پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

زندگی جهنمی تاوان خیانت به همسر ورابطه مخفیانه باپسرخاله

با ذوق و شوق لباس سفید عروسی پوشیدم و سر سفره عقد بله گفتم اما افسوس که گل لبخند در کمتر از چند روز روی چهره‌ام خشک شد و فهمیدم عجب غلط بزرگی کرده‌ام. من همان روز‌های اول زندگی مشترک‌مان متوجه شدم شوهرم به کریستال اعتیاد دارد و می‌خواستم موضوع را به خانواده‌ام اطلاع دهم ولی از ترس پدرم و برادرم که مثل بت زهرمار مغرور و خودخواه هستند صدایم درنیامد و سوختم و ساختم.

3 سال از زندگی سرد و بی‌روح ما گذشت و مادر‌شوهرم می‌گفت اگر یک بچه داشته باشید شوهرت به خودش خواهد آمد. اما تولد فرزندمان نیز هیچ تغییری در زندگی ما به وجود نیاورد و من که واقعا خسته و بی‌حوصله شده بودم فریب محبت‌های دروغین پسر‌خاله‌ام را خوردم. غلامعلی می‌گفت: تو حیف هستی و چرا باید سرنوشت خودت را توی خانه مردی معتاد و بی‌عاطفه بسوزانی؟ پسرخاله‌ام با این حرف‌ها و خرید کادو و هدیه توانست مرا خام کند.

زن جوان در دایره اجتماعی کلانتری نواب صفوی مشهد افزود: متاسفانه رابطه مخفیانه من و پسر‌خاله‌ام حدود یک سال ادامه یافت تا اینکه او تشویقم کرد طلاق بگیرم و به پشتوانه قول و قرارهایی که گذاشته بودیم و با آرزوهای واهی که داشتم مسؤولیت فرزندم را برعهده گرفتم و از شوهرم جدا شدم.

پس از گذشت 7 ماه با غلامعلی ازدواج کردم و زندگی مشترک ما به شادمانی آغاز شد. الان 3 سال از آن موقع می‌گذرد و ما صاحب یک پسر هم شده‌ایم اما افسوس که شک و تردید مثل موریانه روح و روانش را ویران کرده است. او مدام با تهمت‌های ناروا و زشت مرا تحقیر می‌کند و می‌گوید: تو همان کسی هستی که به راحتی تعهدات زناشویی‌ات را زیر پا گذاشتی و یک سال با من رابطه مخفیانه داشتی حالا از کجا معلوم که به این زندگی وفادار بمانی؟!

شوهرم مرا در خانه زندانی می‌کند و صبح تا ظهر که به سر کار می‌رود باید با در و دیوار حرف بزنم و بدتر از همه اینکه پسرخاله‌ام می‌خواهد هوو روی سرم بیاورد و.... زن جوان در پایان گفت: اگر در زمان ازدواج اولم خانواده‌ام تحقیقات درستی انجام داده بودند من گرفتار مردی معتاد نمی‌شدم و اگر برای رهایی از مشکلات نیز تصمیم منطقی و درستی می‌گرفتم به این حال و روز نمی‌افتادم.

گفت‌وگو با کارشناس

درباره این ماجرا نظر یکی از مشاوران ارشد خانواده در مشهد را جویا شدیم. حسین سلیمان‌پورمقدم گفت: جالب است گاهی اوقات انگار ازدواج به مراتب ساده‌تر از این کار است؟ پس لازم نیست درباره آن فکر کنید، تحقیق کنید، بپرسید، وقت بخواهید و از مشاور متخصص کمک بگیرید و...!!!‌. با این مقدمه می‌خواهیم به تمام پسران و دختران خوب و پدران و مادران مهربان و دلسوز تاکید کنیم که آیا واقعا به هر خواستگاری می‌توان با خاطری جمع بله گفت یا به سادگی و بدون انجام تحقیقات می‌توان به خواستگاری رفت؟
وطن امروز

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos