پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

ا تصويب هيئت وزيران اختصاص يافت؛ 40 میلیارد ریال اعتبار برای ارتقاء شرایط زیست محیطی استان یزد
به گزارش سبزپرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران، سازمان محیط زیست را موظف کرده است که نسبت به تامین اعتبار یک میلیارد ریال برای آموزش و تنویر افکار عمومی، شش میلیارد برای تجهیز و ساماندهی مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان، دو میلیارد ریال برای خرید ونگهداری ایستگاه سنجش آلودگی هوا و پنج میلیارد ریال برای خرید یک دستگاه خودرو سبک آتش نشانی و یک دستگاه خودرو سنگین آبرسان و سایر تجهیزات مورد نیاز برای اطفای حریق، اقدامات لازم را به عمل آورد.
بر این اساس سازمان محیط زیست مکلف است مطالعات جامع وتفصیلی حیات وحش نایبندان از محل اعتبارات سازمان و مطالعات جامع وتفصیلی پارک ملی ومنطقه حفاظت شده سیاه کوه را انجام دهد.
دولت سازمان محیط زیست مکلف کرده است تا مبلغ یک میلیارد وپانصد میلیون ریال برای احداث پنج واحد محیط بانی در مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان، سیزده میلیارد ریال جهت سرمایه گذاری در زیر ساخت‌های مورد نیاز مناطق تحت حفاظت سازمان و تقویت مناطق مذکور، پنج میلیارد ریال برای احداث مرکز اطلاع رسانی و تحقیقات محیط زیست در اردکان و پنج میلیارد برای تامین امکانات وتجهیزات مورد نیاز پارک ملی سیاه کوه را تامین کند.
بر این اساس استخدام یکصد ونود وچهار نفر نیروی انسانی و ایجاد پست های سازمانی مربوط از جمله وظایفی است که سازمان محیط زیست موظف به اجرای آن شده است.
به گزارش سبزپرس، استان یزد یکی از مهمترین استان‌های ایران در حوزه محیط زیست طبیعی است. در این استان، دستکم پنج زیستگاه قطعی یوزپلنگ آسیایی قرار دارند. منطقه حفاظت شده کوه بافق، پناهگاه‌های حیات وحش دره انجیر و نایبندان، پارک ملی سیاه کوه و منطقه شکار ممنوع بهاباد زیستگاه‌هایی هستند که تا کنون توسط پروژه بین‌المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی مطالعات حضور یوزپلنگ در آنها به انجام رسیده و وجود این گونه منحصر به فرد در این زیستگاه‌ها به اثبات رسیده است.
افزایش پاسگاه‌ها و پست‌های محیط‌بانی باعث افزایش ضریب امنیت زیستگاه‌ها و رشد و افزایش جمعیت زیستمندان در این زیستگاه‌ها خواهد شد.


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos