پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

نکاتی در انتخاب نام برای حیوان خانگی شما

  ★ ♥
باید بدانیم که در ذهن اطرافیان ما با شنیدن نام حیوان خانگیمان نسبت به شخصیت او تصوراتی ایجاد می شود که البته این ممکن است درباره شخصیت صاحب حیوان نیز صورت گیرد . یعنی شخص با شنیدن نام حیوان شما در مورد سلایق و خصوصیات شما می تواند حدس هایی بزند .

ضمن اینکه حیوان شما باید نام خود را بیاموزد تا در هنگام بازی یا آموزش متوجه توجه شما به خود باشد و منظور شما را بهتر دریابد . دیده می شود افرادی پس از انتخاب یک حیوان تا چندین روز بر روی او نامی نمی گذارند و هر یک از اعضای خانواده به هر کلمه ای که باب میل ایشان است حیوان را صدا می زنند که این کار اصلا مناسب نبوده و حیوان را سردرگم می کند.

در اینصورت نام حیوان خانگی خود را عاقلانه و البته با کمی زیرکی انتخاب کنید . و در مورد نوع شخصیت و خصوصیات حیوان تفکر کنید . برای این منظور نکاتی جالب را به شما یادآوری می کنیم :


1- نامی انتخاب کنید که کوتاه باشید و چنانچه یک یا دو سیلابی باشید این نام جذاب تر خواهد شد . به عنوان مثال تدی دو سیلابی ست و جسیکا سه سیلابی ..2- نام حیوان را با توجه به خصوصیات رفتاری او انتخاب کنید . در حقیقت شما باید بر خصوصیات پررنگ و برجسته حیوان خانگی خود تسلط داشته و نامی مناسب برگزینید به عنوان مثال رفتارهای : سر و صدا – خوابیدن - بالا و پائین پریدن بیش از حد – نگاه کردن مظلومانه و ... همه و همه خصوصیات قابل توجهی هستند که می توانند به نوعی در انتخاب نام شما را یاری کنند . به عنوان مثال اگر حیوان کوچک جثه ای دارید نام teeny می تواند مناسب باشد.3- شما می توانید از علاقه خود به خوراکی ها نیز در انتخاب نام استفاده کنید به عنوان مثال می توان نامهای Brownie, Sugar را برگزینید ..4- می توانید با خلاقیت نامی برای حیوان خود انتخاب کنید که از روی علاقه تان برمی گزینید . و با توجه به این علاقه و تغییری کوچک در کلمات نام نهایی را خودتان خلق کنید. به عنوان مثال می توانید از علایقی مانند نام دریاچه ای که دوست دارید نام خیابانی زیبا نام درختی که می پسندید نام ترانه ای زیبا و .. استفاده کنید چرا که می توانند به شما ایده های جالبی برای انتخاب نام حیوان خانگیتان دهند .


فراموش نکنید که در اغلب آموزش هایی که به عنوان مثال به یک سگ خانگی داده می شود نام حیوان بسیار کارآمد بوده و استفاده می شود.


می توانید در این تاپیک از این نامها سخن گفته و نامهای خلاقانه ای که به ذهنتان می رسد را برای دیگران فاش کنید !

**************
برگردان : پریا.م
کپی برداری تنها با درج منبع بلامانع می باشد .
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos