پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

چه هنگام بفهميم خزنده ما بيمار است؟(ترجمه)

 

 

چه هنگام بفهميم خزنده ما بيمار است؟(ترجمه)
گاهي باتجربه ترين افراد هم نميتوانند تشخيص دهند كه خزندشان بيمار است يا خير!در اين گونه مواقع بايد به دامپزشك يا افرادي كه تجربه ي بسيار زيادي در نگهداري خزندگان دارند مراجعه كنند.خزندگان در پنهان كردن بيماري خود استعداد فراواني دارند.اين بدان معناست كه براي تشخيص بيماري خزندگان بايد اطلاعات كافي و تجربه ي زيادي داشته باشيد ين اطلاعات را از طريق نشريات-مقالات-اينترنت و دامپزشكان ميتوانيد بدست بياوريد.
دانستن سابقه ي بيماري و سلامت خزنده ميتواند به شما در ارزيابي وضعيت سلامتي او كمك كند و هيچ جايگيزيني براي معاينه ي دقيق و منظم براي حفظ سلامتي خزنده وجود ندارد.معاينات بطور منظم و داشتن يك دامپزشك با تجربه و حرفه اي باعث گسترش اطلاعات و دانش شما درمورد خزنده تان ميشود.بالابردن سطح اگاهي خود مطمئنترين راه براي پيشگيري و تشخيص زودرس بيماري است.

بخاطرسپردن رفتار حيوان خانگي

تغيير در رفتار حيوان معمولا اولين نشانه وجود بيماري است.اين تغيير ممكن است تدريجي و ضعيف باشدكه تنها با بخاطر اوردن رفتاري كه حيوان در گذشته داشته قابل تشخيص است.برخي تغييرات فصلي يا هورموني هستند كه اين كاملا طبيعي است.با اين حال براي اينكه از سلامت خزنده خود مطمئن شويد بايد كليه رفتار او را زير نظر داشته باشيد.و سوابق بيماري هاي او را در پرونده اي نگهداري كنيد.رفتارها در خزندگان مختلف است .اما با پيگيري جزئياتي مثل:عادات غذايي حيوان-تمايل يا عدم تمايل به غذاخوردن به شما كمك ميكند كه بتوانيد سلامت خزنده را ارزيابي كنيد.همچنين ميتوان نتيجه گيري كرد كه ايا تغذيه حيوان كم يا زياد است.فاصله بين غذا خوردن حيوان بسيار مهم است(البته مارها فاصله بين وعده ي غذاييشان زياد است.)
چه هنگام بفهميم خزنده ما بيمار است؟(ترجمه)
ميزان غذايي كه حيوان ميخورد را بايد در نظر داشته باشيم.اينكه غذاخوردن بلافاصله با ميل شروع كرده يا بعد از صبر كردن و مدت طولاني غذا را خورده بسيار مهم است.بايد ببينيم كه خزنده كل غذا را خورده يا فقط قسمتي از ان را به اجبار براي رفع گرسنگي خورده است.و اينكه بعد از غذا خوردن بالا اورده است يا خير؟منبع غذا چه بوده و در چه شرايطي نگهداري ميشده است(بخصوص براي گوشت خواران).ايا از غذاهاي مكمل استفاده ميشود؟نام اين مكملها چيست و به چه مقدار استفاده ميشود.؟
اجابت مزاج خزنده را بايد به دقت كنترل كرد.بايد بدانيم كه اجابت مزاج بطور منظم انجام ميگيرد؟مارها ممكن است به ندرت مدفوع كنند و حتي مارمولكهاي كوچك ميتوانند بمدت زياد مدفوع نكنند.اين مسائل مهم نيستند مگر اينكه شما متوجه تغيير محسوسي شويد.كه در اين هنگام بايد با دقت بيشتري تغذيه و تمايل به خوردن غذا در خزنده زير نظر گرفته شود.و از انجايي كه خرده هاي چوب يا چوب ذرت و خاك و شن دفعشان مشكل است توصيه ميشود كه از ينها براي بستر خزنده استفاده نكنيد.
وزن خزنده جوان درحال رشد را بايد بطور دقيق زير نظر داشته باشيد درمورد بچه هاي خيلي كوچك خزندگان بطور روزانه-خزندگان نوجوان بطور هفتگي و خزندگان بالغ دوبار در ماه بايد وزنشان كنترل شود.اگر احساس ميكنيد خزنده شما بيمار است يا اينكه دچار اضافه وزن شده با اينكه اشتهاي او كاهش پيدا كرده ممكن است به علت توليد تخم باشد اما بايد براي تشخيص علت با يك دامپزشك با تجربه مشورت كنيد.مارها را ميتوان زماني كه به دور خود حلقه زدند روي يك بالش وزن كرد.سوسمارها را ميتوان درون يك سيني يا بصورت پيچيده شده درون حوله وزن كرد.براي جلوگيي از تقلا كردن و مهار كردن حيوان لازم است ان را درون يك جعبه قرار دهيد.از هر روشي كه استفاده ميكنيد بايد وزن جسم اضافي را از وزن كل كم كنيد تا وزن اصلي حيوان بدست ايد.درمورد خزندگان كوچكتر بايد دقت بيشتري بكنيم.به عنوان مثال قبل و بعد از خوردن غذا وزن حيوان به ميزان قابل توجهي تغيير ميكند.
چه هنگام بفهميم خزنده ما بيمار است؟(ترجمه)

فعاليتهاي توليدمثلي خزندگان را زير نظر داشته باشيد
اگر خزنده شما بسيار تخم ميگذارد براي حفظ سلامتيش توصيه هاي دامپزشك را جدي بگيريد.تخم را بايد از نظر صاف يا خشن بودن پوسته و نرم يا سفت بودن كنترل كرد.و در مواجه با كوچكترين تغيير دامپزشك را در جريان قرار داد.شما بايد به تغييراتي همچون:تغيير در حفره-بي قراري-حركت كردن بيش از حد-كاهش اشتها- فعاليتهاي زياد توجه كنيد.
خزندگان نر نيز بر اثر تغيرات هورموني و فصلي در رفتارشان تغيير ايجاد ميشود.خزندگان رفتارهاي گوناگوني دارند كه ما ميتوانيم با دقت در اين رفتارها متوجه بيماري انها بشويم.تغييرات تنها به خاطر چرخه ي توليدمثل نيست.با به خاطر سپردن رفتار حيوان درك او راحتتر ميشود.
برخي تغييرات در محل زندگي مثل قطع برق-نوسانات درجه حرارت-تكان بيش از حد تراويوم-ورود افراد يا حيوانات جديد به منزل-غذاها و مكملهاي غذايي جديد-تغيير در ميزان تفريح-و تغيير محل زندگي ميتواند بر سلامت خزنده تاثيرگذار باشد.
فراموش نكنيد كه سوابق بيماري و نسخه هاي دامزشك بعد از هر معاينه و درمانهاي انگلي يا كنه اي را در جايي ثبت كنيد.در دست داشتن سوابق دامپزشك را در تشخيص زودهنگام كمك ميكند.

مترجم:Shamim
منبع:petplace


PersianPet Forum - www.mypet.ir 
http://persianpet.org/forum/thread107154.html#ixzz26XPXBR6X 
Under Creative Commons License: 
Attribution 
Follow us: 
@persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)