پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

خاتمه دادن به دعوای سگها


جدا کردن دعوای سگها یک عمل خطیر و پر ریسک است . گاهی اوقات به هر صورت شما احساس میکنید که این کار قابل تضمین است . اینجا پیشنهاداتی برای انجام آنرا میخوانید - مراقب باشید و احتیاط لازم را انجام دهید -
1. مطمئن شوید که در امنیت کامل به سر میبرید . چون هر قدر ارزش سگ شما زیاد باشد ، زندگی شما هم همانقدر ارزشمند است .2. یکی از ساده ترین راههای خامه دادن به دعوای سگها ریختن یک سطل آب یا آب پاشیدن با شلنگ بر روی آنهاست.3. دنبال چیزی بگردید که بتواند سگها را جدا کنید مثلا قسمتی مقوا کارتن ، توری و از آن برای جدا کردن سگها از خدتان استفاده کنید . یک سطل آب یا شلنگ هم میتواند همچنان مفید واقع گردد.
4. تلاش کنید تا راهی بیابید که سگها را جدا کنید . مثلا اگر در اتاق هستید بکوشید سگهای دیگر را از اتاق بیرون کنید ، به اتاق کناری بروید و در را محکم به هم بکوبید .5. اگر در ساختمان نیستید یکی از کارهایی که میتوانید برای جدا کردنشان انجام دهید اینست که بکوشید یکی از آنها را ( عزیزترشان را ) در ماشین بگذارید .6. از اسپری فلفل استفاده کنید و از استعمال آن نترسید . اما اخطارهای آن را قبلا بخوانید .7. در این گونه مواقع راجع به استفاده از سوت بلبلی هم بیاندیشید ، این کار میتواند دعوا را خاتمه دهد . سوت کشیدن در زمان جنگ سگها میتواند دعوا را پایان ببخشید . به صورت وتاه و منقطع اما مداوم در سوت بدمید .8. اگر لازم است ، ابتدای دم آنها را بگیرید و بکشید تا پاهایشان از زمین بلند شود . در این وضعیت معلق سگها خودشان دعوا کردن را کار مشکلی میابند .


نکات

* همیشه برای حفظ امنیت وقتی در بیرون از خانه هستید سگتان را قلاده بزنید . گاهی حتی تربیت شده ترین سگها هم نمیتوانند در برابر وسوسه مقاومت کنند .* اگر سگ شما تمایل به پرخاش دارد ، شما همیشه باید بکوشید او را مهار کنید و مانع او شوید .* اگر شما میخواهید یک سگ جدید بگیرید اما قبل ازین یک سگ داشته اید ، به آنها اجازه بدهید که همدیگر را با فاصله و دور از هم ولاقات کنند . این کار از صدمه زدن آنها به همدیگر جلوگیری میکند .* بهرین راه متوقف کردن دعوای سگها اینست که از اول نگذاریم اتفاق بیفتد . به دقت مواظب سگتان باشید ، و اگر حتی فکر کردید او ( یا سگ دیگری ) ممکن است پرخاشگر شود ، قبل ازینکه هر اتفاقی بیفتد به سادگی آن مکان را ترک کنید .هشدارها• اگر گاز گرفته شدید ، به بیمارستان بروید . مطمئن شدن بهتر از بعدا افسوس خوردن است .• هیچوقت بدن خودتان را بین سگها حایل نکنید . پشالو ها قادر به شناسایی شما در زمانی که در حد بالایی از هیجان قرار دارند نیستند و حتی ممکن است شما را به جای سگ دیگری گاز بگیرند . بسیاری از مرگهای انسانها بر اثر همچین حوادثی رخ داده است .• مصرف اسپری فلفل در انگلستان و بعضی دیگر از کشورها غیرقانونی است . قبل از اینکه از هر اسلحه ی دفاعی مانند این استفاده کنید بدانید آیا قوانین محلی این اجازه را به شما خواهند داد ؟• قلاده شان را نکشید . این کار شما را به محدوده ی دهان های خطرناک نزدیک تر میکند و دامنه ی بزرگی از گازهای سگها در زمانی گرفته شده که قلاده شان کشیده شده است . سگ میتواند به سرعت بچرهد و قبل ازینکه شما هیچ واکنشی نشان دهید شما را بخراشد . همچنین این راه مناسبی برای شکستگی انگشت یا مچ شماست اگر سگتان دست شما را بپیچاند .
ترجمه : dooni66
__________________


ترجمه:
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos