پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

وقتی شیطان بر قلبی حکومت کند...


وقتی پت های مردم یکی بعد از دیگری در منطقهء Long Island در شهر نیویورک مفقود شدند هیچ کس نمی توانست تصور کند که بزرگترین جنایت در حق حیوانات در طی 25 سال اخیر در نیویورک در حال رخ دادن است. سگ ها و گربه ها یکی بعد از دیگری گم میشدند و پلیس و مردم مبهوت بودند. صاحبان حیوانات گم شده به پلیس فشار میاوردند تا حیوانات دلبند آنها را پیدا کند و پلیس تحقیقات خود را آغاز کرده بود ولی به نتیجه ای نمیرسید. چه کسی می توانست حدس بزند که Sharon McDonough مادر 43 سالهء مهربانی که همراه با فرزندانش در آن محله زندگی می کرد در واقع یک قاتل روانی بوده که حیوانات را میدزدیده و به قتل میرسانده؟

Sharon در محله به زنی خوش رو و مهربان مشهور بود و از این روی کسی به او شک نمی کرد. اما وقتی یک نیمه شب یکی از همسایه ها او را درحالی دید که در حیاط پشتی خانه اش همراه با فرزندانش چاله میکند و چیزی را خاک می کند همه چیز تغییر کرد.

فردای آن روز پلیس به خانهء Sharon رفت و تنها آن زمان بود که عمق فاجعه برملا شد. جسد 42 سگ و بیش از 20 گربه از حیاط پشتی خانهء Sharon خارج شد. Sharon در مقابل پلیس مقاومت نکرد و بی شرمانه اعلام کرد که از خفه کردن سگ ها با دو دست لذت میبرده! دختر 10 سالهء Sharon برای پلیس تعریف کرد که مادرش توله سگ مالتیز بسیار نازی را که از پناهگاه گرفته بوده جلوی چشمان او با دست خفه کرد! ابعاد ماجرا وقتی سراسر ایالات متحده را در شوک و بهت فرو برد که معلوم شد این مطلقهء روانی علاوه بر دزدیدن و خفه کردن سگ ها و گربه های همسایه ها، به طور مرتب از پناهگاه های محلی بچه گربه و توله سگ ها را به بهانهء به فرزندی پذیرفتن میگرفته و به قتل میرسانده . اگر اندازهء حیوان به حدی بزرگ بوده که خفه کردن با دست برای او میسر نبوده Sharon حیوانات را با کارد به قتل میرسانده.

Sharon اکنون دستگیر شده و پروسهء قانونی دادگاه او در جریان است اما آنچه برخی از دوستداران حیوانات در سطح جهان را نگران کرده احتمال آزادی او به دلیل نبود شواهد کافی است. از این روی پتیشن های متعدد برای درخواست از قاضی پرونده جهت درنظر گرفتن اشد مجازات برای Sharon در جریان هستند.

همسایه های Sharon در بهت و وحشت به سر میبرند. Greg Crecco از همسایگان او به خبرنگاران گفت:" من و اعضای خانواده ام داریم دیوانه میشویم. او بچه گربهء ناز ما را دزدیده و کشته. او همیشه خندان و مهربان بود و هیچ کس نمیتوانست تصور کند که او یک جانی روانی است." یکی دیگر از همسایگان Sharon خطاب به پلیس گفت :" من به شدت از ترس میلرزم هرگاه تصور می کنم با این زن در یک محله زندگی میکردم."

برای امضا پتیشن جهت درخواست اشد مجازات برای Sharon اینجا را امضا کنید.

تصویری از sharon mcdonoughپلیس در حال خارج کردن جسد ده ها حیوان خانگی از حیاط پشتی منزل شارونپلیس در حال دستگیری شارونشارون در روز دستگیری لبخند میزند


تصاویر برخی از پت های همسایه که توسط شارون به قتل رسیدند. خانواده های قربانیان خواستار اشد مجازات برای شارون هستند
منبع cbsnews.com
__________________
من دوست ندارم گوشت بخورم چون کشته شدن بره​ها و خوک​ها را دیده​ا​م. من دیدم و درد آنها را حس کردم. آنها فرا رسیدن مرگ را حس کردند، من نمی​توانستم تحمل کنم و مثل یک بچه گریه می​کردم، به بالای یک تپه دویدم در حالی که نمی​توانستم نفس بکشم. ناگهان احساس کردم که میخکوب شده​ا​م، من مرگ بره را حس کردم.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos