف كار ساخته و تولید شده و حتی تحویل عوامل نیز شده است.

ترانه كار مضمونی عاشقانه – اجتماعی دارد و روزبه بمانی باز هم با حضور در یک برنامه تلویزیونی بحث ممنوع الكار بودن اش در بازار موسیقی كشور را تحت تاثیر قرار داد. او تمام قطعات آلبوم جدید احسان خواجه امیری را هم سروده كه این آلبوم تا دو ماه دیگر در بازار موسیقی كشور منتشر خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos