پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

محله ای که بعد از غروب آفتاب برای زنان ناامن است

به نقل از بولتن مارلیک و محله سرآسیاب مارلیک نامی ناآشنا برای مردم استان البرز و حاشیه جنوب غربی تهران نیست سالهاست منطقه سرآسیاب مارلیک با وجود مردمی مومن و زحمتکش دچار بلای وجود اراذل و اوباش و تبهکاران و فروشندگان مواد مخدر و سیل معتادینی می باشد که آسایش را از مردم و کسبه آن گرفته اند و ترس و نگرانی از درگیریهایی منجر به جرح و ضرب دغدغه هر روز مردم این مناطق شده است .

محله نا امن برای زنان

امروز به گفته شاهدین آژانسهای اتومبیل از مناطق دیگر خودرو برای این مناطق در اختیار مسافر قرار نمی دهند و خیابان کاشانی و تعدادی دیگر از خیابانهای مارلیک را خطرناک اعلام کرده اند .به گفته شاهدین زنان و دختران در این محلات بعد از غروب آفتاب دیگر امنیتی نداشته و متاسفانه شاهدین مطالبی را می گفتند که تنها می توان برای مسئولین مربوطه گفت .حضور موتورسوارانی با قمه که فروشندگان مواد مخدر هستند که در محلات شلوغ مارلیک راه بندان درست کرده و با فحاشی های رکیک درگیریهای مختلف درست می کنند دغدغه هر روزه مردم این محلات است.
و معتادین و فقرایی که در خیابانها در سطلهای زباله بدنبال لقمه نانی هستند ......

نمونه یک درگیری اراذل و اوباش در شب و روز گذشته

از میان صدهها درگیری که مردم محل برای خبرنگار ما شرح می دادند شب گذشته خبرنگار بولتن نیوز در محله سرآسیاب مارلیک خیابان آیت الله کاشانی شاهد حمله گروهی اراذل و اوباش با قمه و چماق و سنگ به خانه های مردم بی دفاعی بود که صدای گریه و ناله زنان و کودکانشان دل هر آدم با غیرتی را به درد می آورد خانواده هایی که هیچ گناهی برای آنها متصور نبود و تنها گناهشان شاید زندگی در محله ای است که امنیت ندارد.
اراذل و اوباشی که مست کرده و با عربده کشی ترس و دلهره را در دل تک تک کاسبین و مردم محل انداخته اند و متاسفانه بعد از درگیری براحتی متواری می شوند و نیروی انتظامی بعد از درگیریها حضور پیدا می کند و بسیاری از مردم محل به علت ترس جرات هیچگونه شکایتی را ندارند .
 

محله نا امن برای زنان


بر اساس خبرنگار بولتن نیوز روز گذشته بعد از درگیری و قمه کشی گروهی تقریبا ده تا پانزده نفره در خیابان کاشانی محله سرآسیاب مارلیک و حضور نیروی انتظامی و تهیه استشهادی که معمولا بقول مردم محل تاثیری هم ندارد بعد از خروج نیروی انتظامی مجدادا درگیری دیگری با قمه در همان محل صورت پذیرفت.
به نظر می سد نیروی انتظامی برای اینگونه محلات خصوصا خیابان کاشانی باید چاره ای بیاندیشد و با حضور مداوم و پایگاه ثابت نسبت به برخورد با اراذل و اوباش اقدامی قاطع داشته باشد.

امنیت مهمترین مولفه ثبات نظام اجتماعی
لازم بذکر است امروز امنیت از مهمترین مولفه های یک جامعه پیشرفته و متدین می باشد و یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی برقراری امنیت در تمام نقاط ایران عزیز است و در همین رابطه به نظر می رسد با توجه به حضور اکثریت مجرمین و گروههای تبهکاری در حاشیه های شهر تهران خصوصا استان البرز و عدم برخورد قاطع نیروی انتظامی به علت نداشتن نیروی کافی توان اعمال قانون را در استان البرز و حاشیه های تهران ندارد می بایست سازمانهای اطلاعاتی اعم از سازمان اطلاعاتی سپاه و بسیج و وزارت اطلاعات برای شناسایی همه اراذل و اوباش و گروههای تبهکاری و باندهای مافیایی مواد مخدر به کمک نیروی انتظامی زحمت کش آمده و نیروی انتظامی نیز با کمک نیروی های مردمی در بسیج با برخورد قاطع ودستگیری اراذل و اوباش و تبهکارانی که حاشیه تهران را به بهشت جنایتکاران و گروههای تبهکاری تبدیل کرده اند آنها را برای برخورد قاطع قضایی تحویل قوه محترم قضاییه بدهند و قوه قضاییه نیز با توجه به رهنمودهای ریاست محترم قوه قضایی در خصوص برخورد قاطع با گروههای تبهکاری و خصوصا اراذل و اوباشی که محلات را ناامن می کنند و اثرات بسیار مخرب وجود اینگونه گروهها در جامعه با قاطعیت با آنها برخورد کرده و با ارائه احکامی قاطع و انقلابی نعمت امنیت را به این مناطق بازگردانده تا مردم خوب منطقه لذت امنیت را چشیده و ما شاهد امنیت پایدار در همه نقاط ایران عزیز و خصوصا حاشیه های تهران باشیم.

محله نا امن برای زنان


به زودی گزارش کاملی از وضعیت اخلاقی و ناامنی های اجتماعی در مناطق مختلف حاشیه های غرب تهران خصوصا فردیس و... ارائه خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos