پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

آغاز فاز نخست اولين ناحيه سبز تهران

ايرن: جلسه آغاز فاز نخست اولين ناحيه سبز نهران با حضور مديران ارشد شهرداري و جمع کثيري از فعالان حوزه محيط زيست در ناحيه شش منطقه يک شهرداري تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري محيط زيست ايران به نقل از روابط عمومي ستاد محيط زيست و توسعه پايدار مهندس محمد هادي حيدرزاده رييس ستاد محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران در اين نشت اجراي طرح ناحيه سبز در منطقه 1 را اولين طرح ناحيه سبز برتر زيست محيطي در خاورميانه دانست و گفت : اجراي طرح فوق جزء اقدامات ارزنده شهرداري تهران به شمار مي آيد.
وي در ادامه ضمن در خواست از همکاري کليه بخش هاي شهرداري در اجراي موفق برنامه مذکور اظهار کرد ناحيه سبز، 18 محور دارد که مهمترين آنها مديريت پسماند، استفاده از انرژي هاي پاک، رسيدن به استاندارهاي جهاني فضاي سبز، حفظ و صيانت از محيط زيست شهري و مبارزه با آلودگي هاي محيط زيستي، استاندارد سازي و ارزيابي در حوزه محيط زيست براي رسيدن به توسعه پايدار دانست.
حيدرزاده در ادامه با اشاره به اين که پروژه فوق در 3 فاز اجرا مي شود افزود در فاز اول که اين طرح در حال اجرا است آموزش و اطلاع رساني محور اصلي برنامه براي ارتقاء سطح دانش و فرهنگ زيست محيطي شهروندان سطح ناحيه بوده که طبق تفاهم نامه منعقد شده بين شهرداري تهران و آموزش و پرورش منطقه يک مقرر شده اين اطلاع رساني و آموزش در سطح ناحيه شش منطقه يک اجرا شود .
وي در ادامه از تشکيل سه کميته آموزش ،پژوهش و اجرا براي ارائه يک طرح راهبردي جهت استفاده از نقطه نظرات کارشناسي در حوزه فوق خبر داد .
رييس ستاد محيط زيست و توسعه پايدار در ادامه گفت بعد از اجراي موفقيت آميز اين طرح در ناحيه شش منطقه يک باارائه يک طرح جامع اين برنامه در تمامي مناطق 22 گانه شهر تهران اجرايي مي شود.
در ادامه جناب آقاي گلي مدير پروژه ناحيه سبز ضمن گزارش از اقدامات انجام شده ي طرح در نواحي سبز جهان برنامه هاي که قرار است بزودي در سطح شهر تهران اجرا شود اشاره نمود .

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos