پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تأثیر باورهای معنوی در پیشگیری و درمان سرطان

كسانی كه متدین هستند چون دین بدون معناگرایی معنا ندارد و اصلاً هیچ دینی در دنیا وجود ندارد كه به خدا معتقد نباشد و دین‌های ابراهیمی نیز كه تكلیفشان مشخص است یك چیزی به نام خدا را می‌پذیرند و در قالب خدای نادیده برنامه‌ریزی می‌كنند و در مجموع دینداری روش آسان معنوی‌گرا عنوان می‌شود.

 رئیس مركز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی گفت: تقویت اصول معنوی و معناگرایی در پیشگیری و حتی درمان بیماری‌ها از جمله سرطان موثر است و گاهی حتی معجزه می‌كند.
محمداسماعیل اكبری اظهار داشت: بحث معنویت و درمان بیماری‌های مزمن باید بسیار مورد توجه قرار گیرد البته در بحث معنویت شاید چند تصور اشتباه صورت پذیرد زیرا در مسئله معنویت زیاد به دین كار نداریم بلكه آدم می‌تواند معناگرا باشد اما متدین نباشد.
 
وی افزود: كسانی كه متدین هستند چون دین بدون معناگرایی معنا ندارد و اصلاً هیچ دینی در دنیا وجود ندارد كه به خدا معتقد نباشد و دین‌های ابراهیمی نیز كه تكلیفشان مشخص است یك چیزی به نام خدا را می‌پذیرند و در قالب خدای نادیده برنامه‌ریزی می‌كنند و در مجموع دینداری روش آسان معنوی‌گرا عنوان می‌شود.
 
اكبری تصریح كرد: لذا ما واقعاً داریم در این زمینه كار می‌كنیم و جواب‌های معجزه‌‌آسایی از مبانی دینی را دیدیم كه مبانی دینی را وقتی به بیماران به وسیله متخصصان مربوطه آموزش می‌دهیم از جمله بیماران چگونه توكل كنند و شكر كنند زیرا خیلی‌ها واقعا آگاه نیستند چگونه شكرگزار باشند چون ما روزی شاید هزار بار بگوییم شكر ولی سودی از این شكرگزاری نمی‌بریم و حال اگر به طور صحیح شكرگزار باشیم سود آن را نیز می‌بریم و اگر درست توكل، صبر و توسل كنیم بهره‌های زیادی خواهیم برد.
 
رئیس مركز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی ادامه داد: ما همیشه می‌گوییم «ان الله مع‌الصابرین» و حال باید چگونه صبر كنیم زیرا صبر نیز روش و متدولوژی خود را دارد و اگر درست صبر كنیم بهره‌ خود را خواهیم برد و حال این روش‌ها مبانی دینی و علمی و حرف‌های به روز دنیا به حساب می‌آیند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos