پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

نایب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست : کارشناسان معرفی شوند، تحقیق و تفحص آغاز می‌شود

سبزپرس – گروه قوای سه گانه: نایب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست، از معرفی کارشناسان برای آغاز کار تحقیق و تفحص از محیط زیست تا دو هفته آینده خبر داد و اعلام کرد:‌ اگر کارشناسان از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس معرفی شوند، کار تحقیق و تفحص از محیط زیست هم آغاز می‌شود.

به گزارش سبزپرس و به نقل از خانه ملت: «وکیل سپه‌اجیرلو» درباره روند فعالیت‌های کمیته تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست، گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس قرار است کارشناسانی را برای انجام امور کارشناسی به کمیته معرفی کند که هنوز این معارفه صورت نگرفته است.
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آغاز کار کارشناسی کارشناسان مرکز پژوهش‌ها نیاز به مجوز رئیس کمیته تحقیق و تفحص دارد از معرفی کارشناسان تا دو هفته آینده خبر داد.
سپه‌اجیرلو افزود:‌ پس از معرفی کارشناسان نشست‌های تخصصی کمیته برای مشخص کردن محورهای اصلی و فرعی تحقیق و تفحص برگزار می‌شود.
وی مشکل اصلی سازمان حفاظت از محیط زیست ایران را کمبود اعتبار برشمرد و ادامه داد: تنها ۰.۱۸ درصد از بودجه کل کشور به محیط زیست اختصاص دارد در حالی که این درصد در کشورهای توسعه یافته به بیش از دو درصد در بودجه‌های سالانه می‌رسد.
سپه‌اجیرلو با بیان این که نقاط ضعف سازمان حفاظت از محیط زیست در این تحقیق و تفحص بررسی می‌شود، تأکید کرد: هدف از انجام این تحقیق و تفحص تقویت سازمان محیط زیست کشور است.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: علت اصلی تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست عدم کارآیی مطلوب آن است که در این تحقیق و تفحص سعی می‌شود علت‌های ناکارآمدی سازمان حفاظت از محیط زیست بررسی شود.
تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست کشور در نشست علنی هفته اول خرداد با رأی مثبت نمایندگان کلید خورد و حال پس از گذشت نزدیک به سه ماه، اعضای کمیته تحقیق تفحص برای هماهنگی امور برگزار تنها یک نشست برگزار کرده‌اند؛ این در حالی است که به گفته سپه‌اجیرلو کمیته تحقیق و تفحص قصد دارد تا پایان عمر مجلس هشتم گزارش تحقیق و تفحص را به صحن بیاورد.
«احمدعلی کیخا» نماینده مردم زابل و زهک به عنوان رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست انتخاب شده، همچنین «وکیل سپه اجیرلو» نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار و «قاسم محمدی» نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین به عنوان نایب رئیسان و «اقبال محمدی» نماینده مردم مریوان و سروآباد دبیر این کمیته شده است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos