پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

محله ای که بعد از غروب آفتاب برای زنان ناامن است

به نقل از بولتن مارلیک و محله سرآسیاب مارلیک نامی ناآشنا برای مردم استان البرز و حاشیه جنوب غربی تهران نیست سالهاست منطقه سرآسیاب مارلیک با وجود مردمی مومن و زحمتکش دچار بلای وجود اراذل و اوباش و تبهکاران و فروشندگان مواد مخدر و سیل معتادینی می باشد که آسایش را از مردم و کسبه آن گرفته اند و ترس و نگرانی از درگیریهایی منجر به جرح و ضرب دغدغه هر روز مردم این مناطق شده است .

محله نا امن برای زنان

امروز به گفته شاهدین آژانسهای اتومبیل از مناطق دیگر خودرو برای این مناطق در اختیار مسافر قرار نمی دهند و خیابان کاشانی و تعدادی دیگر از خیابانهای مارلیک را خطرناک اعلام کرده اند .به گفته شاهدین زنان و دختران در این محلات بعد از غروب آفتاب دیگر امنیتی نداشته و متاسفانه شاهدین مطالبی را می گفتند که تنها می توان برای مسئولین مربوطه گفت .حضور موتورسوارانی با قمه که فروشندگان مواد مخدر هستند که در محلات شلوغ مارلیک راه بندان درست کرده و با فحاشی های رکیک درگیریهای مختلف درست می کنند دغدغه هر روزه مردم این محلات است.
و معتادین و فقرایی که در خیابانها در سطلهای زباله بدنبال لقمه نانی هستند ......

نمونه یک درگیری اراذل و اوباش در شب و روز گذشته

از میان صدهها درگیری که مردم محل برای خبرنگار ما شرح می دادند شب گذشته خبرنگار بولتن نیوز در محله سرآسیاب مارلیک خیابان آیت الله کاشانی شاهد حمله گروهی اراذل و اوباش با قمه و چماق و سنگ به خانه های مردم بی دفاعی بود که صدای گریه و ناله زنان و کودکانشان دل هر آدم با غیرتی را به درد می آورد خانواده هایی که هیچ گناهی برای آنها متصور نبود و تنها گناهشان شاید زندگی در محله ای است که امنیت ندارد.
اراذل و اوباشی که مست کرده و با عربده کشی ترس و دلهره را در دل تک تک کاسبین و مردم محل انداخته اند و متاسفانه بعد از درگیری براحتی متواری می شوند و نیروی انتظامی بعد از درگیریها حضور پیدا می کند و بسیاری از مردم محل به علت ترس جرات هیچگونه شکایتی را ندارند .
 

محله نا امن برای زنان


بر اساس خبرنگار بولتن نیوز روز گذشته بعد از درگیری و قمه کشی گروهی تقریبا ده تا پانزده نفره در خیابان کاشانی محله سرآسیاب مارلیک و حضور نیروی انتظامی و تهیه استشهادی که معمولا بقول مردم محل تاثیری هم ندارد بعد از خروج نیروی انتظامی مجدادا درگیری دیگری با قمه در همان محل صورت پذیرفت.
به نظر می سد نیروی انتظامی برای اینگونه محلات خصوصا خیابان کاشانی باید چاره ای بیاندیشد و با حضور مداوم و پایگاه ثابت نسبت به برخورد با اراذل و اوباش اقدامی قاطع داشته باشد.

امنیت مهمترین مولفه ثبات نظام اجتماعی
لازم بذکر است امروز امنیت از مهمترین مولفه های یک جامعه پیشرفته و متدین می باشد و یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی برقراری امنیت در تمام نقاط ایران عزیز است و در همین رابطه به نظر می رسد با توجه به حضور اکثریت مجرمین و گروههای تبهکاری در حاشیه های شهر تهران خصوصا استان البرز و عدم برخورد قاطع نیروی انتظامی به علت نداشتن نیروی کافی توان اعمال قانون را در استان البرز و حاشیه های تهران ندارد می بایست سازمانهای اطلاعاتی اعم از سازمان اطلاعاتی سپاه و بسیج و وزارت اطلاعات برای شناسایی همه اراذل و اوباش و گروههای تبهکاری و باندهای مافیایی مواد مخدر به کمک نیروی انتظامی زحمت کش آمده و نیروی انتظامی نیز با کمک نیروی های مردمی در بسیج با برخورد قاطع ودستگیری اراذل و اوباش و تبهکارانی که حاشیه تهران را به بهشت جنایتکاران و گروههای تبهکاری تبدیل کرده اند آنها را برای برخورد قاطع قضایی تحویل قوه محترم قضاییه بدهند و قوه قضاییه نیز با توجه به رهنمودهای ریاست محترم قوه قضایی در خصوص برخورد قاطع با گروههای تبهکاری و خصوصا اراذل و اوباشی که محلات را ناامن می کنند و اثرات بسیار مخرب وجود اینگونه گروهها در جامعه با قاطعیت با آنها برخورد کرده و با ارائه احکامی قاطع و انقلابی نعمت امنیت را به این مناطق بازگردانده تا مردم خوب منطقه لذت امنیت را چشیده و ما شاهد امنیت پایدار در همه نقاط ایران عزیز و خصوصا حاشیه های تهران باشیم.

محله نا امن برای زنان


به زودی گزارش کاملی از وضعیت اخلاقی و ناامنی های اجتماعی در مناطق مختلف حاشیه های غرب تهران خصوصا فردیس و... ارائه خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos