پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

رژیم غذایی مناسب برای لاک پشت گوش قرمز

رژیم غذایی مناسب برای لاک پشت گوش قرمز

 

 

 

غذا دادن به لاک پشت های گوش قرمز از جذاب ترین بخش های نگهداری از این حیوانات توسط دوستداران خزندگان است. برخی از صاحبان این لاک پشت ها معتقدند که میتوان این حیوانات را فقط به وسیله غذاهای آماده به شکل پلت و استفاده از مکمل های تغذیه ای که از فروشگاه های حیوانات خانگی تهیه میکنند به نحوی کاملا سالم و صحیح تغذیه کرد اما بحث های زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که رژیم غذایی گوش قرمزها باید تا حد امکان به برنامه غذایی آنها در طبیعت نزدیک باشد. این جمله کاملا صحیح است. در صورتی که تصمیم به استفاده از پلت به عنوان غذای لاک پشت دارید باید به یاد داشته باشید که این پلت ها فقط باید ۲۵ % از کل غذای این حیوان را تشکیل دهد. البته در صورتی که تصمیم به طبیعی بودن کامل غذای لاک پشت بگیرید میتوانید همین میزان را نیز از رژیم غذایی او حذف کنید.

 

 

 

 

میگو

 

 

در صورتی که بخواهید به یک برنامه غذایی کاملا طبیعی روی آورید باید از طعمه های زنده برای لاک پشت خود استفاده کنید. با اینکه بچه لاک پشت های گوش قرمز تمایل بیشتری نسبت به گوشتخواری دارند اما همه گوش قرمزها در سنین مختلف، علاقه زیادی دارند که طعمه خود را در آب دنبال کنند و بدین وسیله تمرین بدنی هم داشته باشند. توجه کنید که طعمه های زنده را فقط باید به صورت تجاری تهیه کنید زیرا طعمه هایی که از محیط خارج گرفته باشید ممکن است انگل هایی را به لاک پشت شما منتقل کنند. طعمه های زنده ای که میتوانید برای لاک پشت خود استفاده کنید شامل جیرجیرک (crickets)، کرم روغنی (wax worms)، کرم خاکی (earthworms)، کرم خونی (blood worms)، حلزون های آبزی (aquatic snailsدافنیا (daphnia)، کرم ابریشم (silkworms)، میگوی کریل (krill)، کرم خوراکی (mealworms)، ماهی خوراک و یا بچه قورباغه های آبزی (tadpoles) برای لاک پشت های بزرگتر است. هرگز از نمونه های مرده منجمد شده از موارد نام برده شده استفاده نکنید زیرا پروسه انجماد، تاثیر چشمگیری در کاهش ارزش غذایی آنها دارد.

 

 

گیاه آبی

 

 

زمانی که صحبت از گیاه به عنوان غذای لاک پشت گوش قرمز به میان می آید گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار دارد. شما میتوانید از «گل قاصدک» (dandelion)، «خردل» (mustard) و «برگ کولارد» (collard greens)، «کدو» (squash)، «هویج» (carrots)، «لوبیا سبز» (green beans)، «بوک چوی» (bok choy)، «کلم پیچ» (kale)، «کلم» (romaine lettuce) و سایر برگ های تیره و پهن استفاده کنید. کاهو رژیم غذایی مناسبی برای لاک پشت نیست زیرا عاری از هرگونه مواد مغذی است بنابراین از آن استفاده نکنید. شما میتوانید از گیاهان آبزی همانند «آناکاریس» (anacharis)، «لتوس آبی» (water lettuce)، «داک وید» (duckweed)، «زنبق آبی» (water hyacinth) و «خزه فری» (fairy moss) یا همان «آزولا» (azolla) نیز استفاده کنید. میوه هایی نظیر توت، سیب، موز و خربزه نیز به میزان کم میتوانید به لاک پشت بدهید البته باید توجه داشته باشید که میوه تقریبا در رژیم غذایی طبیعی لاک پشت وجود ندارد و مقدار زیاد آن، میتواند منجر به اسهال لاک پشت شود.

 

همانطور که مشاهده میکنید بیشترین سعی بر این است که رژیم غذایی لاک پشت گوش قرمز تا حد امکان شبیه به برنامه غذایی این حیوان در طبیعت خود باشد. در صورتی که به دنبال یک رژیم غذایی صحیح و نزدیک به طبیعت برای لاک پشت خود هستید باید مطلع باشید که استفاده از بیف های تکه تکه و پخته شده به هیچ عنوان از گزینه های مناسب برای لاک پشت شما نیستند.

 

 

پودر مولتی ویتامین لاک پشت

 

 

همچنین باید از مکمل های مولتی ویتامین و ویتامین D3 و کلسیم به صورت ترکیب شده و میکس شده با غذا، هفته ای چند بار استفاده کنید. یکی از راه های اطمینان از اینکه لاک پشت شما به میزان کافی از کلسیم در تغذیه خود برخوردار شده این است که «استخوان ماهی مرکب» (cuttlebone) برای جویدن در اختیار خزنده خود قرار دهید گرچه ممکن است بر روی آب شناور شده یا به گوشه ای از تانک بچسبد. یکی از گزینه های مناسب در دادن گیاهان به لاک پشت گوش قرمز این است که این مواد را تکه تکه و به شکل پوست کنده در اختیار خزنده خانگی خود قرار دهید. این مورد بخصوص در لاک پشت های کوچکتر میتواند اهمیت بیشتری داشته باشد. آنها نیاز دارند که بتوانند غذا را کاملا در دهان خود جای دهند.

 

 

مترجم : محمد مسعود کشوریم

 

منبع : redearedslider.net 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

زنده

توله

مناسب

لاکپشت

جانبی

آبی

غذای

فواید

قرمز

داری

فروش

متناسب

گوش

صحیح

بچه

لوازم

لاک

انواع

غذا

تغذیه

دعوا

پلت

خرید

مخصوص

گوشهای

کامل

نژاد

پشت

مکمل

کنده

گوشتخوار

رژیم

خزندگان

خورد

آبزی

کلسیم

هتل

مورد

طرز

حیوانی

اصول

جانوران

مفید

اصفهان

نیاز

لازم

لارو

درست

استفاده

غذایی

قیمت

دهی

بـه

لاك

چگونگی

گیاه

خانگی

سگ

بـا

برنامه

اسم

سوپرورم

دم

نگهداری

طبیعی

آکواریوم

پشتها

قورباغه

موارد

آموزش

محبوب

غذاهای

بارداری

عکس

یکــــــ

ماهی

عذایی

حیوانات

تگ ها :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)