پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

سازمان محيط زيست کشور با کمبود محيط بان روبروست

 
ايرن: رئيس سازمان محيط زيست کشور گفت: در حال حاضر اين سازمان يک سوم نيروي محيط‌ بان مورد نياز خود را در اختيار دارد. به گزارش مهر، محمدجواد محمدي‌زاده پيش از ظهر پنجشنبه در حاشيه سفر به نيشابور و افتتاح خط توليد محصول دوغ و تصفيه‌خانه فاضلاب صنعتي يک کارخانه فرآورده‌هاي لبني افزود: اين سازمان مصمم است تا با جذب مشمولان وظيفه، قسمتي از نيروي محيط‌بان خود را تامين کند.
رئيس سازمان محيط زيست کشور گفت: تبديل وضعيت استخدامي نيروهاي قراردادي و موقت از ديگر اقدامات انجام شده در اين زمينه است.
وي ادامه داد: استفاده از نيروهاي مازاد ساير وزارتخانه‌ها نيز از ديگر برنامه‌هاي سازمان محيط‌ زيست براي افزايش محيط‌ بانان است.

رئيس سازمان محيط زيست کشور ابراز اميدواري کرد که با همت معاونت توسعه رياست جمهوري کسري نيروي محيط ‌بان و تجهيزات و امکانات مورد نياز اين سازمان نيز تامين شود.
معاون رئيس جمهور درباره برخورد با واحدهاي آلاينده صنعتي کشور گفت: به تعدادي از واحدهاي آلاينده در غالب برنامه‌اي فرصت داده شده است تا نسبت به رفع آلاينده ‌ها اقدام کنند.

رئيس سازمان محيط زيست کشور افزود: از مجموعه واحدهاي توليدي - صنعتي کشور بالغ بر هزار واحد به نوعي موضوع آلايندگي دارند که بيشتر اين واحدها در حوزه‌هاي کارخانجات فولادي، سيمان، فرآورده‌هاي لبني و صنايع شيميايي هستند.
محمدي‌زاده بيان کرد: با برخي از واحدهاي صنعتي نيز که ضوابط و مهلت قانوني تعيين شده را رعايت نکرده‌ اند نيز برخوردهاي قانوني صورت گرفته است که بيشتر شامل کارخانجاتي است که از مواد غيرمجاز استفاده مي‌کرده‌اند.
وي با توجه به رفع آلايندگي‌هاي اکثر واحدهاي داراي فرصت اظهار داشت: امسال هم عمدتا در ارتباط با پسابهاي صنعتي و بعضا آلاينده‌هاي هوا اقدامات شايسته‌اي انجام شده است.
وي ادامه داد: در حال حاضر در اکثر کارخانجات سيمان و فولاد فعال در سطح کشور همچون کارخانه‌هاي فولاد اصفهان و اهواز، اقدامات شايسته و ارزشمندي درباره رفع آلاينده‌ها انجام شده است.

وي اظهار اميدواري کرد که امسال درباره ساير صنعتگران به خصوص خودروهاي توليدي نيز از نظر استانداردهاي آلايندگي شاهد تحولي باشيم.
__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos