پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

 


فروردین: امروز دوست دارید که بیرون رفته و کمی خوش بگذرانید، هر چند که ممکن است اتفاقاتی رخ بدهد که از اختیار شما خارج باشد. شما دقیقا می دانید که چه چیزی میخواهید اما ممکن است با خود فکر کنید چیزی که الان بدست آورده اید، دقیقا آن چیزی که میخواهید نیست! تفاوتی که بین خواسته و آرزوهایتان و اتفاقاتی که در واقعیت رخ می دهد را بپذیرید چرا که برای شما مفید خواهد بود. به احساست خود اهمیت بدهید، بخش مهمی از خوشبختی و آرامش شما در بلند مدت، توجه به احساست تان می باشد.

 

اردیبهشت: شما میدانید که چه چیزی میخواهید به دیگران بگویید اما ممکن است در بیان کردن صحبت هایتان، بیش از حد به  احساس تان توجه نمایید. بخشی از مشکل به این نکته برمی گردد که شما فقط به رویاهایتان فکر کرده و هرکاری را که انجام می دهید را توجیه میکنید. اگر کمی از احساسات و رویاهایتان فاصله بگیرید، آزادی بیشتری بدست خواهید آورد. فقط این نکته را در ذهن خود داشته باشید که اگر عمل یا کاری را انجام می دهید اجازه ندهید که رویاهایتان شما را به دام بیاندازند!

 

خرداد: شما مشتاقانه منتظر روزهای آینده هستید تا کار و عمل جدیدی را آغاز نمایید اما قبل از هر شروعی، ابتدا برنامه و اهداف خود را نهایی کنید. این کاری که در ذهن دارید یک سرگرمی و تفریح نیست پس نباید بدون فکر و برنامه قبلی، آن را آغاز کرد. ماه به نهمین خانه خود یعنی ماجراجویی و مخاطره وارد می شود و شما باید افق دیدتان را گسترش داده تا خطری تهدیدتان نکند. برای حل و فصل مسائل راه ساده ای وجود ندارد، با یک استراتژی خلاقانه می توانید به اهداف خود برسید.

 

تیر: شما از لحاظ احساسی و عاطفی همیشه سعی کرده اید که به شخص مورد علاقه تان نزدیک بوده و تمام تلاش خود را برای پرورش و تقویت احساست خود بکار گرفته اید اما ممکن است احساس کنید که شخصی به تازگی در برابرتان قرار گرفته است. ممکن است کمی عقب نشینی بکنید اما این عقب نشینی بخاطر رسیدن به هدف تان می باشد.

 

مرداد: امروز یک گفتگوی عجیب و مرموز بین شما و یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی تان بوجود می آید که اطلاعاتی که فکر می کردید باید بدانید را به شما منتقل خواهد کرد. شاید ناراحت شوید چرا که نمی توانید آنگونه که میخواهید پاسخ و واکنش مورد انتظار خود را ارائه دهید. به خاطر داشته باشید که شما توانایی کنترل کردن هر آنچه که اتفاق می افتد را ندارید. قبل از نتیجه گیری در هرموضوعی کمی وقت بگذارید و آن را به خوبی بررسی نمایید.

 

شهریور: امروز بی حوصله و کسل هستید و نمی خواهید که کارهای روزمره را از همان راه های قبلی انجام بدهید، سعی می کنید راه و روش های جدید را تجربه کرده تا کمی هیجان داشته باشید. اگر موضوعی به درازا انجامیده و طولانی شده است نگران نباشید، زمان در حال هدر رفتن نیست، در حقیقت شما با این اتفاقات چیزهای زیاد و ارزشمندی خواهید آموخت که در آینده به کمک تان خواهند آمد.

 

مهر: شما امروز تمایل دارید که روز خود را با دوست نزدیکتان سپری بکنید چرا که شور و شوق او نیز به شما منتقل شده و یک روز خوب را تجربه خواهید کرد. نگران هستید که اتفاقی در زندگی تان رخ بدهد و ناگهان همه چیز را بهم بریزد. با این حال نیازی به نگرانی نیست، سعی کنید زمانی برای به آرامش رسیدن خود پیدا نمایید. به لذت بردن از زندگی فکر کرده و نگران اتفاقاتی که مشخص نیست رخ می دهند یا خیر، نباشید.

 

آبان: اگر امروز موضوعی با قلب و احساس شما مطابق نباشد، عصبی خواهید شد و تعادل روحی خود را از دست خواهید داد. این حالت شما به معنی گارد گرفتن و حمله کردن به دیگران نیست بلکه فقط بخاطر نگرانی و اضطرابی است، که دارید. اینکه الان شخصی غیرمنعطف هستید شاید این حس را درون تان ایجاد کند که از همه چیز دلسرد شده اید اما این می تواند به شما کمک کند که حرف تان را به راحتی زده و از فشارهایی که برروی شما قرار داد بکاهد. یک سورپرایز ویژه و غیر منتظره خیلی بهتر از چیزی است که انتظار آن را می کشید، پس منتظر سورپرایز خود باشید!

 

آذر: چیزهای زیادی برای انجام دادن و یا تجربه کردن وجود دارد اما با زمان محدودی که در اختیار دارید باید کنار بیایید. سعی کنید قبل از دیر شدن، قرار ملاقات هایی که دارید به تعویق انداخته یا آنها را لغو نمایید. به طور کلی امروز، مشغله زیادی خواهید داشت.

 

دی: با توجه به اینکه هفته گذشته کمی مشغله داشتید و سرتان شلوغ بوده، امروز دوست دارید که بیشتر در خانه بمانید. اگر دقیقا بدانید که چه کاری بهتر است انجام دهید برای شما مفید تر خواهد بود تا اینکه صبر کرده و ببینید چه چیزی پیش خواهد آمد. اینکه بتوانید درستی و کمال خود را حفظ نمایید، خیلی مهم است، مرزهای جدیدی برای خود وضع کرده و کارهایی که به شما احساس خوبی می دهد را تجربه نمایید.

 

بهمن: با ورود ماه به نشانه شما، امروز ممکن است احساس نیاز بیشتری داشته باشید اما متاسفانه خانواده و دوستان تان، متوجه این نیاز شما نخواهند شد و در نتیجه نمی تواند کمکی به شما بکنند. تنها راه درست این است که احساسات و افکار خود را با دیگران سهیم شده و به طور واضح نیاز های خود را بیان کنید. با دیگران در تماس باشید، شرکت در فعالیت های مختلف، می تواند شما را شاد بکند.

 

اسفند: با وجود اینکه هنوز فرصت های زیادی  برای جبران گذشته وجود دارد اما شما امیدی ندارید و تمام مشکلات دنیا را برروی شانه خود احساس می کنید. این حس شما درونی است و آنها را با دیگران در میان نمی گذارید برای همین احساس تنهایی می کنید. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که با تمرکز برروی زندگی ایده آل خود و توجه به آینده، از این احساس رها شوید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos