پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

دستگاه ها گزارش خود را درباره مقابله با زمین‌خواری ارائه دادند

دستگاه ها گزارش خود را درباره مقابله با زمین‌خواری ارائه دادند

به گزارش سبزپرس، کمیسیون اصل ۹۰ امروز میزبان نمایندگانی از قوه قضائیه، دولت، مجمع تشخیص مصلحت نظام و سازمان‌های درگیر در موضوع حفاظت از منابع طبیعی و جنگل‌ها بود که برای بررسی راهکارهای مقابله با زمین‌خواری و نحوه واگذاری و تملک اراضی طبیعی به این کمیسیون آمده بودند.

   عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران، سلاجقه رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و نمایندگان نیروی انتظامی، سازمان بازرسی کل کشور و مجمع تشخیص مصلحت نظام از جمله مهمانانی بودند که در این نشست گزارشی از وضعیت تملک اراضی متعلق به منابع طبیعی و نحوه مقابله با پدیده زمین‌خواری ارائه کردند.

   نشست امروز در کمیسیون اصل ۹۰ پیش‌درآمدی بر طرح «آمایش سرزمین برای بررسی راهکارهای مبارزه با زمین‌خواری و آسیب دیدن منابع طبیعی» بود.

   در این نشست «علی اکبر جلالی» که به نمایندگی از کمیسیون زیربنایی مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه حاضر شده بود، کمبود نیروی انسانی برای مقابله با پدیده زمین‌خواری و تهدیدکنندگان منابع طبیعی را یکی از مهمترین مشکلات مبارزه با زمین‌خواری خواند و گفت: ۱۳۰ میلیون هکتار از منابع طبیعی تنها با حدود ۲ هزار نفر نیرو محافظت می‌شوند که این به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

   «علی سلاجقه» رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز که در این جلسه حضور داشت، پس از سخنان نماینده مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ۸۵ درصد از کل کشور تحت نظر سازمان جنگل‌ها و مراتع قرار دارد، تاکید کرد: زمان آن رسیده است که با همفکری میان قوای مختلف درباره مخاطراتی که دنیا و کشور ما را تهدید می‌کنند، چاره‌اندیشی کنیم.

   وی وجود پدیده‌هایی مانند ریزگردها، سیلاب، خشکسالی و بلایای طبیعی را حاصل بی‌توجهی به محیط‌ زیست اعلام کرد و خواستار تخصیص اعتبارات کافی برای حفاظت از محیط ‌زیست کشور شد.

   سلاجقه با بیان اینکه ۱۲۵ میلیون هکتار از منابع طبیعی کشور تا به امروز سنددار شده‌اند، از احتمال بروز برخی اشتباهات در ثبت این سندها به نام سازمان منابع طبیعی خبر داد و گفت: سازمان آماده است که اشتباهاتی را که تا امروز در تصرف زمین‌ها اتفاق افتاده اصلاح کند.

   وی همچنین خواستار نهایی شدن هر چه سریع‌تر قانون جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور شد و تصریح کرد: سازمان جنگل‌ها و مراتع نیازمند کمک مجلس چه در بخش قانون‌گذاری و چه در بخش جذب نیروی انسانی است.

   نماینده نیروی انتظامی نیز در این نشست تداوم پدیده زمین‌خواری در کشور را به دلیل برخورد نکردن با دانه‌درشت‌ها دانست و گفت: قانون و لوازم اجرایی قانون هر چه سریع‌تر باید برای مقابله با زمین‌خوارها اصلاح شود تا برخورد با پدیده زمین‌خواری قاطع و پیشگیرانه باشد.

   وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش حریق در جنگل‌های کشور داشته‌ایم، تصریح کرد: تخریب در منابع طبیعی تنها به معنای زمین‌خواری نیست؛ بلکه آسیب زدن به جنگل‌ها و مراتع هم تخریب محسوب می‌شود.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos